Фан Клуб: Интер

Сезона 2023/2024


  • Вкупно гласачи
    58
  • Гласањето е завршено на .

Трибиани

Ванда Вештерката
Член од
21 јули 2018
Мислења
3.751
Поени од реакции
8.838
Овај со фризурата Лазаро е?..ако е тој значи сепак не бил тешко повреден со оглед дека играше и веројатно треба да се врати побрзо..или не?.
 

Syn

https://www.youtube.com/watch?v=zBkuNpgACH0
Член од
23 декември 2007
Мислења
29.245
Поени од реакции
41.595
Овај со фризурата Лазаро е?..ако е тој значи сепак не бил тешко повреден со оглед дека играше и веројатно треба да се врати побрзо..или не?.
da be vraten e, i za vcera se spomnuvase deka ke igra. Nikade inace ne bese posoceno deka e seriozna povredata :D
 

Трибиани

Ванда Вештерката
Член од
21 јули 2018
Мислења
3.751
Поени од реакции
8.838
da be vraten e, i za vcera se spomnuvase deka ke igra. Nikade inace ne bese posoceno deka e seriozna povredata :D
Одлично..да се молиме дека ќе се погоди бидејќи тешко нас ако останиме со Кандрева десно..најмногу надежи имам во него,а Барела мислам дека ќе биди флоп...многу пари го платија и ќе има притисок врз него да се докажи.
 

Ѓорче 1932

тој сум...
Член од
17 февруари 2009
Мислења
13.564
Поени од реакции
11.576
Одлично..да се молиме дека ќе се погоди бидејќи тешко нас ако останиме со Кандрева десно..најмногу надежи имам во него,а Барела мислам дека ќе биди флоп...многу пари го платија и ќе има притисок врз него да се докажи.
Нема да биде флоп Барела слушај ми го зборот,со Сенси главни играчи ќе бидат во средниот ред.

Сенси многу позитивно ме изненади со неговата игра,на двајцата им фали само појак играч во средниот ред оти искрено Броз,а ни Весино не се тоа.
Им фали некој како СМС,го споменувам дека по Се изгледа,Интер ќе загриза сериозно за него и ќе сакаат да го доведат.
Модриќ,Ракитиќ одлично би се вклопиле во средниот ред со горенаведените двајца,а читам и дека постоела и некоја заинтересираност за Видал,не знам колку ќе биде Видал апгрејд во средниот ред оти е нешто слично на Наинголан.

На крилните позиции сме тенки и не би било добро да се ослободат и од Политано,а во меѓувреме немаат склопено два трансфери на подобри играчи од Политано и Перишиќ,кога веќе сакаат да се ослободат од нив.
 
Член од
17 јануари 2019
Мислења
3.313
Поени од реакции
7.450
Одлично..да се молиме дека ќе се погоди бидејќи тешко нас ако останиме со Кандрева десно..најмногу надежи имам во него,а Барела мислам дека ќе биди флоп...многу пари го платија и ќе има притисок врз него да се докажи.
Барела кога ја има топката игра добро, ама од пријателскиве имам впечаток дека се крие. Брозо и Сенси нон стоп се во движење и бараат топка а овој се крие, дали му е утната позицијата не знам...
 

|И.И|

говно интерашко
Член од
24 јуни 2008
Мислења
5.560
Поени од реакции
6.673
Дај нека ја сменат таа медиумска куќа што им ги прави видеава... најчуден клуб на светов сме.
Многу сме кринџ..

*мада за најнголан ми се свигаше видеото
 

Ѓорче 1932

тој сум...
Член од
17 февруари 2009
Мислења
13.564
Поени од реакции
11.576
Перишиќ ги поминал медицинските прегледи во Баерн,пред потпис е со нив.
 

Nik20

Неверификуван член од немаштија
Член од
13 јули 2009
Мислења
5.344
Поени од реакции
6.294
Го подрековте Снајдер со муабетите, ете во пензија замина човекот.
 
Член од
6 ноември 2014
Мислења
3.801
Поени од реакции
8.935
Хаха Фиорентина го сакала Далберт... Нашиве сакаат да им увалат трампа за Бираги. Сеоски трансфер.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom