Слабите девојки веќе не се во мода

Член од
8 мај 2010
Мислења
23
Поени од реакции
0
Дебела стана темава, подобро.
:vozbud: Ќе треба диета да држи

--- надополнето ---

Еве јас ќе ти кажам уште од сега, знаеш кои типови се пуштаат на дебели со позитивна енергија ? Исто таквите. Затоа убави со убави, дебели со дебели, секој да си го знае местото.
 
Член од
3 декември 2007
Мислења
3.718
Поени од реакции
772
Да бе и дечко ми е дебел, видиш како погоди. Да не си ти случајно оној што праи на Скај нет? :)
 
Б

Бат Елохим

Гостин
Еве јас ќе ти кажам уште од сега, знаеш кои типови се пуштаат на дебели со позитивна енергија ? Исто таквите. Затоа убави со убави, дебели со дебели, секој да си го знае местото.
секој втор пар на улица те демантира ама ај...
кој глуп муабет го вртиш не можам да поверувам:nesvest:
 
Член од
8 мај 2010
Мислења
23
Поени од реакции
0
Да бе и дечко ми е дебел, видиш како погоди. Да не си ти случајно оној што праи на Скај нет? :)
Е многу си глупава жими тебе ти викам. Како не ти е срам да се служиш со овие детски финти? Е па сега кажав јас никој не е крив што сте како крави. И воопшто ако некогаш некој те бендисал, не верувам дека си го запалила. Кој психопат се пали на месо? Оди лечи се бре.

--- надополнето ---

секој втор пар на улица те демантира ама ај...
кој глуп муабет го вртиш не можам да поверувам:nesvest:
Грешка си.
 
Член од
3 декември 2007
Мислења
3.718
Поени од реакции
772
:pos::pos::pos:Не се напињај бе :) Али со секој следен пост покажуваш колку сум јас глупа, а ти паметна.
 

MiloBilderce

Bukake anyone ?
Член од
7 ноември 2009
Мислења
1.238
Поени од реакции
70
Se soglasuvam so tie sto velat deka debeli ne gi palat. Jas licno ne mozam da se vidam so debela devojka . Ne gi napagam debelkite ko so se odnesuvat nekoi , bozem zarazni se , mozam da se druzam i ostalo , ali u vrska ili za sekskualen odnos , ne mozam . Ednostavno ne me pali , ne me vlece.

Posto sum simpatizer za ona filozofskoto " Zlatna sredina " , istoto vazi i za onie anoreksicnite devojki , podvizni kosturi ..

Sakam devojka koja ima malce meso i ima ramen stomak i dobar g'z .. a takvi gi ima dosta :pipi:
 
V

Viktor g

Гостин
искрено пробав со таква девојка која беше дебела а ја сум коски и кожа што би рекле имено тоа не е битно ако има љубов се е можно
 
Член од
8 февруари 2009
Мислења
285
Поени од реакции
39
А ме интересира ако болно слабите даски за пеглање се толку привлечни, зошто едноставно не ги баталат `дебељачите што смрдат` на форумов и не одат надвор да маваат дечковци?? Дали оваа тема само им служи да се утешат? Или ја користат само да го придобијаат вниманието кое никој од надвор не им го дава поради тоа што сите буљат во деколтеата и задниците на `смрдливите дебељачи`??
Јас сум 175цм (176 он а гуд деј :icon_cool) и имам 62кг соу ват? Имам бутка имам гради имам газ и тоа во таман количини и воопшто не ми паѓа на памет да си ја покажам некултурата и по цел ден да вреѓам некого дека бил дебела крава или да сечам вени ако бил некој послаб, и како второ: Ако навистина сте задоволни со својот изглед нема да сте тука да јадете трици за да си помогнете да се чувствувате подобро. Ајт така :pehar:
 
Член од
23 јануари 2009
Мислења
10.640
Поени од реакции
2.504
Tи кажуваш за другите да не седела на форумов а самата зборуваш од памет без аргументи.Прати слика преку пп па јавно ќе кажам дека за постов си во право.
 
Член од
30 март 2010
Мислења
1.441
Поени од реакции
400
Јас не знам зошто за бадијала се замарате. Еднаш се кажува вистината и то ти е то. Сега знаеме сите вистината боли. Ама џабе да дебатираме.
Според мене слабите девојки никогаш нема да одпаднат од мода пример зошто моделите не се полнички за тие да бидат во мода ? Нема шанси :)
Еве гледајте ги сликиве да видите колкава разлика имаат полничките од слабите.

Еве оваа ако правила фотошоп, зошто другава не може да искористи фотошоп ? Па да го сокрие дебелото на неа.
222+-+Miranda+Kerr.jpg ssss.jpg


Тука да и го боцнам стомакот со игла ќе и пукне како балон :pos2: (+шега може да се прави со оваа)
Seka+Aleksic+-+Dva+Srca+Na+ZIdu+Mp3+Download+Besplatno+Tekst+Slike+Preslusavanje+Noviteti.jpg
Со другава немам за што да се шегувам освен ако зборувам од љубомора. (Со што да се шегувам ??)
Miranda-Kerr-PSP-Theme.jpg
Зошто овај пар никако не ми се вклопува во главава ?? (Сека изгледа како да го има родено на Младен) :vozbud:
seka-i-mladen-nove-tetovaze.jpg

Со овај се петка. (Спрема неа си е) :) Ама пак не се баш нешто посебен пар.
images.jpg

А ова ти е пар од соништата.

miranda-kerr-feb-02.jpg

miranda-kerr-feb-01.jpg


П.С Ако некој речи нешто после ова не знам што да кажам.:nesvest: Освен да мижимие и да се правиме наивни.
 

Emma

Supergirl.
Член од
7 јуни 2006
Мислења
3.045
Поени од реакции
157
Денешните мажи се погеј него икад, так нормално дека некоја со тело на момченце во развој им` е убава ствар. Па девојки/жени се нарекуваат.`Бем ти модата.
 

rossonerka

too good to be true
Член од
8 октомври 2007
Мислења
6.081
Поени од реакции
889
П.С Ако некој речи нешто после ова не знам што да кажам.:nesvest: Освен да мижимие и да се правиме наивни.
А шо ако некој пар типот е дебел а цурата слаба или обратно треба да собираме петиција да раскинат или да се разведат само затоа што не си одговарале во дебелината, која што е пролазна работа???
Одете удрете си ја главата 3 пати у ѕид, глупи деца бре.


Овие се распар. Оваа топмодел, овој ружен, оваа згодна, овој полничок, оваа бела, овој црн ... ама имаат речиси перфектен брак со 4 деца.
Ајде да собираме потписи да се разведат :vozbud:
Само затоа што некои исфрустрани тинејџери (што за неколку години ќе бидат дебели) имаат површно сваќање.
Уште 3 пати удрете си ја главата и продолжете да ги делите луѓето по тежина!
 
P

PewDiePie

Гостин
Мажите дефинитивно се палат на облини, без разлика дали девојката е слаба или дебела
Кој те лажел вака лошо дејче мори дејче. :wink:


Добро бе пичка му матер жени,вас ве пали дебел маж???? Толку треба да ви се изџвака за да сфатите? Не ви е јако кога гледате мускули,стомачни,грбни какви и да се или поубво ви е да има гума за спасување на себе типот? Едноставно колку и да сакаат да се лажат дебелите жени,ебан факт е дека машките не ги пали "мевце"/салце. Се знае бре женско,рамно стомаче да ти е мерак со јазик да и се спуштиш по него до п*чка! Да не зборам за тоа колку е поквалитетен сексот и колку повеќе слобода пружа истиот со послаба жена.

Едноставно е тие што се дебели нека земат нека ослабат и крај.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom