Барам програма

Статус
Затворена за нови мислења.

Тимче

HULK!
Член од
4 јули 2008
Мислења
4.537
Поени од реакции
238
дали знае некој линк за ACD Pro програма за гледане слики и со клуч право може и торент. фала:smir:
 

Тимче

HULK!
Член од
4 јули 2008
Мислења
4.537
Поени од реакции
238
Знам дека некој ке му биде потешко ама ако може да ми прати линк за симнување на Movie Maker и да ми објасни како да креирам едно видео и сл или пак да ми најде туторијал :)
ако правеш маабет за windows movie maker таа програма треба да ја имаш со windowso pravo ако ја немаш земи ја од тука
 
Член од
12 октомври 2008
Мислења
1.945
Поени од реакции
89
Некоја програма за на Нокиа мобилен со која ќе можам да ги заклучувам фајловите со лозинка, или да ги прикривам?? Знај некој?
 
Член од
5 мај 2005
Мислења
4.454
Поени од реакции
178
Vaka, iam mozda 100 DivX filmovi na HDD i rekov aj da si napraam katalog so programov. Go simnav ova programov 5.6 verzija i kolku so go razgledav nema opcija sam da iskanira po hard disk i po iminja na AVI fajlovive ili soznam kako sam da naprai lista na filmovi sto gi imam. Ima samo opcija so barkod citac da ti najde so film imas na DVDto (glupa opcija za nase podnebje) ili manuelno da vnesuvas koj filmovi gi imas so e isto so Excel varijantava.
Ima li nekoj program so sam ke napravi scan na DIvxovi po HDD i po iminjata na filmovite da sobere infoa od imdb ???
i MyAllMovies go simnav isto ne mi vrsi rabota
Програмата не прави скен на HDD ама се што ти треба за да додадеш филм е да напишеш името на филмот и сам ќе го бара од имдб, и ќе превземе скроз сите информации од таму, со слика, со коментари, со рејтинг, со се. Мене сосема ми врши работа, особено за сериските дека ги вметнува и епизодите секоја посебно и како се вика и се.
 
П

Паган-др

Гостин
Програма за да гледам колку трансфер сум напраил?
На страната на кејблтел неможам да најдам...
 

Тимче

HULK!
Член од
4 јули 2008
Мислења
4.537
Поени од реакции
238
некоја програма за Delete на фајлови шо неможат да се избришат со Delete од тестатурата има ли ??
 
Член од
31 август 2008
Мислења
501
Поени од реакции
38
ах брат...јас имам 6630 ка..
а бај д веј имаш OS на телефонот така?
ако имаш стај си едно програмче FX explorer мислам дека се викаше,јас го имам ставено кај мене закон е.Можеш да скриеш фајлови а за заштитување со код мислам дека нема..
 

THE_PIRAT

Avanti Formica atomica!
Член од
14 февруари 2007
Мислења
2.508
Поени од реакции
79
Лиценца за Kaspersky internet security 8.0.0.454 anyone?:nesum:
edit:најдено:D
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom