Кладилница (Генерална дискусија)

Jax Rebel

Navajo Rider
Член од
6 јули 2008
Мислења
5.260
Поени од реакции
2.254
A бе Реал Мадрид со Бетис има дадено 1.3 коефициент. Хаха, поклонче е и ова за голема уплата, врзан со Сити и Рома.

Па и во Супер тип беше ставен Реал, мераци :D

Зедов денес 1500 денари, овие 3те + Арсенал.
 

Ѓорче 1932

тој сум...
Член од
17 февруари 2009
Мислења
13.564
Поени од реакции
11.576
Па пичка му матер кога и да го стаам Сошо на ливче мора да ме ебе...сеа го иам 1,тие со црвен картон,па и губат :facepalm:
 
Член од
8 септември 2011
Мислења
3.675
Поени од реакции
2.620
За утре наполи 1.70 не е малце голем коеф ?? или така ми се чини.
 
M

Mamba.

Гостин
Вечер хокејот има се да биде АПЛА наопаку..ама СЕ!
Не е битно повреди, голмани итн..има да си ебат матер, сите че заебат...
 
Член од
8 септември 2011
Мислења
3.675
Поени од реакции
2.620
Вечер хокејот има се да биде АПЛА наопаку..ама СЕ!
Не е битно повреди, голмани итн..има да си ебат матер, сите че заебат...
Баба Ванѓа ти ли си ? или како и да се викаше. :pos::ROFLMAO:
 
M

Mamba.

Гостин
Баба Ванѓа ти ли си ? или како и да се викаше. :pos::ROFLMAO:

Не бе Мамбадамус сум ја :icon_mrgr:
--- надополнето: 18 јануари 2014 во 21:57 ---
За таа шо напишав дека би требало да нема ногу голови испадна дека таму најногу че има ваа вечер :icon_lol:
 
Член од
15 март 2010
Мислења
5.867
Поени од реакции
6.379
Ставајте ја Гент draw no bet 2. All in.
2 минути ми стоеше маусот на заклучи тип , 1.29 беше у моментот на бетадриа , си викам 20еу да ризикувам за 5 евра вреди ли ебаго? ... среќа не те послушав... колку изгоре ти... се надевам не многу...
 
Член од
12 април 2010
Мислења
491
Поени од реакции
143
2 минути ми стоеше маусот на заклучи тип , 1.29 беше у моментот на бетадриа , си викам 20еу да ризикувам за 5 евра вреди ли ебаго? ... среќа не те послушав... колку изгоре ти... се надевам не многу...
Greska da ne si neso? :) 2jce iskoci
 
Член од
15 март 2010
Мислења
5.867
Поени од реакции
6.379
Greska da ne si neso? :) 2jce iskoci
:confused: Сега гледам дека пишал 2 , јас автоматски сконтав дека се работи за 1, као логички демек :)... Ех бре глуп како не прочитав убаво... ама ипак немаше шанса да ставам 2ка... колку заработи Дарко?
 
Член од
1 февруари 2009
Мислења
681
Поени од реакции
188
:confused: Сега гледам дека пишал 2 , јас автоматски сконтав дека се работи за 1, као логички демек :)... Ех бре глуп како не прочитав убаво... ама ипак немаше шанса да ставам 2ка... колку заработи Дарко?
Не играм веќе на нет и не ја ставив а бев уверен дека ќе биде утакмица у стилот Вардар-Шкендија, односно Свонси-Јунајтед каде едната тепа у купот, после другата у првенство. Коа видов 70 мин, Гент 10 удари на гол, 2 само у оквир знаев колку е саат.
--- надополнето: 18 јануари 2014 во 22:18 ---
Пробајте ја на ситно Сампдорија (0.0) 2 азиски хендикеп @5 коеф. Типот значи ако испадне нула или 2ка на крај ви се важи типот а ако остане вака(Јуве да победи со 1 гол разлика) ви се рачуна коеф. 1, односно void.
 
Член од
12 септември 2008
Мислења
746
Поени од реакции
533
Денес арсенал ме скрши буквално...да завршеше 3+ ќе бев 300 евра во +, сеа 100 евра зијан....
На еден тикет се опаметив и реков ај да не завршат ко последниве до 2 гола, и ја играв тие да дадат 2 гола, арно ама тука сум ја чкртнал Ливерпул 1 и 3+....се си излегува ко шо треба, ама јас играм ко шо не треба очигледно...
 

Kajgana Shop

На врв Bottom