Дали сте перверзни? Какви перверзии сте направиле досега?

Klinton

wanna BOMB?
Член од
11 април 2010
Мислења
2.812
Поени од реакции
4.504
  1. Да ми го пуши Моника додека сум прецедатељ
  2. Да ме разбуди со орален без разлика на комбинацијата
  3. Да и го дрмам клиторисот додека ме јава
 

Let 3

The Nipple Erector
Член од
13 јули 2008
Мислења
30.896
Поени од реакции
31.276
Не знам дали е перверзија баш но во младоста сакав да шетам со ку_от изваен и да му го ставам на луѓетто во рака, Битола околу корзоо, гужви темници не се гледаше убо и шетај, помини покрај некој и стави му го в рака, многу интересни реакции имаше
 

Marchelo93

Дипломиран Џаболебар
Член од
10 јули 2011
Мислења
1.931
Поени од реакции
1.997
Понекогаш и викам да ме мава по грб со антена од транзистор,тенок ланец ,зависи што има при рука у моментот.Кога ке се здивам од болка и се фрлам,па после борбата два дена ко каубоец оди малата.:$
 
S

sramezliviot blesavko

Гостин
Понекогаш и викам да ме мава по грб со антена од транзистор,тенок ланец ,зависи што има при рука у моментот.Кога ке се здивам од болка и се фрлам,па после борбата два дена ко каубоец оди малата.:$
odlicna idea koga te zdoboluva i vrakas so nesto slicno
 

Marchelo93

Дипломиран Џаболебар
Член од
10 јули 2011
Мислења
1.931
Поени од реакции
1.997
Па обично откога ке 'нападнам' почнува да ми мава шамари,да гриза,да штипе,да гребе, па пробувам колку што можам понежно да и го скршам отпорот.Ипак е женско треба да пазиш да не се занесеш.Од друга страна неа и е се дозволено(освен огнено оруж.) :-D
 
S

sramezliviot blesavko

Гостин
Па обично откога ке 'нападнам' почнува да ми мава шамари,да гриза,да штипе,да гребе, па пробувам колку што можам понежно да и го скршам отпорот.Ипак е женско треба да пазиш да не се занесеш.Од друга страна неа и е се дозволено(освен огнено оруж.) :-D
Dobra rabota sto mnogu ja pali mojava i gi fakam dvete race pozadi grb i malku pogrubicko ja ebam nekogas i koga mi go pusi istototo so racete nejzini na grb
 

Let 3

The Nipple Erector
Член од
13 јули 2008
Мислења
30.896
Поени од реакции
31.276
Понекогаш и викам да ме мава по грб со антена од транзистор,тенок ланец ,зависи што има при рука у моментот.Кога ке се здивам од болка и се фрлам,па после борбата два дена ко каубоец оди малата.:$
ај викни ме и мене некогаш, доста сум силен, имам и метален пендрек, имам електричен тејзер, боксирач, ланец...
 

Del Boy

You plonker!
Член од
28 септември 2012
Мислења
12.150
Поени од реакции
37.353
Обожавам да доминирам. Перверзија ми е некоја да ја заврзам натртена , и да ја работам душмански во доги , а цицките да и се маваат слободно додека фацката и е забодена во некоја перница.
 
Член од
24 ноември 2009
Мислења
4.959
Поени од реакции
4.882
Обожавам да доминирам. Перверзија ми е некоја да ја заврзам натртена , и да ја работам душмански во доги , а цицките да и се маваат слободно додека фацката и е забодена во некоја перница.

Мала забелешка ,сето тоа не би било комплетно ако не квичи како кучка и не цмиздри со звуци како јапонкине во јапонскине порничи, како и тоа да збесне и самата да почне да се наденува на кур.
Или да почне да те моли да свршиш шо побрзо,прво тоа да биде онака да ти наредува а после да моли и да те гледа жално како покорена кучка.
 
Последно уредено:

Del Boy

You plonker!
Член од
28 септември 2012
Мислења
12.150
Поени од реакции
37.353

Мала забелешка ,сето тоа не би било комплетно ако не квичи како кучка и не цмиздри со звуци како јапонкине во јапонскине порничи, како и тоа да збесне и самата да почне да се наденува на кур.
Или да почне да те моли да свршиш шо побрзо,прво тоа да биде онака да ти наредува а после да моли и да те гледа жално како покорена кучка.
И фацата и ушите да и се црвени , обожавам кога ушите и се црвени и пот да и тече низ фацето. АУУУУ ЈАКО !
 
S

Samurai_Sk

Гостин
Најголема превезија ми била некое време кога бев помлад на 16 години така нешто да имам секс со 4 братучетка, со неа не сум се чуствувал многу близок а и стварно не сме кој знај колку биски само знаеме дека сме далечни роднини и така ми идеше да ја п.ескам а и стварно провоцираше самата таа, живеме во иста населба се гледавме често, и понекогаш знаеше да фрли знаете такви погледи што срцето ти чука, мислам дека знаеше дека ја посакувам,али за брзо време се освестив и се оладив од таквото размислување,за среќа не заврши со последици.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom