Струмица

Anuskan

~Keep Smiling~
Член од
13 јануари 2008
Мислења
191
Поени од реакции
10
Охохо го завршија значи. Супер! Ќе идам и онака во Струмица можеби идната недела, па баш ќе видам. Братучедите и братучетките ќе се пофалат и ќе ме прошетаат да видам! :wink:
 

iksimkd

ШшшШшшШ...
Член од
31 јули 2007
Мислења
5.000
Поени од реакции
2.184
Не сум баш сигурен дека ке го отворат на 5 Февруари оти не е оште се тип топ ама останува да видеме.Поздрав до сите СТРУМИЧАЈНЕ!:pos2::pos2:

A иначе да ви кажам дека Струмица има вкупно 54.676 жители.
 

bama

† Револуционер †
Член од
1 февруари 2007
Мислења
2.040
Поени од реакции
362
Не сум баш сигурен дека ке го отворат на 5 Февруари оти не е оште се тип топ ама останува да видеме.Поздрав до сите СТРУМИЧАЈНЕ!:pos2::pos2:

A иначе да ви кажам дека Струмица има вкупно 54.676 жители.

ти или си бот или нуб трето нема на телевизија нели гледа оти на 5 кажаа у 18 : 00 ке го отворат и претседатело ке бил и некој владика...
 

iksimkd

ШшшШшшШ...
Член од
31 јули 2007
Мислења
5.000
Поени од реакции
2.184
Ако се давале на телевизија тава е веке друго а јас мислаах дека така кажувате безвезе.

И немој да навредуваш оти тебе никој не те навреди
 

SV-Strange

Sorcerer Supreme
Член од
27 август 2007
Мислења
3.604
Поени од реакции
367
Член од
4 декември 2007
Мислења
515
Поени од реакции
22
Карневало е на 11 Март (така си штракате да имате повеќе постови - кажи ми да ти кажам(за икси_срт се однесува) ) :tapp:
А трговскио се отваре утре т.е 5.02.2008г. со почеток во 18:00h. Со присутство на членови на државниот врв, некои владици и Струмичани хахахха:):cug::cheeky1:
 

Setsuko

Модератор
Член од
29 јануари 2006
Мислења
6.401
Поени од реакции
5.953
Трговскио се отваре утре, а City caffe ?

И за на кафе ќее тва како Заир и Екстрим или за вечерно излеване?
Оти плано е там да зимаме маса...
 

SV-Strange

Sorcerer Supreme
Член од
27 август 2007
Мислења
3.604
Поени од реакции
367
Walker, утре се отвара како шо знам само првио спрат, тие бутиците и пазаро, а за сити кафе разберах (незнам колку е точно) оти ќе има само "вип" личности за у него, т.е. само одредени личности ќе можат да влезат у него, исто како селект на времето как шо беше ... па ќе видат оти нема аир од 10 души само да ти идат у кафичо, ќе почнат и друѓи да пуштат =/
 

Setsuko

Модератор
Член од
29 јануари 2006
Мислења
6.401
Поени од реакции
5.953
Хахах тии VIP може да се само на отваране, после как и даа ќе си има секаков народ, чујах дека првата недела од ка ќе отворат на секој шо ќе оде на кафе ќе давале по една мајца, колко е точно не знам. И гратис пијал'к ќе имало, пример ак порачаш макијато ти дават уште нешто, сок или кисела вода за истите пари.
Ај ќе вииме баш шо ќе излезе. :)
 

Акаша

Hydra
Член од
28 мај 2006
Мислења
1.684
Поени од реакции
128
Walker, утре се отвара како шо знам само првио спрат, тие бутиците и пазаро, а за сити кафе разберах (незнам колку е точно) оти ќе има само "вип" личности за у него, т.е. само одредени личности ќе можат да влезат у него, исто како селект на времето как шо беше ... па ќе видат оти нема аир од 10 души само да ти идат у кафичо, ќе почнат и друѓи да пуштат =/
Оти јас не се сеќавам дека некојпат у Селект се пуштале само вип.
 

SV-Strange

Sorcerer Supreme
Член од
27 август 2007
Мислења
3.604
Поени од реакции
367
На почетокот, првиот месец откако го отворија Селект така беше.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom