Предигра - прст или јазик?

831

רַב אושר של חוכמה
Член од
8 ноември 2009
Мислења
6.852
Поени од реакции
12.348
Во периодите кога не сум импотентен - прст повеќе од јазиче, а тука некаде се процентуално ама прст (или неколку) проследено со вакуумско лапање прајслес.[DOUBLEPOST=1392828301][/DOUBLEPOST]
не може да се каже дека некој е ненормален и има психичка блокада, само затоа што размислува поинаку од другите:pipi:
Ако има психичка блокада не мора да значи дека е ненормално, а стануива збор за блокада дефинитивно, Не се замарај, сите сме блокирани за различни нешта во дадени моменти.
 

831

רַב אושר של חוכמה
Член од
8 ноември 2009
Мислења
6.852
Поени од реакции
12.348
ne razmisluva poinaku tuku ima strav/sram od nesto a toa e blokada..... glupost nevidena
Ако нема блокади (срам, страв), нема да биди сексот интересен, посебно во моментите кога истите ќе почнат да попуштаат колку -толку :cool:
 

Shakti

The blue-lidded daughter of Sunset
Член од
6 ноември 2012
Мислења
918
Поени од реакции
3.372
Сеа на темава има 2 прста да се отворам.:D
Комбинација од двете ми е екстра, ама ако треба да одберам само едно победуе јазиче, шмуц-шмуц:pipi:
 

Ceci0

Captain
Член од
20 јануари 2011
Мислења
334
Поени од реакции
208
zena ako si maz samo na eden nacin se zadovoluva
so toa i te saka taa se drugo da se utepas ne vlijae kaj nea vo taja mera kako ona prvotot
Ептен глупо гледаш на работиве....

Он топик: Абе златна комбинација од двете да се здиви дотичната па да го видиш рајот после :D
 

blue ladybug

Фанг ловер
Член од
5 февруари 2013
Мислења
5.210
Поени од реакции
11.803
Плус со брадичето твое што би рекла Алачки мх мх мх мх... има да шприца малата како пожарникар.
This!!!

Ако морам да бирам едно, тогаш дефинитивно лижење. Па и ако има брада од 3-4 дена пуштено :vozbud::vozbud::vozbud:Има да го заглавам таму доле меѓу нозе. Нема да може да крене глава уопште. Па уште и за коса има да го држам, да го контролирам, во случај да помисли да крене глава кога нема да смее. ;)
 

kooperativa

Г-ин Пола Милениум
Член од
2 октомври 2012
Мислења
7.633
Поени од реакции
8.601
@kooperativa можно ли е ова да е честа појава на овие простори? Само една или си имал повеќе такви случаеви? Друг некој?
ја една, али од муабети знам дека ги има многу за жал. стегнати се во душата, пуста конзервативност. и оние кои као АЈ, тоа го прават со сила и се гледа дека не ја бива. не дај боже па да и спомнеш она орал, аууу, ко да си направил убиство. или не дај боже па да побараш да голтне. леле леле, во лудница одма ќе те прати. а пак ако си некој кој сака и kinky, хахахахаха, мислам дека ќе си умре невин :facepalm:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom