UEFA Champions League 2017/18

Статус
Затворена за нови мислења.

Scirea

ZARDOZ
Член од
4 август 2010
Мислења
27.377
Поени од реакции
86.709
Без Келини, Хеведес, Маркизио, Кедира, Манџукиќ, Лихт неповиканиот и Стураро како десен бек, добро е што и толку е резултатот

:toe:
 

Толстој

екс Бомбастичен
Член од
28 септември 2012
Мислења
11.920
Поени од реакции
11.945
Без Келини, Хеведес, Маркизио, Кедира, Манџукиќ, Лихт неповиканиот и Стураро како десен бек, добро е што и толку е резултатот

:toe:
не сфаќате, до Бонучи е:icon_lol:
 
Член од
23 октомври 2007
Мислења
1.041
Поени од реакции
1.028
Juventus mnogu slabi. Tolku elementarni greski , vo polusezona ne pravat, a ne pa vo edna vecer.

Mislam deka se pokatastrofalni duri i od ona protiv Real sto go odigraa.
 
Член од
1 март 2009
Мислења
8.631
Поени од реакции
10.350
Без Келини, Хеведес, Маркизио, Кедира, Манџукиќ, Лихт неповиканиот и Стураро како десен бек, добро е што и толку е резултатот

:toe:
Плачи си.. Ништо не играме и пак ве распаравме.. Ни групи нема да помините
 

ElNinho

Мадридиста!
Член од
17 јули 2009
Мислења
20.965
Поени од реакции
57.716
Ако има некој полош среден ред од топ 5 екипиве (Реал/Барса/Јуве/Баерн/ПСЖ) од Барса, тоа е Јуве. Овој Пјаниќ ми е чиста превара од играч, увек не постоел кога сум го гледал, освен слободните негови. Зборам за во ЛШ секако, не во Серија А, за таму е добар ваљда...
 
Член од
1 јуни 2011
Мислења
25.915
Поени од реакции
41.876
:pos::pos::pos:

Ама смешен е коеф за победа на Барселона :coffee:

Против ваков состав 1.25
 
Член од
22 јуни 2010
Мислења
3.688
Поени од реакции
5.444


Не ја гледам утакмицата, сега ми излезе на твитер. Во кој филм е влезен со косава? :tapp:
 
Член од
19 февруари 2015
Мислења
1.772
Поени од реакции
2.075
Ако има некој полош среден ред од топ 5 екипиве (Реал/Барса/Јуве/Баерн/ПСЖ) од Барса, тоа е Јуве. Овој Пјаниќ ми е чиста превара од играч, увек не постоел кога сум го гледал, освен слободните негови. Зборам за во ЛШ секако, не во Серија А, за таму е добар ваљда...
?

Ја гледаш утакмицава ? Пјаник едини играше нешто даглас коста и матуиди ептен грешни пасови додуше им е 4т натпревар заедно , бентакур се плаши да подаде се крие , Пјаник само можеше да задржи топка и да проигра напрет
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom