Помош! Дали сум бремена?

CafeDelMar

Luminance
Член од
29 октомври 2007
Мислења
6.505
Поени од реакции
14.691
у гз ли да го стаи? Невина е сме немале секс...
:facepalm:
Со мокрача се прави тестот.

Не е бремена, не сте имале секс тоа е познато ама и дека ти го вози мозокот исто така е очигледно. :)
 
Член од
22 ноември 2011
Мислења
475
Поени од реакции
177
Chim ne podrazbirate, postojat apteki, otidete kupete test, vaka nie od forum mozheme da vi pogagjame od rukaf.
Ни ти е возможно да погаѓате ни ти побарав тоа од вас него како поискусни ве прашувам дали може од тоа да се остане трудна (точка)[DOUBLEPOST=1454259200][/DOUBLEPOST]
:facepalm:
Со мокрача се прави тестот.

Не е бремена, не сте имале секс тоа е познато ама и дека ти го вози мозокот исто така е очигледно. :)
Секој човек различно мене од увек ми бил најголем страв тоа да се деси на млади години затоа и до сега не суж имал ништо и сум екстремно претпазлив што и да праам...[DOUBLEPOST=1454259283][/DOUBLEPOST]
Не е бремена , трудна е.
Колку си ти духовит мислам духовит до јаја
 

Луси

extreme
Член од
17 септември 2008
Мислења
6.727
Поени од реакции
19.890
Ни ти е возможно да погаѓате ни ти побарав тоа од вас него како поискусни ве прашувам дали може од тоа да се остане трудна (точка)[DOUBLEPOST=1454259200][/DOUBLEPOST]

Секој човек различно мене од увек ми бил најголем страв тоа да се деси на млади години затоа и до сега не суж имал ништо и сум екстремно претпазлив што и да праам...[DOUBLEPOST=1454259283][/DOUBLEPOST]

Колку си ти духовит мислам духовит до јаја
Eve kratko i jasno ke ti kazam nemoze da ostane, 99% toj 1 procent go ostavam na magii. Site tie simptomi i se javuvaat pod dejstvo na stres i strav od pomislata deka mozhebi e trudna.
 
Член од
22 ноември 2011
Мислења
475
Поени од реакции
177
Eve kratko i jasno ke ti kazam nemoze da ostane, 99% toj 1 procent go ostavam na magii. Site tie simptomi i se javuvaat pod dejstvo na stres i strav od pomislata deka mozhebi e trudna.
Види со неа муабетов не сме го правеле она воопшто не ми спомнува за вакво нешто искрено ја сум тој што се плаши и затоа прашувам а иначе тоа што има зголемен апетит и се случувало пред да добие и не и е поврзано со стрес од ситуацијава во главно
 
Член од
1 јуни 2011
Мислења
25.909
Поени од реакции
41.873
Извини ама колку години си па викаш не си спремен за деца? :D
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.495
Што да сме се подзаборавиле кога не сме имале секс ... мислам невина е[DOUBLEPOST=1454258949][/DOUBLEPOST]

Види работата е што не се замара она...Конкретно ова е мој проблем не сум спремен сеа за деца и затоа немаме секс и еве се погоди вака ова и ме стави во мисла затоа и пишав на форумов...
Абре каква трудна, фати побарај си на гугл информации друг пат пред да посакаш да имаш секс како иде забременувањето. Без навреда ама со ова оскудно знаење големи се шансите некоја дете да ти насади во иднина.
 
Член од
22 ноември 2011
Мислења
475
Поени од реакции
177
Абре каква трудна, фати побарај си на гугл информации друг пат пред да посакаш да имаш секс како иде забременувањето. Без навреда ама со ова оскудно знаење големи се шансите некоја дете да ти насади во иднина.
Не другар го изучив цел гугл работата е што сум преоптоварен со информации некои на гугл викаат дека немора пенетрација за бременост иако е мала шансата постои ја неможам да се ослонам и на 1% ризик
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.495
Не другар го изучив цел гугл работата е што сум преоптоварен со информации некои на гугл викаат дека немора пенетрација за бременост иако е мала шансата постои ја неможам да се ослонам и на 1% ризик
Епа јбг тогаш, друг пат носи кондом и за трљање.
 

Let 3

The Nipple Erector
Член од
13 јули 2008
Мислења
30.896
Поени од реакции
31.276
Дечки да прашам девојками доби на 1ви месецов и дури на 12 имавме триење на анусот без пенетрирање случајно имаше допир со вагината и тоа однадвор мн кратко...Вчера сабајле кога станала повратила вода како што ми кажа денес исто и дошло ама не повратила и траело мн кратко искрено имам многу читано за ова и од повеќето луѓе на форумов и пошироко дека не се останува така лесно трудна без свршување со триење сеа мојава ситуација може е смешна али исто така читав дека при секој контакт со гениталиите има можност за бременост и инфекција...Ме загрижи ова со лошењево искрено затоа и го поставувам прашањево ми треба помош од поискусните фала.
Освен ако таа не се вика Марија и е еврејка а ти си Светиот дух, немаш причина за паника
 
Член од
12 март 2009
Мислења
19.955
Поени од реакции
15.973
Абре каква трудна, фати побарај си на гугл информации друг пат пред да посакаш да имаш секс како иде забременувањето. Без навреда ама со ова оскудно знаење големи се шансите некоја дете да ти насади во иднина.
sega lesno e, samo pari da ima, postoi DNK... ( DNK na bosanski znači dete nepoznatog komšije)
 
Последно уредено:

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.495
sega lesno e, samo pari da ima, postoi DNK... ( DNK na bosanski znači dete nepoznatog komšije)
Епа ако е глуп и му се даваат 700 евра за днк на секоја што ќе го вози, нека не паничи на форум
 

Kajgana Shop

На врв Bottom