Football Manager 15

Zaphod Beeblebrox

Поранешен покул Божино
Член од
7 јуни 2008
Мислења
16.676
Поени од реакции
21.232
3dm верзијата ја снимив јас, поминав неколку дена и ми крашна рандом. Ќе си чекаме уште веројатно.
 
Член од
29 март 2013
Мислења
214
Поени од реакции
92
3dm верзијата ја снимив јас, поминав неколку дена и ми крашна рандом. Ќе си чекаме уште веројатно.
Абе кај никого не крашнува не би требало и кај тебе изгледа не правиш се правилно како што треба ради тоа следи ги инструкциите на nosteam и би требало да немаш проблем значи исклучи антивирус избриши ја цела игра иснталирај ја отпочеток и стави го само вој последниот пач,зш ако пред тоа си имал некој пач а сега врз тој овој може да крашува значи стави го пачот во фолдерот кај што тие FM таму инсталирај го и дади му администратор права на самиот фолдер и самата игра стартувај ја со администратор исто иснталирај го directx го имаш на nosteam да го спуштиш кога ке направиш вака не би требало да ти крашува кај мене е супер на windows 8
 
Член од
11 август 2014
Мислења
21
Поени од реакции
1
Дечки, знае ли некој каде се наоѓа оноа find similar player на 2015, шо го имаше на претходните менаџери?
 

Толстој

екс Бомбастичен
Член од
28 септември 2012
Мислења
11.920
Поени од реакции
11.945
Ајде некој да прати линк за даунлоад по пп :) Пратете линк кој не крашнува.
 
Член од
16 септември 2009
Мислења
66
Поени од реакции
95
А мора и Visual C++ и тие глупости да се симнат од ностеам или без нив мозе...
 
Член од
29 март 2013
Мислења
214
Поени од реакции
92
А мора и Visual C++ и тие глупости да се симнат од ностеам или без нив мозе...
Пробај без нив али directx ако не ти иснталиран мора да го спуштиш види погоре имам објаснето што какo треба да се направи за да работи
 

Толстој

екс Бомбастичен
Член од
28 септември 2012
Мислења
11.920
Поени од реакции
11.945
Симнав верзија 3DMGAME-Football.Manager.2015.v15.1.3.Cracked-3DM и стискам на фајлот фм.ехе и до крајот на слајд што е на почеток коа почнува играта ме исклучува. Чаре?
 
Член од
29 март 2013
Мислења
214
Поени од реакции
92
Симнав верзија 3DMGAME-Football.Manager.2015.v15.1.3.Cracked-3DM и стискам на фајлот фм.ехе и до крајот на слајд што е на почеток коа почнува играта ме исклучува. Чаре?
Брат од nosteam е проверена работа не правете ескперименти со другите види дали имаш direkctx инсталирано и дали пачот тие инсталиран во самиот фолдер на fm види може и да е драјвер на графичката спушти го најновиот драјвер знам мене fm14 така ми правеше испадна драјверот е,пробај ги сите овие работи ако не види погоре имам објансенто како и што треба да се направи[DOUBLEPOST=1416511681][/DOUBLEPOST]Сега за сега не забележувам да има некој големи багови освен што понекад голманот знае да ми киксне на шут од 18-19 метра инаку ми изгледа премногу лесна второ место сум играм со Лацио немам купено ни еден играч.
Serie A TIM_ Overview Stages.png
 
Последно уредено:

Dr.House

Аудиофил
Член од
18 февруари 2010
Мислења
2.546
Поени од реакции
3.845
Симнав FM 15 nosTeam од piratebay и инсталирав ама имињата се фејк, шта да радим?
 

Zaphod Beeblebrox

Поранешен покул Божино
Член од
7 јуни 2008
Мислења
16.676
Поени од реакции
21.232
3dm фората е Run like Vista service pack 2. Сеа кој клуб од Германија да го изберам?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom