Фан клуб: МЗТ Скопје

Член од
12 декември 2007
Мислења
572
Поени од реакции
20
Е, баш ме брига за Караколев..ама ја претера со ова порвинцијалци..ај малце дигни ручната...аман...секој втор пост ви се однесува на тоа...
Ako ti se naogas vo provincijalec ok?nikoj ne rece marcus provincijalec tuku Karakolev...Neka crkne sega dusata predavnicka
 

marcus

струмички модератор
Член од
5 јули 2006
Мислења
5.378
Поени од реакции
131
Ako ti se naogas vo provincijalec ok?nikoj ne rece marcus provincijalec tuku Karakolev...Neka crkne sega dusata predavnicka
Не се наоѓам јас....туку претеравте со глупсти..дури и во потписот на Зоки му стои истиот текст...абе ајде...
 
Член од
7 декември 2007
Мислења
92
Поени од реакции
0
Не се наоѓам јас....туку претеравте со глупсти..дури и во потписот на Зоки му стои истиот текст...абе ајде...
Aj ne mi kazuvaj ti kaj mene so da pisuvam kaj mene na fan klub !!! ako se vregas so si PROVINCIJALEC toa e tvoj problem !!!
 
Член од
28 октомври 2007
Мислења
770
Поени од реакции
266
da ne go jade deckoto sea a?? :pos2::pos2::pos2: ali sepak mislam deka nema sansi da se vrati vo mzt zaso znaes so go ceka a i suspendiran e taka da...
 

F.A.

Smile Now, Cry Later
Член од
17 април 2007
Мислења
862
Поени од реакции
3
Уфффф колку ми е мило што нигде неможе да оди сега... ! Убаво рекоа цркни сега во тој твој Штип !
 
Член од
28 октомври 2007
Мислења
770
Поени од реакции
266
ke go zameni sea nikolce, pa moze i ke pocne a ni nosi voda na poluvreme:pos2:
 

gODHEAD

Crucified
Член од
6 декември 2007
Мислења
1.827
Поени од реакции
1.163
Не се сомневам во квалитетот на Мзт, сигурно ке бидат подобри у вториот дел
 

Ѕвер

Перфекционист
Член од
4 јануари 2006
Мислења
2.223
Поени од реакции
28
Има ли некои информации за гостување во Битола?
 

Kriticar

дискриминатор
Член од
7 мај 2007
Мислења
1.037
Поени од реакции
5
Има ли некои информации за гостување во Битола?
На 19 ако се биде како што треба се иде за битола.Број на автобуси не се знае најверојатно 3.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom