Фан клуб: МЗТ Скопје

Radical Boy

Говнојадец
Член од
21 април 2005
Мислења
3.529
Поени од реакции
59
a zamisli ristic da gu pogodese trojkata na krajot vi se stresoa gangliite :pos2::pos2::pos2::pos2::pos2:
ja bese tamu vasite pocnaa da frlat zapalki ama policijata gi sredi
Ја беше, ја небеше...не ми одговори, како ви ви се вика навивачката група де
 

Radical Boy

Говнојадец
Член од
21 април 2005
Мислења
3.529
Поени од реакции
59
bb[noone];1866818 напиша:
jas ke vi kazam...OVCARI i so ako im se vika taka ?
:pos: :pos: :pos: E што ако им се вика така де :pos: Најбољи име на свет држат :pos: :pos: ке си умрам кога ќе видам транспарент овчари кај нас во сала, стварно ке си умрам....од смеење :pos::pos::pos:
 

Boom Shaka Lakka

Silence!! .. I kill you!
Член од
29 август 2008
Мислења
10.880
Поени од реакции
8.740
:pos: :pos: :pos: E што ако им се вика така де :pos: Најбољи име на свет држат :pos: :pos: ке си умрам кога ќе видам транспарент овчари кај нас во сала, стварно ке си умрам....од смеење :pos::pos::pos:
zdravje boze pa mos i ke vides:baeh::baeh::baeh:
 
Член од
23 јуни 2008
Мислења
1.992
Поени од реакции
1.267
iskreno mene Ovcari mi e bas OK ime,za razlika od nekoi si angliski kombinatoriki,bas izvorno i bez kompleks.Napred Ovcari,solidna ekipa imate
 

Radical Boy

Говнојадец
Член од
21 април 2005
Мислења
3.529
Поени од реакции
59
iskreno mene Ovcari mi e bas OK ime,za razlika od nekoi si angliski kombinatoriki,bas izvorno i bez kompleks.Napred Ovcari,solidna ekipa imate
Баш им е погодено името а? Ок, чим викаш така, јас не ги знам, значи морам да ти верувам :)
 
Член од
23 јуни 2008
Мислења
1.992
Поени од реакции
1.267
e aj na tebe imeto pogodeno li ti e,zemi go fabrickoto ili ovoj nick-ot,koe sakas.Da ne sakas pak da debatirame kako pred dve tri nedeli i pak da places.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom