Фан Клуб: Вардар

Член од
24 декември 2007
Мислења
12.692
Поени од реакции
4.520
стримов ќе го отвори можеби утре..
 
Ф

Флеш

Гостин
А да му текне некој,шо е на стадион,нека извади смартфон у рака и пренос дирекно од само место.Устрим,Јутуб .....Наместо да чекаме. Ќе платиме за сметка ајде:D
 
Член од
25 септември 2009
Мислења
793
Поени од реакции
368
Значи ваков срам да се деси да нема пренос на ваков натпревар, не ми се верува...Се чудиме зашто сме на 150то место на ранг листа после.
 

gooner4life

Arsenal-Maniak
Член од
11 јули 2008
Мислења
7.037
Поени од реакции
1.567
Доказ за какво племе сме, не сме ние држава... па сите имале пренос на јавниот портал , ние имаме и приватна телевизија што дури пишува во програма дека во моментов оди преносот ама си имаат српска серија ...

Се игра со Динамо Загреб , стадионот 20 000 очекува, а на тв немаме кај да гледаме како да сме 75та а не 2016та. :uzi::uzi::uzi::uzi::uzi:
 
Член од
29 јануари 2010
Мислења
1.619
Поени од реакции
1.551
Без нервоза момци и нема многу да пропуштите ако не гледате . Сергеј барал ГРДНА пара за тв права ама несакам ни да ја спомнам цифрата , тоа ме асоцира само на БЕТ :D и господинот Мамич ... така да , само опуштено завршена е утакмицата пред да почне.
 
Член од
12 јуни 2016
Мислења
402
Поени од реакции
82
Без нервоза момци и нема многу да пропуштите ако не гледате . Сергеј барал ГРДНА пара за тв права ама несакам ни да ја спомнам цифрата , тоа ме асоцира само на БЕТ :D и господинот Мамич ... така да , само опуштено завршена е утакмицата пред да почне.
Која е цифрата што ја барал Самс?
 
Ф

Флеш

Гостин
Ајде де бе ,некој стрим нека праи со мобилен од Градски.!! Пушти апликација де,фејсбукот остави за 2 часа после:D
 

|gor

Шмрчем амфетамин
Член од
12 јануари 2010
Мислења
1.421
Поени од реакции
2.503
Член од
23 август 2010
Мислења
38.170
Поени од реакции
107.682
Види ги паклена кухиња даваат сеа... Леле како би фрлил бомба у Алфа телевизија сега ауу.уууууууу
Па како ќе се правдаат бе овие гомна???? КАКО??? Најавуваа преноси, се маваа у гради и на крај се усраа. Да цркнат.
 

|gor

Шмрчем амфетамин
Член од
12 јануари 2010
Мислења
1.421
Поени од реакции
2.503
Автогол Мијушковиќ..
 
Член од
16 април 2014
Мислења
7.072
Поени од реакции
11.057
lelle kolku malce komiti ima, rezili ccccc.So dinamo zagreb utakmica i vakvi rezili ni prenos ni full stadion so malce navivaci...
 

Kajgana Shop

На врв Bottom