Љубовни проблеми? Потребен ти е совет? Обрати се тука!

Член од
23 февруари 2007
Мислења
780
Поени од реакции
69
Немој така директно како што рече Raperce туку пши му:
Леле колку ми е досадно немам за учење,немам испити...
И тој ќе ти пиши епа ај на кафе
Не не...чим тој и рекол веќе, а таа му рекла не првиот пат, сега би требало таа директно да го праша.
 

kat

Член од
23 јануари 2009
Мислења
26
Поени од реакции
0
POMOS

Аман де Kat. Само прати му СМС.

Еј немам сега испити и можеме да појдемо на кафето што ми го предложи претходниот пат :)
Ако си женско, ние машкиве многу цениме кога ќе ни се јави или пише девојката за промена.
POMOS SEGA DOZNAV DEKA IMA DEVOJKA KOJA BILA KURVA DALI DA SE JAVAM SEGA KOGA ZNAM DEKA IMA DEVOJKA :toe:
 
Член од
6 октомври 2008
Мислења
1.884
Поени од реакции
2.087
POMOS SEGA DOZNAV DEKA IMA DEVOJKA KOJA BILA KURVA DALI DA SE JAVAM SEGA KOGA ZNAM DEKA IMA DEVOJKA :toe:
Епа сестро дур се мислиш ти што да правиш друга го лапнала...али запамти надежта последна умира:toe:
 
Член од
6 октомври 2008
Мислења
1.884
Поени од реакции
2.087
Пробај и онака немаш што да загубиш:smir:
 

апец

Јувентус фан
Член од
5 декември 2007
Мислења
1.083
Поени од реакции
60
Епа тоа е проблемот кај сите женски. Чекаат да им се јави машкото. Зашто чекаше ако ти се допаѓа. Стварно не ве сваќам. Си имате некој филм во глава или гордост е во прашање. Сепак не е ништо изгубено, побарај го пак, пробај дур не се развила врската на посериозно.
 
Член од
6 октомври 2008
Мислења
1.884
Поени од реакции
2.087
Епа тоа е проблемот кај сите женски. Чекаат да им се јави машкото. Зашто чекаше ако ти се допаѓа. Стварно не ве сваќам. Си имате некој филм во глава или гордост е во прашање. Сепак не е ништо изгубено, побарај го пак, пробај дур не се развила врската на посериозно.
Друже кај дотичната изгледа дека била гордоста во прашање...епа заради таа гордост нејзина сега чука глава:toe:
 

Fabullous_178

Psychonautics:.
Член од
21 февруари 2007
Мислења
2.987
Поени од реакции
190
Напишано од kat
POMOS SEGA DOZNAV DEKA IMA DEVOJKA KOJA BILA KURVA DALI DA SE JAVAM SEGA KOGA ZNAM DEKA IMA DEVOJKA :toe:
Aаааааааам...?!?!?!
Види,дечкото има девојка,која е курва.
Doesnt that ring a bell?
Не треба да се замараш,сериозно.
 

kat

Член од
23 јануари 2009
Мислења
26
Поени од реакции
0
Aаааааааам...?!?!?!
Види,дечкото има девојка,која е курва.
Doesnt that ring a bell?
Не треба да се замараш,сериозно.
ZASTO DA NE SE ZAMARAM KOGA GO SAKAM NEZNAN STO DA PRAVAM DALI SEKA DA IGRAM VALKANO-DA NE PLACAM KOGA KE SLISNAM ZA NEGO I ZA NEA
 

Kajgana Shop

На врв Bottom