Windows Phone Apps/Games

Џои

КИНЕКТиран
Член од
1 февруари 2007
Мислења
8.406
Поени од реакции
2.076
Сигурно ја сретнавте оваа недела низ интернетов. Еве сега тупете глава и на вашиот телефон :pos:

[DOUBLEPOST=1395132903][/DOUBLEPOST]
Другарчиња некоја Јутјуб апликација, предлог?
MetroTube дефинитивно најдобра според мене. Но се плаќа.

И топла препорака до сите, можете да си ги купувате апликацииве. 50 денари не се многу. Јас што ми треба купувам досега сум купил 5-6 апликации.
 
Член од
2 март 2007
Мислења
4.097
Поени од реакции
893
Чек, чек нешто сум пропуштил или шо е работава. После неколку дена facebook сега добивам :"Evaluation period has expired. Please buy 'Facebook'".

ВТФ? ФБ апликацијата не е бесплатна? о.О
 
Член од
20 април 2012
Мислења
273
Поени од реакции
128
Чек, чек нешто сум пропуштил или шо е работава. После неколку дена facebook сега добивам :"Evaluation period has expired. Please buy 'Facebook'".

ВТФ? ФБ апликацијата не е бесплатна? о.О
Што зборуваш?? Која апликација на Facebook ја користиш, официјалната што е во соработка со Microsoft е бесплатна.
 
Член од
2 март 2007
Мислења
4.097
Поени од реакции
893
Што зборуваш?? Која апликација на Facebook ја користиш, официјалната што е во соработка со Microsoft е бесплатна.
ММЕ после видов дека имало 2-3 фб апликации. Ја тргнав старава и таа што ја ставив не ми прави проблеми сега за сега...
 
Член од
20 април 2012
Мислења
273
Поени од реакции
128
ММЕ после видов дека имало 2-3 фб апликации. Ја тргнав старава и таа што ја ставив не ми прави проблеми сега за сега...
Си користел некоја алтернатива на facebook официјалнта што е нема никакви проблеми
 
Член од
15 јануари 2011
Мислења
371
Поени од реакции
497
некоја добра апликација за резултати (спортски) јас до сеа користев sofa score ама не сум многу задоволен некој да ми препорача некоја ?
 
Член од
6 април 2014
Мислења
132
Поени од реакции
164
Член од
11 октомври 2008
Мислења
114
Поени од реакции
18
Дали постои некаков flash player за wp ?
 
Последно уредено:
Член од
25 август 2008
Мислења
160
Поени од реакции
9
Здраво,имам едно прашање.се работи за xbox акаунт,и игрите што се преку него.неможам да креирам акаунт за да инсталирам одредени игри.дали има некоја можност да се направи акаунт на xbox?

Sent from my Lumia 520 using Tapatalk
 

theprince

Fan of Irony
Член од
3 февруари 2008
Мислења
1.256
Поени од реакции
155
Здраво,имам едно прашање.се работи за xbox акаунт,и игрите што се преку него.неможам да креирам акаунт за да инсталирам одредени игри.дали има некоја можност да се направи акаунт на xbox?

Sent from my Lumia 520 using Tapatalk

И јас го имам истиот проблем ми јавува некој ерор ама шо можиме да сториме не знам
 
Член од
25 август 2008
Мислења
160
Поени од реакции
9
Па како ќе ги играме игрите од иксбокс?пробав преку пц ама не бидува пошто од тел. ти кажува да креираш а тоа не е можно

Sent from my Lumia 520 using Tapatalk
 

Џои

КИНЕКТиран
Член од
1 февруари 2007
Мислења
8.406
Поени од реакции
2.076
Здраво,имам едно прашање.се работи за xbox акаунт,и игрите што се преку него.неможам да креирам акаунт за да инсталирам одредени игри.дали има некоја можност да се направи акаунт на xbox?

Sent from my Lumia 520 using Tapatalk
Чек не сфаќам, некој игри можеш да ги играш да ги инсталираш а некој не така?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom