Обложување на нет

Член од
5 август 2008
Мислења
6.008
Поени од реакции
5.324
Ја тука само сакам да питам, да не знае некој шо е работа со веб сајтот на бет365, имаа културна опција за следење на утакмици со атак и денџероус атак, нешто не ми ја отвара и пише на маџарски и сигурно пише некои членови таму? И ако знаете некоја слична страна како бет со тоа ин-плеј?
Нет на т-хоум имаш?
 
Член од
4 март 2014
Мислења
137
Поени од реакции
52
nejke od t-home bet365 ke probas preku allsport365.com od tamu si raboti kako sto treba ako ne biduva i od tamu instaliraj cyber ghost drugo care nema
 
Член од
2 јуни 2007
Мислења
5.704
Поени од реакции
3.266
Абе мене не ми е за да се кладам, да ги пратам утакмиците преку тоа таквото, бидна тоа, и онака Бенфика Б не излезе 3+ :)
 
Член од
30 јули 2014
Мислења
749
Поени од реакции
731
Okej ja imam akaunt i na bet365 i na neteller samo me cude dali treba nekoja verifikacija da napraves kaj netellero za da ti stignat parite na smetka?
Treba da go verifikuvas lesno e epten[DOUBLEPOST=1409178143][/DOUBLEPOST]
До пред некое време нормално си правев депозит и на Skrill и на Neteller со интернет картичка од Стопанска банка,сега несака неколку дена ми дава некој ерор со картичкава
Да не ги забраниле нешто и овие страници , некој со сличен проблем ?
Sigurno e do bankata :) drugo nema sansi
 
Член од
16 јули 2007
Мислења
12.497
Поени од реакции
4.070
Некој да ми објасни по пп или тука, за повлеквуање преку скрил или слични ствари, дека никогаш ги немам користено. Треба да повлечам некој пари до бет365 за на крај да не блокираат се и без нив да останам.
 
Член од
17 март 2007
Мислења
801
Поени од реакции
508
Што ќе правиме со повлекување на пари?
Отвори акаунт на Neteller
. Потоа нарачај си картичка виса од нив, и на било кој банкомат во РМ можеш да повлечеш пари од акаунтот што ти е на Neteller
Полесно амин, ни банки ни бутур
 
Член од
13 август 2009
Мислења
9.538
Поени од реакции
5.768
Ова, онлајн кладење, толку или како ? Нема ни бет365, а на другиве не ни излегува опција како Македонија, за селектирање држава. :facepalm:
 
Член од
16 јули 2007
Мислења
12.497
Поени од реакции
4.070
Отвори акаунт на Neteller
. Потоа нарачај си картичка виса од нив, и на било кој банкомат во РМ можеш да повлечеш пари од акаунтот што ти е на Neteller
Полесно амин, ни банки ни бутур
Ти пишав и ПП, како оди тоа нарачај си картичка виса од нив?
 
Член од
13 август 2009
Мислења
9.538
Поени од реакции
5.768
За исплаќање преку бет365, ми стигна постал кодот, океј то, го внесов. Е сега за да подигнам добивка треба да одам во withdraw и да ги напишам податоците кои се бараат ? Е сеа ми бара некој броеви, како што се IBAN и SWIFT код. Кај да ги најдам оти не се сеќавам дека сум ги добил !?

Ако сакам се да оди преку netteller како да го напрам то ? Место во полето за банката да напишам Netteler или... ?

Колку само лесно и едноставно е ко ќе сакаш да се кладиш, се ти е тука, одма ти се зема депозит и се тоа, а кога ќе дојде ред за земање, мало морген. :D :D[DOUBLEPOST=1409266221][/DOUBLEPOST]
Ти пишав и ПП, како оди тоа нарачај си картичка виса од нив?
Мислам дека има опција при регистрација или така некако. Заборавив и јас, не сум го користел оддамна, ама изѓибај на стртаната ќе најдиш сигурно.
 
Член од
24 декември 2007
Мислења
12.694
Поени од реакции
4.520
За исплаќање преку бет365, ми стигна постал кодот, океј то, го внесов. Е сега за да подигнам добивка треба да одам во withdraw и да ги напишам податоците кои се бараат ? Е сеа ми бара некој броеви, како што се IBAN и SWIFT код. Кај да ги најдам оти не се сеќавам дека сум ги добил !?

Ако сакам се да оди преку netteller како да го напрам то ? Место во полето за банката да напишам Netteler или... ?

Колку само лесно и едноставно е ко ќе сакаш да се кладиш, се ти е тука, одма ти се зема депозит и се тоа, а кога ќе дојде ред за земање, мало морген. :D :D[DOUBLEPOST=1409266221][/DOUBLEPOST]

Мислам дека има опција при регистрација или така некако. Заборавив и јас, не сум го користел оддамна, ама изѓибај на стртаната ќе најдиш сигурно.
Како не си знаеш Iban и Swift код? имаш на сметката од банка побарај си што ти дале од банка и ако ги немаш иди до банка ќе ти ги дадат.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom