Барам програма

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
21 септември 2008
Мислења
14.533
Поени од реакции
14.255
Имам проблем со математиката, па доколку знае некој некој програм за да може да ми ги реши сите математички проблеми нека каже. Фала однарпед.
 
M

marko 1996

Гостин
еј кај мозам да симнам некое програмце за гледање на двд филмчиња ???? бев денес да зимам програмчиња ама заборавив да го земам тој мозе некој да ми казе кај мозе да симнам.
 
Член од
2 декември 2007
Мислења
453
Поени од реакции
14
еј кај мозам да симнам некое програмце за гледање на двд филмчиња ???? бев денес да зимам програмчиња ама заборавив да го земам тој мозе некој да ми казе кај мозе да симнам.
Еве ти еден бесплатен. Големината му е 40 мегабајти.
 
Член од
13 февруари 2007
Мислења
5.114
Поени од реакции
5.871
Windows movie maker or Sony Vegas ... 1вото го имаш на ПЦ сто посто.

позз.
Го имам ама заебава, нешто нејќе.

А ова Sony Vegas сложено ми изгледа, мене ми треба програм за многу проста работа. Имам филм поделен во три AVI фајлови и сакам да ги спојам.
 

Тимче

HULK!
Член од
4 јули 2008
Мислења
4.537
Поени од реакции
238
може ли некој да ми каже некоја верзија од Norton AntiVirus шо ке можам да најдам Licence Key
 
Член од
7 јануари 2008
Мислења
5.366
Поени од реакции
804
може ли некој да ми каже некоја верзија од Norton AntiVirus шо ке можам да најдам Licence Key[/quoteА

Ах тим4е, пак нешто си заглавил :pos: :pos:

Провери ПП, имаш линк за Авира Антивирус премиум 2008 + код за активација + Licence key :)
 
Член од
4 мај 2008
Мислења
67
Поени од реакции
2
VE MOLAM NEKOJA PROGRAMA SLICNA NA ulead dvd samo da ne e kako neze makotrpno da se ceka da se napravi fail pa da se snima zboruvam za izrabotka na dvd meni mi e potrebna slicna programa kako ULEAD DVD za meni za svadba ve molam pobrzo mi treba odgovor samo da ne se ceka tolku dolgo da se konvertira failot kako na ulead dvd i treba najmalku 5 saati dajte nekoja pobrza znaci da se napravi meni na cd za svadba da se rezi poroa so nero se razbira podgotveniot materijal POZDRAV DO SITE FORUMDJII
 

Xfire

fino alla fine
Член од
9 август 2008
Мислења
7.337
Поени од реакции
2.224
VE MOLAM NEKOJA PROGRAMA SLICNA NA ulead dvd samo da ne e kako neze makotrpno da se ceka da se napravi fail pa da se snima zboruvam za izrabotka na dvd meni mi e potrebna slicna programa kako ULEAD DVD za meni za svadba ve molam pobrzo mi treba odgovor samo da ne se ceka tolku dolgo da se konvertira failot kako na ulead dvd i treba najmalku 5 saati dajte nekoja pobrza znaci da se napravi meni na cd za svadba da se rezi poroa so nero se razbira podgotveniot materijal POZDRAV DO SITE FORUMDJII
која програма да ја доунлоадираш исто ке чекаш, неможе ти на таа чекаш 5 саата за тај фајл, а некоја друго програма за 30 мин истиот фајл, бар ја така знам ..
 

-={K-O-R-U-N}=-

Wanna play a game?
Член од
14 февруари 2007
Мислења
13.045
Поени од реакции
3.301
VE MOLAM NEKOJA PROGRAMA SLICNA NA ulead dvd samo da ne e kako neze makotrpno da se ceka da se napravi fail pa da se snima zboruvam za izrabotka na dvd meni mi e potrebna slicna programa kako ULEAD DVD za meni za svadba ve molam pobrzo mi treba odgovor samo da ne se ceka tolku dolgo da se konvertira failot kako na ulead dvd i treba najmalku 5 saati dajte nekoja pobrza znaci da se napravi meni na cd za svadba da se rezi poroa so nero se razbira podgotveniot materijal POZDRAV DO SITE FORUMDJII
Направи го истово на некој многу јак компјутер и ќе ти се заврши работата побрзо.

И пробај со Convert XtoDVD ама тука менито е многу просто.
 

Тимче

HULK!
Член од
4 јули 2008
Мислења
4.537
Поени од реакции
238
де некој ако знае некоја верзија од Nero 6 брзо шо реже оти пред да си го форматирам ком имаах една ДВД ЦДиња режаше за 10-15 мин а сега ова шо го имам 6.6.1.6 ми реже за 35-40 мин .... и Licence Key за Kaspersky 7.0.1.325 никак неможам да внесам пробах 34534 кодови ниту еден не прифака
Едит: и да ми прате некој линк со Adobe photoshop CS2 со serial
 

-={K-O-R-U-N}=-

Wanna play a game?
Член од
14 февруари 2007
Мислења
13.045
Поени од реакции
3.301
де некој ако знае некоја верзија од Nero 6 брзо шо реже оти пред да си го форматирам ком имаах една ДВД ЦДиња режаше за 10-15 мин а сега ова шо го имам 6.6.1.6 ми реже за 35-40 мин .... и Licence Key за Kaspersky 7.0.1.325 никак неможам да внесам пробах 34534 кодови ниту еден не прифака
Едит: и да ми прате некој линк со Adobe photoshop CS2 со serial
Па пушти да режа на поголема брзина и ете ти :toe:
 
Член од
7 јануари 2008
Мислења
5.366
Поени од реакции
804
де некој ако знае некоја верзија од Nero 6 брзо шо реже оти пред да си го форматирам ком имаах една ДВД ЦДиња режаше за 10-15 мин а сега ова шо го имам 6.6.1.6 ми реже за 35-40 мин .... и Licence Key за Kaspersky 7.0.1.325 никак неможам да внесам пробах 34534 кодови ниту еден не прифака
Едит: и да ми прате некој линк со Adobe photoshop CS2 со serial
Тим4е, знам дека си напреден корисник, затоа ти пратив линк за адобе фотошоп цс3 :vozbud:
а за касперскито брат, ја обично пробувам по 10ина клучеви, ако не биваат барам друго нешто... ама ти си испробал ДУРИ 34534, браво бе :zver: :pos:

edit2: провери ПП, ти пратив линк за даунлоад на неро 6, ај уште касперски клучеви да најдеме, и ју аре реди фор екшн :vozbud:
 

Тимче

HULK!
Член од
4 јули 2008
Мислења
4.537
Поени од реакции
238
Па пушти да режа на поголема брзина и ете ти :toe:
абе човек немам ништо чепкано како ми беше инсталирано првото одеше ного брзо а сега тава оде ного бавно а од дека може да се пуште поголема брзина кога ДВД то е х8 и не оде повеке и саа ми реже едно ЦД по 35-40 мин
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom