Филмови, режисери, актери: Генерална дискусија

Хоуп

ümid edirəm
Член од
13 април 2012
Мислења
2.442
Поени од реакции
9.351
Лол дечки темата е за филмови, не за вие да правите пазар од неа. Има таму тема за форумски јубилеи пишете си, јас дојдов да видам Аронофски до кај е со Џенифер Лоренс, не да правам статистики за пишани мислења. :kezec:
 

Corvus

Latrodectus
Член од
24 јануари 2011
Мислења
4.004
Поени од реакции
15.329
Лол дечки темата е за филмови, не за вие да правите пазар од неа. Има таму тема за форумски јубилеи пишете си, јас дојдов да видам Аронофски до кај е со Џенифер Лоренс, не да правам статистики за пишани мислења. :kezec:
Види ја љубоморна :D
Драга Кајгана is overrated!
 
Член од
30 мај 2009
Мислења
10.144
Поени од реакции
23.251
Лол дечки темата е за филмови, не за вие да правите пазар од неа. Има таму тема за форумски јубилеи пишете си, јас дојдов да видам Аронофски до кај е со Џенифер Лоренс, не да правам статистики за пишани мислења. :kezec:
Немој и од оваа тема да се откажиш.
 
Член од
29 септември 2016
Мислења
464
Поени од реакции
285
кој филм да го гледам? сакам да гледам некој добар филм ама не знам кој.
 
Џ

Џонтра Волта

Гостин
Све гледај само не Three Colors Blue.

Каква е бре оваа глупоштина од филм???????? :facepalm:
 
Член од
17 октомври 2011
Мислења
13.808
Поени од реакции
33.648
Член од
29 септември 2016
Мислења
464
Поени од реакции
285
не бе овие двата некако сложени ми изгледаат. којзнае дали ќе ги разберам дајте некој добар нешто со акција, со добра приказна. нешто како expendables тие филмови многу ми се допаѓаат. стварно се добри.
 
Член од
2 септември 2010
Мислења
7.148
Поени од реакции
7.515
не бе овие двата некако сложени ми изгледаат. којзнае дали ќе ги разберам дајте некој добар нешто со акција, со добра приказна. нешто како expendables тие филмови многу ми се допаѓаат. стварно се добри.
Не знаеме глупи филмови, само сложени. :)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom