19 февруари 2015
1.772
2.075
За вечер стратегијата е диџејот на стадион да ја пушта оваа:

каков челзи не треба да играме бункер како нив со 10 у одбрана , имаат они проблеми у средина и одбрана и треба да се искорситат да не им се пушти топката да играат како сакат , како челзи може да играме само ако имаме половен резултат и на кап ноу последни 10 минути а не од почеток да се браниме , помачи шанси имаме така

22 февруари 2007
7.076
1.940
FYI: Chelsea Dagger ја пуштаат на Јувентус Арена кога ќе дај Јувентус гол.

Кајганеро

Немој не ме радуј!
3 јули 2010
2.801
2.600
Па кој има линк нека става, ти ебам Арена ти наебам Баерн ги даваат.

2.600
Сандро и Дибала :cuc: Кедира коњ, нек дупи манекенки само, изназаеба све што можеше да се претвори у гол, дај боже Маркисио да влезе у второ порано

A

apidrone

Среќа офсајд беше тоа што го поништија, све му ебем туниско.

Кајганеро

3 јули 2010
2.801
2.600
Игуаин копито едно се да ти ебам себичен!

A

apidrone

3-0. Мислам дека у главите ќе им биде тоа што им се деси на ПСЖ и дека нема да се испичкаат на реваншот. А и време е кармата да си ги наплати долговите.