Кладилница (Генерална дискусија)

ManUtdChampions

Lleyton Hewitt
Член од
5 февруари 2009
Мислења
32.684
Поени од реакции
43.596
Дај Виљареал нека даде гол бе. Ме еба АЗ 3+ на едното само, и тука ли една да ме собори. :mad:
 
Член од
16 јули 2013
Мислења
3.876
Поени од реакции
4.387
Добро бе може некој стручњак да ми објасни кој му е курот на Вујовиќ му дава 4 гола у второ полувреме прави разлика,од 7 разлика на нерешено и овој го вади бе со кој памет ? ??? ?? ? ? ? ? ?? кој кур е овој гаспер маргуч да игра десно крило? ме накурчи вујовиќ до даска.
 

MiaSanMia

Chipolopolo
Член од
7 април 2012
Мислења
9.974
Поени од реакции
8.682
Добро бе може некој стручњак да ми објасни кој му е курот на Вујовиќ му дава 4 гола у второ полувреме прави разлика,од 7 разлика на нерешено и овој го вади бе со кој памет ? ??? ?? ? ? ? ? ?? кој кур е овој гаспер маргуч да игра десно крило? ме накурчи вујовиќ до даска.
Имаа седмерец сега,го стави Бомбач да шутира а пред тоа Гајич шутираше.
 
Член од
16 јули 2013
Мислења
3.876
Поени од реакции
4.387
Имаа седмерец сега,го стави Бомбач да шутира а пред тоа Гајич шутираше.
Имаше сега пак седмерец незнам Вујовиќ што му текна,го извади од игра 10 мин поминаа место да го стаи првиот пенал да го шутне Гајич ако го дадеше ќе го дадеше и овој вака го утна овој вториот седмерец и тешко сеа 2 гола... нема ни да го стаи да шутне пенал пак .[DOUBLEPOST=1452979691][/DOUBLEPOST]Мајсторот за 20 минути му даде 4 гола и го стави 6 да игра бе не ми се верува.,уште па на тајм-аут му вика гајо ајмо гајо пробај стич ногама у задњиов одбранбен напад го става еј не ми се верува каков тренер мајмунски е овој :D
 
Последно уредено:

Џои

КИНЕКТиран
Член од
1 февруари 2007
Мислења
8.406
Поени од реакции
2.076
Уште Шведска 27.5- ја чекам, многу испукале во прво полувреме гомнава скандинавски :mad:
Зато не се јајт лајна многу :icon_lol:

Сум чекал ракомет 54- за добивка со 36 поени на полувреме дадени за на крај да бидат 51 вкупно. Се чека до крај :)))
 

Lester Freamon

A man of focus, commitment, sheer will...
Член од
14 јануари 2015
Мислења
16.231
Поени од реакции
36.460
Srkame,dobitni sme.:pijani:
Ти си чоеко за ракомет, секоја чест за типовите, јас ги ставив на тие дополнителните маргини со плус/минус еден гол со помали коефициенти (1.6, 1.7) како за побезбедно, али секоја чест.
За утре ја меркам Македонија-Полска Хендикеп 1 (3.5) 1.87 коеф.
 
Член од
5 јануари 2012
Мислења
9.288
Поени од реакции
4.961
Бенфика 2 ја пуштив со последните 600 денари ако не влезе ќе треба за утре од скриените пари да уплаќам..

Sent from my SM-G900F using Tapatalk
 

Lester Freamon

A man of focus, commitment, sheer will...
Член од
14 јануари 2015
Мислења
16.231
Поени од реакции
36.460
Бенфика 2 ја пуштив со последните 600 денари ако не влезе ќе треба за утре од скриените пари да уплаќам..

Sent from my SM-G900F using Tapatalk
Во живо ја изиграв и јас на 500ки да даде 2 гола, има 2.65 коеф.
 

Me2

интериста
Член од
21 ноември 2009
Мислења
5.205
Поени од реакции
2.199
Незнам зашто ама Ласло Наѓ е 1.50 минусот на интернет,така да ја ќе изиграм едно тикетче минус.
Тикетов има 13 квота у Спорт Лајф а у странска кладилница 5.94.Така да ќе го пуштам ова. За Бомбач минусот е 1.50,Душебаев 1.60,Дисингер + 1.50,Ласло - 1.50
Те следев на ова, се мислев и Егерт да го ставам +4,5 ама викам ај да не се лакомам, и во право испаднав, - го даде.
Нека се множат, и фала за споделување на играчиве :pijani:
 
Член од
16 јули 2013
Мислења
3.876
Поени од реакции
4.387
Те следев на ова, се мислев и Егерт да го ставам +4,5 ама викам ај да не се лакомам, и во право испаднав, - го даде.
Нека се множат, и фала за споделување на играчиве :pijani:
И ја го изиграв ова ама на ситно 80 пошто ме утепаа играчиве било кошаркари било рукометари,све се само играчи не се .... утре како и денеска ќе станам порано да видам имам кладилница кај шт ги споредувам квотите и ептен ми падна во око разликата во квотите .... еве кај ме падна Гајиќ.... еден пенал утнат и еден зицер... тоа е границата... сепак премногу ќе беше 6 гола за 20 минути од 25 мин до 45 мин играше сепак...
 
  • Ми се допаѓа
Reactions: Me2

Kajgana Shop

На врв Bottom