Предигра - прст или јазик?

LaChupacabraLoca

jedi master
Член од
13 октомври 2011
Мислења
3.531
Поени од реакции
5.063
Гласам за јазик.
Интересно е да лижеш.
И доста пале.
 
Член од
12 февруари 2014
Мислења
7.870
Поени од реакции
25.085
ја една, али од муабети знам дека ги има многу за жал. стегнати се во душата, пуста конзервативност. и оние кои као АЈ, тоа го прават со сила и се гледа дека не ја бива. не дај боже па да и спомнеш она орал, аууу, ко да си направил убиство. или не дај боже па да побараш да голтне. леле леле, во лудница одма ќе те прати. а пак ако си некој кој сака и kinky, хахахахаха, мислам дека ќе си умре невин :facepalm:
Што знаеш бе ти, стар еден! :D
 

blue ladybug

Фанг ловер
Член од
5 февруари 2013
Мислења
5.210
Поени од реакции
11.803
а ако некоја не сака ниедно, тоа е ненормално?
Николина, а побогу, зошто не би сакала ниту едно? Не сакаш да ти биде експлозивно и максимално задоволството и уживањето во сексот, па и во предиграта како дел од самиот чин?
Не те осудувам, не велам дека е ненормално ако неќеш, само ме интересира зошто не би сакала тоа да го доживееш. Нечиј јазик или прсти да те возбудат за поголемо задоволство. Си пробала некогаш, не ти се допаднало, па заради тоа не сакаш ниту едно од овие две работи?
 
Член од
19 февруари 2014
Мислења
64
Поени од реакции
20
Николина, а побогу, зошто не би сакала ниту едно? Не сакаш да ти биде експлозивно и максимално задоволството и уживањето во сексот, па и во предиграта како дел од самиот чин?
Не те осудувам, не велам дека е ненормално ако неќеш, само ме интересира зошто не би сакала тоа да го доживееш. Нечиј јазик или прсти да те возбудат за поголемо задоволство. Си пробала некогаш, не ти се допаднало, па заради тоа не сакаш ниту едно од овие две работи?
sigurno ona nema probano pa zaradi toa ne saka, da se pravi toa e kako da si vo rajot se custvuvas poubavo nesto nema( lizenje i prsti)
 
Член од
14 август 2010
Мислења
5.508
Поени од реакции
5.821
Николина, а побогу, зошто не би сакала ниту едно? Не сакаш да ти биде експлозивно и максимално задоволството и уживањето во сексот, па и во предиграта како дел од самиот чин?
Не те осудувам, не велам дека е ненормално ако неќеш, само ме интересира зошто не би сакала тоа да го доживееш. Нечиј јазик или прсти да те возбудат за поголемо задоволство. Си пробала некогаш, не ти се допаднало, па заради тоа не сакаш ниту едно од овие две работи?
не сум пробала ни сакам да пробам, имам некоја одбивност спрема тоа, едноставно уживам на друг начин и немам потреба од такво нешто.
 

мкд владе

arch-enemy
Член од
21 ноември 2009
Мислења
18.529
Поени од реакции
22.582
не сум пробала ни сакам да пробам, имам некоја одбивност спрема тоа, едноставно уживам на друг начин и немам потреба од такво нешто.
Е пробај де еднаш, не ке умриш.
Ако не ти чини продолжи си по старо.
 

blue ladybug

Фанг ловер
Член од
5 февруари 2013
Мислења
5.210
Поени од реакции
11.803
не сум пробала ни сакам да пробам, имам некоја одбивност спрема тоа, едноставно уживам на друг начин и немам потреба од такво нешто.
Ок поштено. Фала на одговор. Само не си свесна што и колку пропушташ. ;)
 
Член од
29 март 2013
Мислења
35
Поени од реакции
8
Abe sekoja zena e poseben cvet treba da si dobar poznavac. ...
Ili poprosto sekoja kola ne e ista ...
Za se si treba poznavanje ne odi nisto na sila se vo svoe vreme ako si sposoben se moze da dobies duri i poveke od sto mozes da zamislis
 

Kajgana Shop

На врв Bottom