Фан Клуб: Барселона

Член од
16 ноември 2013
Мислења
8.565
Поени од реакции
13.895
Тоа е тоа, Мане да го фатат и може да се оди на победа и таму.
 
Член од
28 јануари 2018
Мислења
1.715
Поени од реакции
5.779
За Ливерпул и Ван Дајк не тренирал...:cool:
 

Invader

I am not in danger, I am the danger!
Член од
17 ноември 2008
Мислења
18.018
Поени од реакции
22.923
Како може бе уште да трчаат по Гризман после тие срања што ги правеше лани? Остави го таму нека скапе, сам се одлучи на таков потег и готово. Нек си ебе матер.
 
Член од
17 мај 2016
Мислења
3.656
Поени од реакции
4.144
Како може бе уште да трчаат по Гризман после тие срања што ги правеше лани? Остави го таму нека скапе, сам се одлучи на таков потег и готово. Нек си ебе матер.
Во право си, нека го остават на раат да си освојува трофеи како што си одлучи.
ПС: Се споменува Лаказет од Арсенал за 70-80m.
 
Член од
28 јануари 2018
Мислења
1.715
Поени од реакции
5.779
Како може бе уште да трчаат по Гризман после тие срања што ги правеше лани? Остави го таму нека скапе, сам се одлучи на таков потег и готово. Нек си ебе матер.
Да имаше подобар избор одма ќе го баталеја Гризман,ама очигледно дека од сите достапни е една класа погоре.
 
Член од
11 октомври 2017
Мислења
415
Поени од реакции
153
Како може бе уште да трчаат по Гризман после тие срања што ги правеше лани? Остави го таму нека скапе, сам се одлучи на таков потег и готово. Нек си ебе матер.

Ima li Barsa momentalno podobra opcija od Grizman........btw nemoj da mi recis deka Lakazet e podobra opcija? :D
Како може психички проблем да влијае на повреда на телото (да речеме колено)?

Psihicki mislev na negovi bubacki nekoi kako sto se zboruva:Noken zivot,igrajne video igri do docna na vecer,docnejne na treninzi,neredovna hrana[DOUBLEPOST=1557175273][/DOUBLEPOST]Liverpul ocekuvam da trgni furiozno prvite 15-20 minuti ke bidat kriticni,ke bide interesno so kakov sostav Barsa ke izleze,neveruvam deka ke ja povtorat greskata od lani so Roma
 
Последно уредено:
Член од
17 мај 2016
Мислења
3.656
Поени од реакции
4.144
Ima li Barsa momentalno podobra opcija od Grizman........btw nemoj da mi recis deka Lakazet e podobra opcija? :D



Psihicki mislev na negovi bubacki nekoi kako sto se zboruva:Noken zivot,igrajne video igri do docna na vecer,docnejne na treninzi,neredovna hrana[DOUBLEPOST=1557175273][/DOUBLEPOST]Liverpul ocekuvam da trgni furiozno prvite 15-20 minuti ke bidat kriticni,ke bide interesno so kakov sostav Barsa ke izleze,neveruvam deka ke ja povtorat greskata od lani so Roma
Roma на цел наш тим им е во глава. Памет за друг пат.
Инаку за шпиц Harry Kane, ама сезонава многу утакмици пропушти ради повреди.
 
Член од
26 февруари 2016
Мислења
5.419
Поени од реакции
13.587
Настрана сите глупости од лани јас не би имал никаков проблем ако дојде Гризман. Да бидеме реални, еден од најдобрите напаѓачи во светот е. Ако не дојде тој Лаказет е стварно добра опција за 60-70 милиони. За мене е подобра опција од Јовиќ. ПЛ е многу појака лига од Бундес лигата, а Лаказет е најдобар играч на Арсенал оваа сезона. Јовиќ може да испадне one season wonder и да се чудиме после каде да го шитнеме.
 
Член од
28 јануари 2018
Мислења
1.715
Поени од реакции
5.779
Лаказет може и најдобра опција е во моментов,имаме и доста Французи во тимот ќе се вклопи супер.
Плус не е многу стар 28 години ќе има следна сезона,за напаѓач тоа се најдобрите години.
Сигурно ќе биде решение за неколку години.
Во ПЛ има доста голови што е појака лига,плус овде ќе игра со Меси,таму игра со Озил и компанија.

Јас искрено највеќе Гризман го посакувам само тешко за него,гледам и кај навивачите воопшто не е посакуван,кога дојде на Камп Ноу како душман беше пречекан.
 
Член од
16 ноември 2013
Мислења
8.565
Поени од реакции
13.895
Нема ништо од Гризман, завршена приказна е тој. А и баталете го денес, играме реванш полуфинале ЛШ, нека гледа на ТВ копиљот :cool:
 
Член од
29 април 2015
Мислења
4.061
Поени од реакции
3.844
Најверојатно ќе почнеме со истите 11 како од првиот дуел. Може и така е најдобро, прво полувреме претпазливо и еден гол и завршена е работата. Штета што го немаме Дембеле, ќе ги исцепевме на контри.
 
Член од
17 мај 2016
Мислења
3.656
Поени од реакции
4.144
За лево крило неаме некоја подобра замена , нека игра Coutinho, ама за десен бек требало Semedo да го стаи.
 
Член од
16 ноември 2013
Мислења
8.565
Поени од реакции
13.895
Ќе се оди на гол значи, добро е. Ако не оди работата, на полувреме Семедо ин, како на првата утакмица.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom