Филмови, режисери, актери: Генерална дискусија

Член од
1 декември 2010
Мислења
1.294
Поени од реакции
2.781
10 филмови = 2 дена in my world...
Браво бе, би сакал и јас да имам толку време за гледање филмови, ама покрај работата и гледањето серии, немам :D Да почнам да ги бројам, дали 50-60 филмови ќе се зберат што ги имам изгледано оваа година.
 
Џ

Џонтра Волта

Гостин
Има ли бе добра снимка за Мокинџеј 2? Гз мајчин да му ебам на копилето што напишало ХД на торентот од pirate bay. Копиле смрдливо 2 гига симнувам ко со тостер снимано!
 
Член од
6 септември 2007
Мислења
8.086
Поени од реакции
8.135
Има ли бе добра снимка за Мокинџеј 2? Гз мајчин да му ебам на копилето што напишало ХД на торентот од pirate bay. Копиле смрдливо 2 гига симнувам ко со тостер снимано!
Nema, pa i ti siminjas od eftini sajtovi
 
G

grande-juve

Гостин
Има ли бе добра снимка за Мокинџеј 2? Гз мајчин да му ебам на копилето што напишало ХД на торентот од pirate bay. Копиле смрдливо 2 гига симнувам ко со тостер снимано!
кога ќе има, тука одма ќе се пише
 
Член од
5 април 2012
Мислења
8.122
Поени од реакции
8.911
Labyrinth of lies има одлична приказна, иако начинот на презентирање на истата не ми остави толку силен впечаток. Како и да е солиден филм 7/10
 
Член од
29 јуни 2014
Мислења
23.669
Поени од реакции
38.847

wot

њ
Член од
20 мај 2008
Мислења
19.505
Поени од реакции
33.664
Sicario soliden... serioznosta go pravi dobar, ko True Detective vtora sezona e. Nisto intrigantno u prikaznata, ama epten prizemjen film, kvalitetna produkcija I gluma I dobar dijalog

Nekni ne go ishejtav The Walk. Tezok prosek.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom