Фан клуб: ЖРК Вардар

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.493
На Грбиќ и дале тригодишен договор :blablab: Оваа не ни изгледа на спортистка бе. Цел живот ќе се каам што не фатив топка и лепак в рака. :facepalm:
 
Член од
8 јануари 2012
Мислења
14.025
Поени од реакции
36.796
На Грбиќ и дале тригодишен договор :blablab: Оваа не ни изгледа на спортистка бе. Цел живот ќе се каам што не фатив топка и лепак в рака. :facepalm:
за лепак не ти е касно :icon_lol:
 
Член од
18 ноември 2013
Мислења
134
Поени од реакции
63
a sto e rabotava so njaradi nema poveke da sorabotuva so vardar, izgleda sega ke im bide lojanica kondicionen trener na devojkite
 
Член од
22 мај 2010
Мислења
629
Поени од реакции
109
На Грбиќ и дале тригодишен договор :blablab: Оваа не ни изгледа на спортистка бе. Цел живот ќе се каам што не фатив топка и лепак в рака. :facepalm:
И ја се каам еднаш фатив на една утакмица ме проиграа у публика добар осечај одма дел од тимот :)
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.493
И ја се каам еднаш фатив на една утакмица ме проиграа у публика добар осечај одма дел од тимот :)
на лигашкиве натпревари и на РК и ЖРК ако седнеш во прв ред во малата сала, стално лета топката, ако се излажеш да ја вратиш после рацете како на Спајдермен ти се :D
 
Член од
22 мај 2010
Мислења
629
Поени од реакции
109
на лигашкиве натпревари и на РК и ЖРК ако седнеш во прв ред во малата сала, стално лета топката, ако се излажеш да ја вратиш после рацете како на Спајдермен ти се :D
хеје после само бараш купче со пари да фатиш :D
 
Член од
22 октомври 2010
Мислења
182
Поени од реакции
51
Nadja Nadgornaja potpisa za BVB Dortmund, ima nekoj od ovde so ke ide naredna sezona da gleda BVB , da ja bodrime zaedno Kocevska :D
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.493

Kajgana Shop

На врв Bottom