Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

Ryan Giggs

tearing you apart since 1991
Член од
27 мај 2009
Мислења
11.477
Поени од реакции
20.366
Со деца да тепаш ... немам зборови плачам од среќа што конечно Јунајтед го пронајде вистинсиот пат кон успехот. GGMU
 
Член од
3 ноември 2009
Мислења
6.163
Поени од реакции
35.347
Леллелеле тоа гомното аргентинско нека брка топки сеа по некоја Француска Шумадија.

Јунајтед ќе игра четвртфинале. Ме боли кур сеа што сакаат нека праат, битно ѕвездиве ги исфрлија. Тепаа на Олд Трафорд и се дигнаа у небо, мислеа така формалност ќе биде утакмицава, Оле дошол со седмооделенци. Ете ви го Оле мочковци, кога играше вакви утакмици он, кога решавање финалиња вие мочавте у гаќи све ви ебам.

ГГМУ !!!
 
Член од
19 март 2011
Мислења
12.777
Поени од реакции
14.071
Пред утакмица се плашев потоп да не се случи, а мајсториве 1:3 тепаа ај чаооо
Уште не ми се верува секоја чест за дечките изгинаа :oleee:
 
Член од
16 август 2009
Мислења
2.212
Поени од реакции
1.711
Уште не ми се верува! Со пола постава повредени/суспендирани, со Фред, МекТоминеј и Далот и 32% посед го елиминираат ПСЖ во Парис. Секоја чест за борбата, и секако за Оле што им даде шанса на децата, ова е од големо значење за самодовербата во иднина. А ќе кажев прееска Ром е во форма. (y)

Рашфорд реално покажа муда, во такви околности храбро го совлада Буфон! Идеме следна со Погбек! Еве го го прекинува пост-меч интервјуто :vozbud:

Глушецот доби нервен слом.

GLORY!
 

HULK

Black & White Fighter
Член од
12 август 2008
Мислења
1.893
Поени од реакции
1.195
Ви кажав ли дека се е до Мурињо, цар ви е Солскјер, нека имаат среќа сега да доведат друг и ќе ги замразам за век и навек. Тоа е кога тренер е интелигентен човек плус и икона на клубот. Со деца ги победи арапиве среде Париз. Кога го пушти оној Канго :D, знаев дека давате гол, м****а треба за такви потези, капа доле. Ајде сега некако и мој Јуве да ми пројде па да изиграме уште еднаш ко во старите добри времиња. Кој пројде пројде :D.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom