Hattrick - фудбалски онлајн менаџер

Член од
15 јули 2007
Мислења
12.406
Поени од реакции
544
pokani me mene pak :):vozbud::pos2::pos2: haha samo bidi ponezen,
btw nemozam da go ispolnam izazov 14 , priprema za naredni mec - najverojatno e za ovoj prvenstveniov mec sega u sabota :) проверив играчи тактика ги местев убаво и ми вика дај налози за ваш наредни меч ај мош за оваа утакмица е:baeh:
Абе за изазов 14 измени НАЛОЗИ за некој меч..смени некој играч за тие мечеви што не си пратил до сега налог и завршено!
Иначе денес се одигра финалето у Хеттрик Мастерс и победи тимот на beltxis од Венецуела.
 
Член од
30 јануари 2005
Мислења
7.397
Поени од реакции
1.308
Памти некој како да ја исклучам младинската академија... чоече џабе трошење пари е... ни цел има ни бутур, а шупците шо искачаат муабет да не праиме какви дебили се... :lud:
 
Член од
15 јули 2007
Мислења
12.406
Поени од реакции
544
Памти некој како да ја исклучам младинската академија... чоече џабе трошење пари е... ни цел има ни бутур, а шупците шо искачаат муабет да не праиме какви дебили се... :lud:
Хахахахахаха :pos2: :pos2:
Само знам дека се исклучува на крајот од сезоната, ама тоа не е утре, изгледа кога ќе заврши лигата за младинците! Иначе немам појма како! Ама денес ми кажаа дека не треба одма да ги промовираш без разлика колку звезди прават, требал тренерот да ти каже кога да ги промовираш :) Ма да не верувам во ова, иначе ја имам ми прават 3-4 по 4, 5,5 и има еден 6 прави..
Утре е последното коло :)
Ај со среќа..
 
Член од
30 јануари 2005
Мислења
7.397
Поени од реакции
1.308
Ја имав еден со 6 ѕвезди и се израдував коа видов дека можам да го промовирам... и ајде... ми го вади, Све disastrous само defending inadequate. Ми идеше да го фрлам низ прозор, а тој ми беше најбољи играч :(
 
Член од
15 јули 2007
Мислења
12.406
Поени од реакции
544
Ја имав еден со 6 ѕвезди и се израдував коа видов дека можам да го промовирам... и ајде... ми го вади, Све disastrous само defending inadequate. Ми идеше да го фрлам низ прозор, а тој ми беше најбољи играч :(
Ауу, ме разочара..мене скаутите ми го најдоа пред една недела, 15 години на првата утакмица 6! Сега тренирам одбрана ама не верувам дека ќе го биде детето.
Во право си младинците се обични дебили бе не ги бива...
 

Fantom

Chikara
Член од
4 јуни 2006
Мислења
11.453
Поени од реакции
812
Една е прва лига
Четири втори лиги
Доста трети лиги
Многу четврти лиги
Мнооооооооогу петти лиги. :)
 
Член од
15 јули 2007
Мислења
12.406
Поени од реакции
544
Една е прва лига
Четири втори лиги
Доста трети лиги
Многу четврти лиги
Мнооооооооогу петти лиги. :)
Хахахахахахаха :pos2:
Него денес во квалификации за опстанок го победив ботот 6:0 и останувам во 4.1 лига :)
Наредна сезона ќе атакувам едно место погоре од оваа сезона, односно петто место :tapp:
Не купувам ништо играчи, уствари може 2-3 така да се купат :)
Да се наполнам пари, да го зголемам стадионот и за 2-3 сезони, може да одам лига погоре :)
Па, млад сум, имам време :vozbud:
 

delboy

кршач на огледала
Член од
23 декември 2007
Мислења
1.358
Поени од реакции
24
C c c cc c c kaj se sobrale Hattrick-dziive :helou:
Da vi se pretstavam koj sum ili po userov veke znaete za koj se raboti :)
 
Член од
15 јули 2007
Мислења
12.406
Поени од реакции
544
C c c cc c c kaj se sobrale Hattrick-dziive :helou:
Da vi se pretstavam koj sum ili po userov veke znaete za koj se raboti :)
Хах, знам ја кој си, газда на Велес Јунајтед, кој оваа година ќе испадне од првата лига. (Шала, шала) :pos2:
 

delboy

кршач на огледала
Член од
23 декември 2007
Мислења
1.358
Поени од реакции
24
Хах, знам ја кој си, газда на Велес Јунајтед, кој оваа година ќе испадне од првата лига. (Шала, шала) :pos2:
Cekaj cekaj seuste ne se znae dali ke izlezam od prva liga :)) Mada i da izlezam nema da bide nezasluzeno,epten ne me ljubi ovaa sezona :) :baeh:
 
Член од
15 јули 2007
Мислења
12.406
Поени од реакции
544
Cekaj cekaj seuste ne se znae dali ke izlezam od prva liga :)) Mada i da izlezam nema da bide nezasluzeno,epten ne me ljubi ovaa sezona :) :baeh:
Абе колку што знам одлично ја почна сезоната беше 4-ти едно време, ако не и погоре. :) Ама многу добра сезона во прва лига се игра и неизвесно е.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom