Playstation 3

  • Креатор на темата A__
  • Време на започнување
Член од
26 јули 2012
Мислења
322
Поени од реакции
98
некој да не знае дали можам да играм игри со усб гејмпад без аналог на пс3?
 

Indigo

баниран/а
Член од
8 септември 2012
Мислења
763
Поени од реакции
414
mozes. sum probal so razni trakataski od kontroleri site funkcioniraat na ps3. edinstven problem e toa sto za da izlezes od igra mora da go imas toj PS button sto go ima samo na originalni kontroleri.
 
Член од
21 септември 2011
Мислења
670
Поени од реакции
1.889
Прашање: Каде може да се купи HDMI кабел за PS3 и по која цена? Позз.
 

Kostic

Sadio smokve oko Tadz Mahala
Член од
31 јули 2009
Мислења
9.856
Поени од реакции
5.611
Dali nekoj znae kako mozam da go jailbreak-nam PS3-to i da siminjam igri preku internet? Please help! :smirce:
 
Член од
22 август 2013
Мислења
150
Поени од реакции
48
Dali nekoj znae kako mozam da go jailbreak-nam PS3-to i da siminjam igri preku internet? Please help! :smirce:
Оди во PSX Game Shop во Буњаковец на прв кат, од задната страна, за џејлбрејк. Или во IDC во Аеродром. Зависно од тоа која ти е верзијата на PS3 (fat, slim, superslim) и моменталниот фирмер (<=3.55 или >3.55) ќе те чини или ~3.000 или ~6.000 денари.

А на интернет има мал милион информации што понатаму, а и ќе ти објаснат и кај што ќе направиш џејлбрејк.

Sent from my Nexus 7
 
Член од
26 јули 2012
Мислења
322
Поени од реакции
98
не знам дали тука треба да прашам ама да не знае некој како да инсталирам игри за пс2?
 
Член од
26 јули 2012
Мислења
322
Поени од реакции
98
не ми успева преку тоа, ама дали знаеш од каде можам да симнувам пс2 игри?[DOUBLEPOST=1423575040][/DOUBLEPOST]еј ова ми е важно да не знае некој како да ставам ан дефаулт конфигурација се ставив на аутио и сега ми се заглавува на опл?
 
Последно уредено:
Член од
28 ноември 2011
Мислења
139
Поени од реакции
24
Сакам да купам PS3 ме интересираат некои работи и сакам совет од посикусните.

1.Дали има опција да се играат и пиратски игри и некои оргинал игри Онлине(Fifa 15 на пример)
2.Која верзија се има најдобро покажано и како се движат реалните цени.
 
Член од
18 февруари 2015
Мислења
21
Поени од реакции
6
Сакам да купам PS3 ме интересираат некои работи и сакам совет од посикусните.

1.Дали има опција да се играат и пиратски игри и некои оргинал игри Онлине(Fifa 15 на пример)
2.Која верзија се има најдобро покажано и како се движат реалните цени.
1. Можеш да играш и пиратски и оригинални игри за онлине но не би практикувал бидејќи имаш огромна можност да добиеш бан, така да или само оригинални игри фурај и ке можеш онлине или стрикно пиратски и фурај само сингл плеер.
2. Цените ти се движат од 10 па до 15 000 денари зависно од хард дискот на самото сони, а најдобра верзија ако мислиш за пиратски игри ти е 3.55 Rogero , за жал ако купиш на ново ке неможеш да го хакнеш бидејки идат со верзија понова од 3.55 , така да барај од некој што го има веке хакнато.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom