Најекономично греење и ладење

Член од
18 април 2014
Мислења
373
Поени од реакции
678
@Vanlok си имал искуство со ДПИ, си поднесувал приговор?
Јас сум,
Еве 4 години подоцна уште чекам обештетување.
На it forumot го имам убаво објаснето.

А членов шо е 1 ама има 10-тици јузери и спамира не знае дека само прави анти-реклама на GREE.
О како, како некои читајќи се низ темава не само што купуваат, како уопште зимаат у предвид да купат GREE. C c c.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Член од
28 февруари 2017
Мислења
2.770
Поени од реакции
2.682
@Vanlok си имал искуство со ДПИ, си поднесувал приговор?
Јас сум,
Еве 4 години подоцна уште чекам обештетување.
На it forumot го имам убаво објаснето.

А членов шо е 1 ама има 10-тици јузери и спамира не знае дека само прави анти-реклама на GREE.
О како, како некои читајќи се низ темава не само што купуваат, како уопште зимаат у предвид да купат GREE. C c c.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Како што има разни типови клими има и разни типови на луѓе! Крајот не можеш да им го најдеш, да беше поинаку немаше да биде интересно.
 
Член од
8 ноември 2017
Мислења
2.483
Поени од реакции
2.771
Gree ne e NO.1 ima mnogu pojaki marki TOSHIBA MITSUBISHI DAIKIN PANASONIK SE NO.1 a ne klineski gree
Ima mnogu postari kompanii, od koi edna od navedenite se odluci za tesna sorabotka so GREE, a toa e DAIKIN, od koja pricina neznam...ama ke se doznae.
Od nekoi informacii koi gi znam, vo naednite godini, ke bidat najrenomirani DAKIN, PANASONIC i GREE. Ke dojde vremeto i ke vidime.
Sepak na globalno nivo ,GREE vo momentot e No.1, sakale ili ne.... toa e vistinata.
 
Член од
8 ноември 2017
Мислења
2.483
Поени од реакции
2.771
Za info na site, GREE prizveduva za :
1. DAIKIN
2. CARRIER
3. YORK
4. C&H, koja e OEM brand, nema svoja proizvodstvena linija
I uste mnogu OEM brendovi niz svetot.
 
Член од
7 јуни 2014
Мислења
1.085
Поени од реакции
1.191
N

nikola2004mkd

Гостин
Lugevo nikako da razberat, kupuvacot...doticniot koj i da e od Bitola, ....od kaj i da e, moze da se pozali vo Greemak. Istiot nikogas dosega se nema pozaleno vo Greemak....nitu na tel...nitu na mail....koj treba da mu pomogne....."dastan"....."petko"...."stanko".....
Абе се тоа убаво, што си кажуваш ама немаш факти, а директно и главниот портпарол на форумов за Gree ти го побива тврдење
Кај момаков е идено од сервис,
 
Член од
8 ноември 2017
Мислења
2.483
Поени од реакции
2.771
Сакаш да кажеш................
Ako servisot nemoze da ti go resi problemot, Greemak ke ti go resi. Pojasno od ova nema.[DOUBLEPOST=1510428928][/DOUBLEPOST]A greemak ke si go resi so servisot.[DOUBLEPOST=1510428997][/DOUBLEPOST]Mnogu prosto, toa e resenie za sekoja seriozna kompanija, kako GREE=Greemak.
 
Член од
7 јуни 2014
Мислења
1.085
Поени од реакции
1.191
Сакаш да кажеш................
еве членов се нуди за помош, реагирај кај него (или преку него) може ќе се ти излезе во пресрет а и ти ќе се искупиш кај другарот за препораката :D, може најдобро ќе се заврши лошо почнатата работа пробајте ништо нема да ви биде.
ако биде приказнава со среќен крај и греемак ќе си ја поправат репутацијата тука што си ја заработија небитно дали е заслужено или незаслужено, пробај и ќе кажеш како ќе се заврши ништо не губите само може да се добие .
 

Kajgana Shop

На врв Bottom