Помош! Дали сум бремена?

Let 3

The Nipple Erector
Член од
13 јули 2008
Мислења
30.896
Поени од реакции
31.276
Епа ако е глуп и му се даваат 700 евра за днк на секоја што ќе го вози, нека не паничи на форум
то може и судски да се наложи па ќе плати тој шо ќе изгуби
 

Del Boy

You plonker!
Член од
28 септември 2012
Мислења
12.098
Поени од реакции
37.026
Море 700 евра еднократно се ништо пари у случај ако не е негово. Ако е тоа ти се 700 евра плус на иладниците шо ќе ги даде низ годините. :)
 
Член од
22 ноември 2011
Мислења
475
Поени од реакции
177
Епа ако е глуп и му се даваат 700 евра за днк на секоја што ќе го вози, нека не паничи на форум
Абе не ме вози никој си прашуем само нели е боље да прашаш? Да имав секс ќе речевте па како имаш секс а не едуциран абе ве дрма она македонсконо тој нагон одма да искритикувате некој да му ебете мајката а беше многу просто прашање и прост одговор се бараше вие тестови днк 700 еура и да ти се згади да читаш...
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.495
Абе не ме вози никој си прашуем само нели е боље да прашаш? Да имав секс ќе речевте па како имаш секс а не едуциран абе ве дрма она македонсконо тој нагон одма да искритикувате некој да му ебете мајката а беше многу просто прашање и прост одговор се бараше вие тестови днк 700 еура и да ти се згади да читаш...
Другар ние ти дадовме и директно и индиректно , за твое добро ти зборуваме, не знам што се лутиш, затоа што прашања за забременување од триење извини вака ама сексуално образована личност не поставува.
 
Член од
22 ноември 2011
Мислења
475
Поени од реакции
177
Другар ние ти дадовме и директно и индиректно , за твое добро ти зборуваме, не знам што се лутиш, затоа што прашања за забременување од триење извини вака ама сексуално образована личност не поставува.
Абе во ред и фала многу на тие што одговоривте не дека сум сексуално необразована личност него имам конфликтни мислења + ја сум таков карактер влагам по длабоко...[DOUBLEPOST=1454280809][/DOUBLEPOST]
Ако ја напумпа некој дур ја триеш ти:pos:
Па ти богу на хуморот ова од искуство си знаеш...
 

Windfucker

Телемит, Темплар, Масон, Сциентолог во целибат
Член од
30 април 2010
Мислења
8.459
Поени од реакции
15.326
Абе во ред и фала многу на тие што одговоривте не дека сум сексуално необразована личност него имам конфликтни мислења + ја сум таков карактер влагам по длабоко...
Со оглед дека девојката е невина и со оглед на твојот карактер да си поставуваш длабоки прашања ако бидни нешто тогаш најдобро е да осниваш религија.
 
Член од
4 мај 2011
Мислења
1.282
Поени од реакции
563
Види со неа муабетов не сме го правеле она воопшто не ми спомнува за вакво нешто искрено ја сум тој што се плаши и затоа прашувам а иначе тоа што има зголемен апетит и се случувало пред да добие и не и е поврзано со стрес од ситуацијава во главно
А замисли таа има добиено, ама ете не ти кажала (ако не сте разговарале зошто да ти каже?), а ти се тупаш по нет за тоа
 
Член од
22 ноември 2011
Мислења
475
Поени од реакции
177
Нема везе не сум будала да тролам зборувам за проблемот веќе 34 ден не и дошло а вика градите дека ја болат стомакот од време на време што значи тоа?
 
Член од
9 август 2015
Мислења
71
Поени од реакции
56
Нема везе не сум будала да тролам зборувам за проблемот веќе 34 ден не и дошло а вика градите дека ја болат стомакот од време на време што значи тоа?
Има камен у бубрег -_-
ке и дојде за ден два , што се испозамара ти толку не ми е јасно ? До недела дена да касни циклус се толерира , жив организам е мајка му стара , не работи како саат
 
Член од
22 ноември 2011
Мислења
475
Поени од реакции
177
Има камен у бубрег -_-
ке и дојде за ден два , што се испозамара ти толку не ми е јасно ? До недела дена да касни циклус се толерира , жив организам е мајка му стара , не работи како саат
А што кога ќе пројде таа недела што после?
 
  • Ми се допаѓа
Reactions: wot
Член од
25 март 2014
Мислења
717
Поени од реакции
733
Нема везе не сум будала да тролам зборувам за проблемот веќе 34 ден не и дошло а вика градите дека ја болат стомакот од време на време што значи тоа?
Тест за бременост, 100 денари во аптека, купи и и крај на приказната
 
Член од
9 август 2015
Мислења
71
Поени од реакции
56
А што кога ќе пројде таа недела што после?
После си има тест за бременост во аптека , гинеколошки преглед , каде ќе и објаснат зошто и како и каснело , можеби има циста што не пукнала па изостанува циклусот , драстични временски промени , стрес , диета , итн . сево ова е причина за каснење на циклус , а плус ако е во пубертет верувам дека не и е регулиран циклусот . Мене ми се има случено на 68 ден да ми дојде , ама не паничев ,ако си сигурен дека не си свршил во неа , нема што да се потресуваш , олади ќе и дојде
Едит - видов дека си пишал девојчево е девица , нема шанси да е бремена особено не без пенетрација и ејакулација внатре во матката . Таман работа од триење да се забременувало , до сеа сите ќе имаа по 5-10 деца
 

Kajgana Shop

На врв Bottom