Барам програма

Статус
Затворена за нови мислења.

-={K-O-R-U-N}=-

Wanna play a game?
Член од
14 февруари 2007
Мислења
13.045
Поени од реакции
3.301
абе човек немам ништо чепкано како ми беше инсталирано првото одеше ного брзо а сега тава оде ного бавно а од дека може да се пуште поголема брзина кога ДВД то е х8 и не оде повеке и саа ми реже едно ЦД по 35-40 мин
Којзнае ти што си праел на тоа компјутерот. Си го сјебал чим ептен споро ти реже. Не ќе да е до нерото.
 

Тимче

HULK!
Член од
4 јули 2008
Мислења
4.537
Поени од реакции
238
Којзнае ти што си праел на тоа компјутерот. Си го сјебал чим ептен споро ти реже. Не ќе да е до нерото.
види сега братучет ми има неро како шо имам јас сега и некни пред да си го формат ком решееме ДВД кај него после истото го испробавме и кај мене и кај него беше 40 ми а кај мене за 12 мин мислам тука негде беше ама кај мене беше друго нерото незнам коо верзија беше сега коо го формат ком и мојо е исти како неговио неро и исто реже тоа ми е зборо ....... пуу која верзија беше да го е..м :uvo:
 
Член од
7 јануари 2008
Мислења
5.366
Поени од реакции
804
види сега братучет ми има неро како шо имам јас сега и некни пред да си го формат ком решееме ДВД кај него после истото го испробавме и кај мене и кај него беше 40 ми а кај мене за 12 мин мислам тука негде беше ама кај мене беше друго нерото незнам коо верзија беше сега коо го формат ком и мојо е исти како неговио неро и исто реже тоа ми е зборо ....... пуу која верзија беше да го е..м :uvo:
Човек НЕ е до нерото, до твојот РЕЖАЧ е
 

Тимче

HULK!
Член од
4 јули 2008
Мислења
4.537
Поени од реакции
238
Човек НЕ е до нерото, до твојот РЕЖАЧ е
нема шанси режачот ми е топ мое мислење е дека е до нерото па ке видеме ако треба сите верзии на неро 6 ке ги испробам ама таа ке ја најдам
 
Член од
7 јануари 2008
Мислења
5.366
Поени од реакции
804
нема шанси режачот ми е топ мое мислење е дека е до нерото па ке видеме ако треба сите верзии на неро 6 ке ги испробам ама таа ке ја најдам
Упорен човек брее :)
ајде испробај ги верзиите, сепак ја останувам на моето дека ти е нешто до режачот
 

Тимче

HULK!
Член од
4 јули 2008
Мислења
4.537
Поени од реакции
238
Упорен човек брее :)
ајде испробај ги верзиите, сепак ја останувам на моето дека ти е нешто до режачот
немај гајле тоа е твое мислење е а има ли врска ЦДто дали е Princo или е некое друго?? и кажи ми шо може да му е на режачот кога веке толко си запнал:smir:
 
Член од
7 јануари 2008
Мислења
5.366
Поени од реакции
804
немај гајле тоа е твое мислење е а има ли врска ЦДто дали е Princo или е некое друго?? и кажи ми шо може да му е на режачот кога веке толко си запнал:smir:
Ех ти па принко од 10 денари, земи пробај со verbatim :helou:
 

-={K-O-R-U-N}=-

Wanna play a game?
Член од
14 февруари 2007
Мислења
13.045
Поени од реакции
3.301
немај гајле тоа е твое мислење е а има ли врска ЦДто дали е Princo или е некое друго?? и кажи ми шо може да му е на режачот кога веке толко си запнал:smir:
Дудук, земи 2 принко DVD, инсталирај го NERO истата верзија и кај тебе и кај комши (он нека има 4 пати појак компјутер од тебе, и да не е сјебан). Срежај го истото DVD кај тебе и кај него, на иста NERO верзија.

Види што ќе биде.
 

SkyDriver

Would like my bananna ?
Член од
31 јули 2008
Мислења
2.140
Поени од реакции
221
tim4e ... де ако не ти е мака пресели се ТУКА. :) Мислам дека тое е правата тема каде што треба да прашуваш за вакви работи (Проблеми со софтверот ... Неро-то ...) :)
 

Devil-King

Пациентот од Бардовци
Член од
3 февруари 2007
Мислења
1.009
Поени од реакции
67
4-та Реприза
Од коа го преинсталирав Windowso, компјутерот ми свири Стерео а сараундот е приклучен ко шо треба. Е сеа програмава не ми текнува како се викаше точно длаи X Sarraund, дали X3D saraund, врска неам а знам од неа подесував ефекти,Стерео или сараунд да е јачина на звучниците посебно.Ако можи некој да ми кажи шо програмче да симанам ептен фала oднапред ако е женско и одназад.
П.С. Звучната ми е АC`97
 

TpH_Bo_OkO

Трноризец
Член од
18 мај 2005
Мислења
11.537
Поени од реакции
878
Имам USB ТВ картица KWorld PVR-TV 300U ама шабаните на цедето што иде со него ставиле само драјвер, а нема програма преку која што ќе можам да гледам канали...Дајте некоја програма за таа намена?
 

Тимче

HULK!
Член од
4 јули 2008
Мислења
4.537
Поени од реакции
238
Де некој ако има клучеви за Kaspersky 7.0.1.325 ама испробани оти 342342 пробах не бива ... Чекам по ПП:smir:
 

DarthMakedon

Македонец
Член од
20 април 2008
Мислења
1.913
Поени од реакции
166
го форматирав комп и сега немам ДВД плеер
па дај предложете некој ем бесплатен ем добар да спуштам :)
фала :smir:
 

SkyDriver

Would like my bananna ?
Член од
31 јули 2008
Мислења
2.140
Поени од реакции
221
го форматирав комп и сега немам ДВД плеер
па дај предложете некој ем бесплатен ем добар да спуштам :)
фала :smir:
Cyberlink Power DVD (верзија по твој избор) мислам дека ќе ти заврши работа. :)
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom