Фан Клуб: Барселона

ADP

Член од
5 јули 2012
Мислења
3.495
Поени од реакции
2.304
BRAVO BARSA! Senzacija za istorija!
 
Член од
5 април 2012
Мислења
8.122
Поени од реакции
8.911
Јас искрено не верував во пресврт после тие глупости што ги направија. Во секој случај епски меч и каков преврт во кариерата на Роберто
 

Iceboy

Porque somos LOS MEJORES
Член од
23 октомври 2008
Мислења
17.278
Поени од реакции
17.958
Мене сеуште најепски гол ми е Иниеста против Челзи, вториот пенал немаше врска со животот, ама останува надежта дека ќе дојдат во Скопје!!!
 
B

Beck's

Гостин
Од еден од нај симпатичните ќе ми станеше најомразен Ракитич при голот на ПСЖ
 

Lu5

Som la gent Blaugrana!
Член од
30 ноември 2011
Мислења
4.215
Поени од реакции
7.275
Роберто во овие 20 минути одигра совршено на позицијата на Иниеста. Ајде сега нека изигра страшни две сезони во средината како на лев бек па после голман.
 

Ернесто ЧЕ Гевара

Hasta La Victoria Siempre
Член од
21 јуни 2010
Мислења
14.125
Поени од реакции
20.991
АУУУУУУ НЕ МИ СЕ ВЕРУВААА ДАЛИ Е МОЖНО ОВА АООООООООООООО :cuc::cuc::cuc::cuc::pos::pos::pos::pos::aplauz::vozbud::vozbud::vozbud::vozbud::vozbud::vozbud:

Последните 5 минути како дрогиран бев, ни на 10% не се сеќавам, сите околу мене против Барса, цело време пцујат, колнат...... Сега гледам дека коленото ми е однесено, на голот на Роберто скокнав од стол трчав низ кладилница и на крај на колена се лизгам како ненормален :pos::pos::pos::pos: ако ви кажат дека имало некој ненормален лудак во Моцарт на железничка, да знаете кој бил :vozbud::vozbud::vozbud:
Свака част, ова не може да се опише со зборови, мора да си фан на Барса и да го почувствуваш ова, вакво чувство не можат сите пари на светот да го заменат!!
Капа доле за сите, од тренер до сите играчи! :cuc::cuc::cuc::cuc::cuc::cuc::cuc::cuc::cuc::cuc::cuc::cuc::cuc:
 
Член од
16 ноември 2013
Мислења
8.565
Поени од реакции
13.895
Нејмар :cuc: Имам речено 1000 пати дека е злато вреден играч, како се бореше денес само, трчаше и напред и назад. Најзаслужен што поминавме понатаму дефинитивно.
 
Член од
1 март 2009
Мислења
8.601
Поени од реакции
10.253
''Hospitals should hire more nurses in 9 months because there's going to be so much love tonight." -Pique


Изгледа ПСЖ нема да биди единствен шо го примил вечерва :icon_lol:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom