Кајганџиска фудбалска пресметка! [пријавување]

Член од
11 април 2012
Мислења
4.571
Поени од реакции
5.223
чудно еј рики ми ја прифати 1вата поделба што му ја пратив без забелешки, при што се исполнети барањата на сите што побараа да бидат во исти тим со друг (читај @Peja989)
само да ги истагирам членовиве во тимовите и ќе ви ги објавам реално само дечките од прилеп не ги знам кој како игра ама ги ставив да се од иста се надевам им одговара
 
Член од
30 мај 2009
Мислења
10.150
Поени од реакции
23.275
чудно еј рики ми ја прифати 1вата поделба што му ја пратив без забелешки, при што се исполнети барањата на сите што побараа да бидат во исти тим со друг (читај @Peja989)
само да ги истагирам членовиве во тимовите и ќе ви ги објавам реално само дечките од прилеп не ги знам кој како игра ама ги ставив да се од иста се надевам им одговара
Иначе и тој шо го тагирате како незнаен јунак е од Прилеп, не ми текнува само никот како му беше точно.
 
Член од
22 јули 2010
Мислења
32.528
Поени од реакции
81.968
чудно еј рики ми ја прифати 1вата поделба што му ја пратив без забелешки, при што се исполнети барањата на сите што побараа да бидат во исти тим со друг (читај @Peja989)
само да ги истагирам членовиве во тимовите и ќе ви ги објавам реално само дечките од прилеп не ги знам кој како игра ама ги ставив да се од иста се надевам им одговара
Брат, се супер, се е во ред само јас зошто излагам а глеам се зафати со ова, ќе те мрзи и да обележиш боја на маици, црни, црвени и бели. Мислам дека има маркери таму ама за секој случај...
 
Член од
23 август 2010
Мислења
39.164
Поени од реакции
112.934
па и не сте толку слаби ко што изгледа...башка Андреј е со вас...според мене заедно со Делпиеро најдобри се...
Nomoregames најдобар :pos::pos:
Ќе му ја скинам сенката ако играм против него, му ебам тоа дваметрашот. :D
 
Член од
11 април 2012
Мислења
4.571
Поени од реакции
5.223
Последно уредено:
Член од
23 август 2010
Мислења
39.164
Поени од реакции
112.934
@Stefan-kobe мора да дојдеш во дрес на иКарди...иначе не бива работата :D :D
Брат пошо ги хејтам Интер од 2011 навака неам дрес од ниеден играч. Иам еден без бројка ама сумњам дека ќе ми е точен, тој кога бев девојче го носев, на мали години. :D
 

Шурикен

Hard Core !
Член од
8 ноември 2008
Мислења
6.559
Поени од реакции
4.072
Види го овој Андо ми вика. Абе дај имиња кај да знам јас кој е Андо.
 
Член од
5 август 2008
Мислења
6.011
Поени од реакции
5.329
Ти си луд што си ги стајл томи и андреј од иста:D али нема везе.. другиве не ги знам како играат
 

Kajgana Shop

На врв Bottom