FA & Capital One Cup

Член од
7 октомври 2011
Мислења
9.377
Поени од реакции
11.748
Sun каква врска има со ливерпул и хилсборо?
Иначе согласност давам да има целосен бан на форумов за статии од Сан, фејл, мирор и слични, само телеграф, ббц и СС може
 

RickyLFC9

Модератор
Член од
28 март 2012
Мислења
19.565
Поени од реакции
41.147

Факе

Highbury–the Home of Football
Член од
6 март 2010
Мислења
9.461
Поени од реакции
10.157
Stuckmann told The Sun: “After the game Rooney told me: ‘Sorry, it was my chance to get a penalty. I had to use that.'"


Preston manager Simon Grayson suggested that although Rooney had not been touched he was taking evasive action rather than trying to con the referee.

Aли, ке се прочита насловот, и ке се напалат. Само екстерно бе, џабе се мрзнев денеска пред универзитет.
Прочитај ја реченоцата што започнува со сорри.
Џабе ти е што во дискисија влагаш со маалски финти, така докажуваш за се. Тоа што го викаш во твојот пост важи тродупло за тебе. Впрочем што сакаш да чуеш нешто салам кога зборуваш дека Јунајтед бил оштетен во утакмицата на Рајли.
 
Член од
22 јули 2010
Мислења
32.528
Поени од реакции
81.968
Sun каква врска има со ливерпул и хилсборо?
Иначе согласност давам да има целосен бан на форумов за статии од Сан, фејл, мирор и слични, само телеграф, ббц и СС може
 
Член од
7 октомври 2011
Мислења
9.377
Поени од реакции
11.748
Читав , читав , рики ме упати каде.
Овие се за у печката на химлер само , од старт на весникот д0 ден денес.
Еве ова не сум го знаел што изеле големи :гомце: , со дијана они беа првите кој ги објавија фотографиите, они прислушуваа фудбалери, селебритис и сл..... не знам ккао се осмелува некој да ги купува или да се претплати на нет за да ги чита
 
Член од
22 јули 2010
Мислења
32.528
Поени од реакции
81.968
Читав , читав , рики ме упати каде.
Овие се за у печката на химлер само , од старт на весникот од ден денес.
Еве ова не сум го знаел што изеле големи :гомце: , со дијана они беа првите кој ги објавија фотографиите, они прислушуваа фудбалери, селебритис и сл..... не знам ккао се осмелува некој да ги купува или да се претплати на нет за да ги чита
Иначе во градот весниците веќе 25 години ги нема на продажба туку ги добиваат (на ретки места) и ги чуваат скриени па ако некој сака, му даваат али не се на излог, заедно со други весници.
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.495
@Факе prviot gol na Herrera bese offside, Rooney go izmami golmanot. A za toa so Rajli jas ne krijam deka e dive na Rooney ama toa ne e ista situacija kako nekni.

Iskreno ni jas ne znam Sun koj cita, bez razlika dali pogresile ili ne.
 
Член од
14 април 2012
Мислења
31.867
Поени од реакции
63.646
Прочитај ја реченоцата што започнува со сорри.
Џабе ти е што во дискисија влагаш со маалски финти, така докажуваш за се. Тоа што го викаш во твојот пост важи тродупло за тебе. Впрочем што сакаш да чуеш нешто салам кога зборуваш дека Јунајтед бил оштетен во утакмицата на Рајли.
Што да прочитам, дека голман на третолигаш на кој Руни очи нема да му види веќе, дошол и му се извинувал после мечот?
Дај бе размисли малце со мозокот.
 

Факе

Highbury–the Home of Football
Член од
6 март 2010
Мислења
9.461
Поени од реакции
10.157
@Факе prviot gol na Herrera bese offside, Rooney go izmami golmanot. A za toa so Rajli jas ne krijam deka e dive na Rooney ama toa ne e ista situacija kako nekni.

Iskreno ni jas ne znam Sun koj cita, bez razlika dali pogresile ili ne.
Не само за дајвот на Руни и другите дешавки.[DOUBLEPOST=1424307998][/DOUBLEPOST]
Што да прочитам, дека голман на третолигаш на кој Руни очи нема да му види веќе, дошол и му се извинувал после мечот?
Дај бе размисли малце со мозокот.
Добро бе,те сфативме...Манчестер е оштетен во утакмицата каде Рајли беше главниот.
 
Член од
14 април 2012
Мислења
31.867
Поени од реакции
63.646
Не само за дајвот на Руни и другите дешавки.[DOUBLEPOST=1424307998][/DOUBLEPOST]

Добро бе,те сфативме...Манчестер е оштетен во утакмицата каде Рајли беше главниот.
Велбек нема да го спомнеш у ваква безизлезна ситуација? :pos:
 

the_kop

Модератор
Член од
14 јануари 2011
Мислења
10.432
Поени од реакции
13.558
Се дупнаја двајцава од пишување и објаснување, а се во еден круг се вртат.
 

комшијаTи

Комшија Ти
Член од
21 ноември 2013
Мислења
6.156
Поени од реакции
5.126
Читав , читав , рики ме упати каде.
Овие се за у печката на химлер само , од старт на весникот д0 ден денес.
Еве ова не сум го знаел што изеле големи :гомце: , со дијана они беа првите кој ги објавија фотографиите, они прислушуваа фудбалери, селебритис и сл..... не знам ккао се осмелува некој да ги купува или да се претплати на нет за да ги чита
Абе будали има иначе како би постоеле Сител и Курир кај нас .
 

Kajgana Shop

На врв Bottom