Tim ESB
Поени од реакции
111

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

  • Во врска со изработка на Веб сајт, , сам да си го направиш најдобро, затоа што ќе треба повремено да , менуваш. Има бесплатни сервери, дури и без реклами; некаде 2004направив личен хоби веб сајт, мислам дека користев Мајкрософт Пауер поинт ... еве 7-8 години не сум го ни ѕирнал, но се уште работи.. http://ekonautika.atspace.com/
    а има и уште попрости, со Темплејти...
    поздрав и успешна работа
  • Вчитување…
  • Вчитување…
  • Вчитување…
На врв Bottom