Playstation 3

  • Креатор на темата A__
  • Време на започнување
Член од
20 декември 2014
Мислења
1
Поени од реакции
0
mi treba edno info,imam ps3,fw 3.72,sea so update e 4.66,mi spomnaa treba da se cipuva so e3 flesher,okolu 120 evra ,ima lii nekoj toa sto go napravil,kade i kolku,pozzz
 
Член од
22 август 2013
Мислења
150
Поени од реакции
48
mi treba edno info,imam ps3,fw 3.72,sea so update e 4.66,mi spomnaa treba da se cipuva so e3 flesher,okolu 120 evra ,ima lii nekoj toa sto go napravil,kade i kolku,pozzz
PSX Game Shop во ТЦ Буњаковец, горе на спрат гледа кон задниот дел, од страната кон Карпош. Ќе ти каже сѐ што те интересира.

Sent from my D6503 using Tapatalk
 
B

Beck's

Гостин
Цело време имаше една игра која ја посакував ко луд. Цело време чекав да ја начекам на попуст ама никако да се десеше тоа. Конечно денеска одлучив да ја купам. Да свртам некои што ги играм моментално и да го пробам чудово.

Се работи за:




:ljubove:
 

Syn

https://www.youtube.com/watch?v=zBkuNpgACH0
Член од
23 декември 2007
Мислења
29.801
Поени од реакции
44.306
mega jaka igra, ke uzivas :)
iako krajot mene ne mi bese naj naj, ali vo globala super igra koja za nekoja godina ke ja vidime i na filmskoto platno.
 
Член од
2 јануари 2015
Мислења
1
Поени од реакции
0
Da ne prodavca nekoj PS 2 ili PS 3?Ali da bide razumna cena,ve molam?[DOUBLEPOST=1420219015][/DOUBLEPOST]Prodava nekoj PS2 ili PS3 ,ali razumna cena,ve molam?
 
Член од
5 декември 2014
Мислења
379
Поени од реакции
384
dolgo vreme go nemav pushteno sonito i eve sea se reshiv da mu se navratam, na 3.55 mi ostana i sea eve gleam novive igri baraat da se igraat na nekoj si 4.60 rogero. neznam sea dali terba pak da se dzejlbrejknuva ili e dovolen update ako znae nekoj neso povekje da kaze kako gi prefrla nekoj od novive igri??
 
Член од
15 ноември 2011
Мислења
1.427
Поени од реакции
751
Ако веќе еднаш ти е среден, сега само треба понов cfw да симнеш, пример habib 4.60 или rogero и секако да го инсталираш и ако има нова верзија од мултимен.
 
G

Godfatherte

Гостин
Има некој што ја продава pes 13 за ps3 ? ако има некој нека ме контактира
 
Член од
30 јануари 2015
Мислења
4
Поени од реакции
0
Mozam li da jailbreakuvam ps3 abdejtuvan preku lan i kako ili treba kaj majstor da go nosam koj mi bara 3000 den. da go napravi.
 

Syn

https://www.youtube.com/watch?v=zBkuNpgACH0
Член од
23 декември 2007
Мислења
29.801
Поени од реакции
44.306
3000 :pos:
ja моето на бинго го добив, 6к на старо ( пред 2-3 години ) а скоро ич користено, со два оригинални џојстици ( кои уствари само коштаат 6к ), једина маана му беше хардот од 40 гига па еве да речеме дека 9к сум го собрал зашто зимав нов хард, сам го пробив со инструкции од нет, какви 3к бе друже не се заебавај.
Ако се изводливо да се џејлбрејкне најди инструкции на нет, ја веќе изумив како идеше тоа али беше едноставно ко инсталирање на игра.
 
Член од
22 август 2013
Мислења
150
Поени од реакции
48
Mozam li da jailbreakuvam ps3 abdejtuvan preku lan i kako ili treba kaj majstor da go nosam koj mi bara 3000 den. da go napravi.
Ако е апдејтуван на верзија понова од 3.55 OFW мора да се флешува со хардверски флешер, не може да се џејлбрејкува без тоа. Мора прво да се симне на 3.55 па после да се џејлбрејкува. Тоа симнување чини 3.000. Каков PS3 ти е, Fat, Slim, SuperSlim? Кој е CECH бројот?
 
Член од
30 јануари 2015
Мислења
4
Поени од реакции
0
Ако е апдејтуван на верзија понова од 3.55 OFW мора да се флешува со хардверски флешер, не може да се џејлбрејкува без тоа. Мора прво да се симне на 3.55 па после да се џејлбрејкува. Тоа симнување чини 3.000. Каков PS3 ти е, Fat, Slim, SuperSlim? Кој е CECH бројот?
Fat CECH 04
 

Kajgana Shop

На врв Bottom