Фан Клуб: Ливерпул

Кој ќе ни биде нов капитен после продавањето на Хендерсон?


  • Вкупно гласачи
    100
Член од
16 декември 2013
Мислења
1.185
Поени од реакции
1.112
Ко што реков пред некој ден, утре идам за Охрид се враќам понеделник попладне... :unsure: После тој ден у секое време може

А Рики :tapp: :P Убаво некој рече,мислам дека беше the_kop ко Инзаги е,пушта нога и дава гол :P ама не секогаш даде гол :icon_lol: :ROFLMAO:

@RickyLFC9 не се љути бе само се зезам :D
 
Последно уредено:
Член од
17 април 2014
Мислења
23
Поени од реакции
31
Здраво дечки нов сум на форумов. Инаку ја бев дечкото у плава јакна пред некој саат кога игравте фудбал со фановите на арсенал. Сега направив акаунт тука само заради НАШАТА љубов. :) Кои бевте таму ме знаете, а кои не ке се запознаеме. YNWA
 
Член од
7 октомври 2011
Мислења
3.831
Поени од реакции
3.616
Здраво дечки нов сум на форумов. Инаку ја бев дечкото у плава јакна пред некој саат кога игравте фудбал со фановите на арсенал. Сега направив акаунт тука само заради НАШАТА љубов. :) Кои бевте таму ме знаете, а кои не ке се запознаеме. YNWA
Да да те памтиме:)
 

the_kop

Модератор
Член од
14 јануари 2011
Мислења
10.432
Поени од реакции
13.558
Инаку, вреди да се спомене дека од сезонава Ливерпул стекнува доста фанови. Еве го ФастФорца става слики од Џерард, еден мој другар долгогодишен фан на Интер, ми се јавува и ми вели дека ќе навива за Ливерпул, а и општо низ социјалниве мрежи се чувствува дека сите почнуваат да го почитуваат и ценат новиот Ливерпул.


Да се самоцитирам :)
 
Член од
17 април 2014
Мислења
23
Поени од реакции
31
Дечки а онаа страна "И јас сум Ливерпул YNWA" некој од вас е админ?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom