Кладилница (Генерална дискусија)

dragonsky

Hate leads to suffering
Член од
25 декември 2010
Мислења
43.371
Поени од реакции
85.288
"Ама Зоки.....зошто си ги играл Тотенхем, непсособни се и покрај тоа што немаат пораз во ЕПЛ, а и гостуваат, се е возможно".....ГИ ИГРАВ Х2 да им ебам главата да им ебам еј.... и израмнуваат.............за буквално следна минута гол да примат могуче ли е да се вакви аматери лигата ја срамат еј.
 
G

Goldie

Гостин
Kolku se glupi Copenhagen i Porto(1-3gola)eden eban gol da ne dadat ..znaci bilo koj ..gi cekam za 2000den ..zaedno so Lyon 2 i Monaco 1-3 gola .
Kajgana Magijo


Sent from my iPhone using Tapatalk
Многу подобри беа Порто во второ ама џабе е кога не сака, ја пишав во живо да падне гол одејки по логиката дека Копенхаген нема што да изгубат и ќе одат на се или ништо во последните 20мин

А се двоумев помеѓу неа и Лион кој си тепаше..
 

Johnny B

Misogynist, racist, anti woke
Член од
15 февруари 2010
Мислења
11.578
Поени од реакции
11.492
"Ама Зоки.....зошто си ги играл Тотенхем, непсособни се и покрај тоа што немаат пораз во ЕПЛ, а и гостуваат, се е возможно".....ГИ ИГРАВ Х2 да им ебам главата да им ебам еј.... и израмнуваат.............за буквално следна минута гол да примат могуче ли е да се вакви аматери лигата ја срамат еј.
И мене ме турнаа на х2 мамицата в пичка да им ја ебам. Абе се да им ебам да умрат сите до еден копиљаци посрани. А пишав прво еден х па се двоумев дали да ставам кец пред него или двојка после него. Нормално погрешив. Кој ни е крив крај краева, Монако дома пораз нема од Април месец, али се надевав дека аматериве ќе загризат пошто пребитна им беше. Да дај Господ да испаднат сега од ЦСКА нигде да не играат племе нивно им ебам. :mad::mad::tapp::tapp:
 

Lester Freamon

A man of focus, commitment, sheer will...
Член од
14 јануари 2015
Мислења
16.238
Поени од реакции
36.509
Бидејќи сега се прибирам и гледам дека на еден тикет сум паднал само на Монако гол во прво ја искористувам можноста да му ја испцујам жената на Фалкао, ко нема децата на мене да му личат!
Глупо копиле, баба подобро ќе шутира пенал од наркосов.[DOUBLEPOST=1479851368][/DOUBLEPOST]
Немој вака по амерички со гостинот прв ќе ги збуниш луѓево :D Инаку ја ставив Монтреал - Отава кец на 1.9
На бетмаратон така ми ги пишува :)
 

Lester Freamon

A man of focus, commitment, sheer will...
Член од
14 јануари 2015
Мислења
16.238
Поени од реакции
36.509
Schroeder 14.5+
Porzingis 19.5+
Kanter 11.5+
Westbrook 31.5+
Uplata 500den ..nekako WestBeast mi e nesiguren ..


Sent from my iPhone using Tapatalk
Westbrook na betmarathon на оваа граница во моментов има 1.97 коеф, попладнево имаше 1.85, да не има нешто новости за нигеро за помала минутажа за вечерва што расте коеф?
 
Член од
5 декември 2014
Мислења
379
Поени од реакции
384
И јас сум од жртвите на Тотенхем, најкриво ми е во ваков успешен ден кога сум недобитен.
за воља на вистината не заслужија ништо поише.
 

dragonsky

Hate leads to suffering
Член од
25 декември 2010
Мислења
43.371
Поени од реакции
85.288
И јас сум од жртвите на Тотенхем, најкриво ми е во ваков успешен ден кога сум недобитен.
за воља на вистината не заслужија ништо поише.
Заслужија како не заслужија..5-0 да изгубат во Сабота...

Али ај сега сум чекор пред себе, уште у старт имам уплатено НБА за вадење...тоа е..искусен коцкар :ROFLMAO:
 

Johnny B

Misogynist, racist, anti woke
Член од
15 февруари 2010
Мислења
11.578
Поени од реакции
11.492
И јас имам пуштено за вадење али џабе до 2 саат паднат ќе сум
 

Lester Freamon

A man of focus, commitment, sheer will...
Член од
14 јануари 2015
Мислења
16.238
Поени од реакции
36.509
Сношти хокеј пепел, да е здрав и жив Westbrook што ми ги изваде парите.

За денес дали само мене ми изгледа дека Манчестер Сити е тип на денот за 2ка или 2&Т2 2.18коеф?
 

Johnny B

Misogynist, racist, anti woke
Член од
15 февруари 2010
Мислења
11.578
Поени од реакции
11.492
Сношти хокеј пепел, да е здрав и жив Westbrook што ми ги изваде парите.

За денес дали само мене ми изгледа дека Манчестер Сити е тип на денот за 2ка или 2&Т2 2.18коеф?
За Сити се слагам а за хокеј чим напишам овде пепел следува у пичку матер
 

Kajgana Shop

На врв Bottom