UEFA Champions League 2017/18

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
8 септември 2008
Мислења
11.843
Поени од реакции
10.215
Прокрастинатору где је печат
 

HristijanWR10

Bryan Kearney
Член од
11 април 2012
Мислења
10.765
Поени од реакции
20.485
Barcelona's fourth quarter-final exit in five seasons mirrors Real Madrid's successes in the same period of time
Screenshot-.png
 
Член од
25 јануари 2005
Мислења
5.274
Поени од реакции
4.157
Најсреќни вечерва се мадриѓаните мислејќи дека со ова им се олеснува патот до титулата, меѓутоа баш сезонава многу (големи) екипи се прелажаа околу тоа.
 
Член од
6 септември 2007
Мислења
8.117
Поени од реакции
8.187
Најсреќни вечерва се мадриѓаните мислејќи дека со ова им се олеснува патот до титулата, меѓутоа баш сезонава многу (големи) екипи се прелажаа околу тоа.
Баш се отвара патот за Реал пак да освои лш
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.497
Ќе го пуштит Фернандињо на прес ќе се жалит дека играле Ливерпул со долги топки.
Што е толку тешко да се признае пораз јас не знам, и овој и Мурињо се само за посматрање.
 
Член од
5 март 2018
Мислења
15.861
Поени од реакции
17.720

Баш некни ги прочитав овие коментари и си викам кое тролање ќе падни да не одат понатаму
Колку ќеф ми се напрај еј не сте свесни, на ќоро куртулија со Челзи, и уште еден куп утакмици. Тие ќе освојват тројна со кутрите Андре Промаш и тренериштето Валверде како Идриз во суратот шо е.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

Nino Manchester

Oŋce α RED, αlwαys α RED
Член од
4 јуни 2009
Мислења
14.531
Поени од реакции
17.888
Nikad nema da priznaat priznaat poraz, nego dajte go FIle da se igramo :D

Sent from my SM-J510FN using Tapatalk
 
Член од
7 август 2010
Мислења
3.518
Поени од реакции
5.385

Баш некни ги прочитав овие коментари и си викам кое тролање ќе падни да не одат понатаму
Колку ќеф ми се напрај еј не сте свесни, на ќоро куртулија со Челзи, и уште еден куп утакмици. Тие ќе освојват тројна со кутрите Андре Промаш и тренериштето Валверде како Идриз во суратот шо е.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Имаше едни и проценти лупаа. 99% со 1% во корист на Барса. Па уште се бунеше еден зошто не се 100%. :icon_lol:
Навијачи since 2006.:D
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom