Фан клуб: МЗТ Скопје

Radical Boy

Говнојадец
Член од
21 април 2005
Мислења
3.529
Поени од реакции
59
Прва работа немој ти на мене "мисли малце", второ нема ништо лошо во тоа навивачи на Вардар да ти превземат песна затоа што има членови во Фемили кои што идат да го гледаат Вардар (не се Комити или Лојал Фанс ама идат да го гледаат).

Башка што се работи за песна против Пелистер и Битола
Нема лошо за нас, ама за таа навивачка група која се кажува дека е најдобрата во Македонија, последни 10 песни ги има земено од ФА. Значи и Комити се толку бедно ниво, што се занимаваат со обични копии на наши песни. А тоа што членови од ФА одат и на Вардар, незначи дека треба и нашите песни да се пеат. ФА никогаш не навивала за вардар, ниту ке навива
 
Член од
7 мај 2008
Мислења
2.818
Поени од реакции
368
Нема лошо за нас, ама за таа навивачка група која се кажува дека е најдобрата во Македонија, последни 10 песни ги има земено од ФА. Значи и Комити се толку бедно ниво, што се занимаваат со обични копии на наши песни. А тоа што членови од ФА одат и на Вардар, незначи дека треба и нашите песни да се пеат. ФА никогаш не навивала за вардар, ниту ке навива
Во ниеден мој пост не кажав дека ФА како навивачка група навива за Вардар, него сакав да го кажам тоа што го кажа ти во првата реченица, а тоа е дека нема ништо лошо што пеат наши песни:toe:
 

Boom Shaka Lakka

Silence!! .. I kill you!
Член од
29 август 2008
Мислења
10.880
Поени од реакции
8.740
lelele kako ke izgubevte kako ne ve tepamo izvlecete se na sreka ama koga ke dojdete vo sv.nikole ke videte so e vase:baeh::baeh::baeh::baeh::baeh:
btw ristic ve rasturi:vozbud::vozbud::vozbud::vozbud::vozbud:
 

Radical Boy

Говнојадец
Член од
21 април 2005
Мислења
3.529
Поени од реакции
59
lelele kako ke izgubevte kako ne ve tepamo izvlecete se na sreka ama koga ke dojdete vo sv.nikole ke videte so e vase:baeh::baeh::baeh::baeh::baeh:
btw ristic ve rasturi:vozbud::vozbud::vozbud::vozbud::vozbud:
Извини дечко ме интересира како ви се вика навивачката група? Ептен ме интересира, сакам ти да ми одговориш, другиве нека не се мачат, сакам изворно да дознаам
 

SrRulz

Siempre Real Madrid
Член од
8 декември 2007
Мислења
4.845
Поени од реакции
221
Господ да чува... што се нема да видиме ''ОВЧАРИ'':drk::drk: бтв честито победа тесно е било..:).
 

aerodromka

Hiena
Член од
11 март 2007
Мислења
2.752
Поени од реакции
8
Извини дечко ме интересира како ви се вика навивачката група? Ептен ме интересира, сакам ти да ми одговориш, другиве нека не се мачат, сакам изворно да дознаам

zamisli da dojdea vcera i da izvadea zname OVCARI sto ke bese u sala
 

Kajgana Shop

На врв Bottom