Каде може да најдам? (Општи прашања)

Член од
2 јануари 2014
Мислења
15
Поени од реакции
1
Некој да ми каже кај има плитка кутија за накит (ланче)? Барав во Базаро ама нема такви.Нешто вакво ми треба.

Види во ГТЦ на приземје во бижутеријата или во botonni на 1 спрат :)
 
Член од
21 март 2009
Мислења
166
Поени од реакции
2
дечки дали во струмица можам да најдам некој што изнајмува автомобили за 1-2 дена ?
--- надополнето: 10 јануари 2014 во 16:47 ---
дечки дали во струмица можам да најдам некој што изнајмува автомобили за 1-2 дена ?
 
Член од
17 октомври 2013
Мислења
887
Поени од реакции
1.877
^ Јumbo, Базаро и во било која продавница за канцелариски прибор :)
 
Член од
24 октомври 2013
Мислења
12.192
Поени од реакции
26.995
Ме интересира каде можам да најдам светилка за книги. И ако имате искуство со вакво апаратче, колку е квалитетно (т.е. колку трае) и колку чини? :)
 

RickyLFC9

Модератор
Член од
28 март 2012
Мислења
19.565
Поени од реакции
41.148
Ме интересира каде можам да најдам светилка за книги. И ако имате искуство со вакво апаратче, колку е квалитетно (т.е. колку трае) и колку чини? :)
Не ми текнува како се викаше местото, блиску до рекорд, карши Малага слаткарата му доаѓа некако, таму има. Не е квалитетно, ќе ти цркне по 2 недели :D 275 денари беше.
 
Член од
27 ноември 2007
Мислења
30.818
Поени од реакции
72.192
Можеби е малце оф топик али проверив на многу места и никако да најдам тоа што ми треба :)

Да не му се наоѓа на некој кабелче за сони еирксон к500i? :)

Те ги дупчињара кај што треба да влезе :)
 

RickyLFC9

Модератор
Член од
28 март 2012
Мислења
19.565
Поени од реакции
41.148
Не ми текнува како се викаше местото, блиску до рекорд, карши Малага слаткарата му доаѓа некако, таму има. Не е квалитетно, ќе ти цркне по 2 недели :D 275 денари беше.
Сеа ми текна, Офис Плус :)
 
Член од
24 октомври 2013
Мислења
12.192
Поени од реакции
26.995
Не ми текнува како се викаше местото, блиску до рекорд, карши Малага слаткарата му доаѓа некако, таму има. Не е квалитетно, ќе ти цркне по 2 недели :D 275 денари беше.
Ти благодарам за информацијава, не ми вреди искрено за 2 недели, па нека биде и еден месец.
 

RickyLFC9

Модератор
Член од
28 март 2012
Мислења
19.565
Поени од реакции
41.148
Ти благодарам за информацијава, не ми вреди искрено за 2 недели, па нека биде и еден месец.
Абе добро, не мора да значи дека толку и тебе ќе ти трае. Ние на еден другар му го земавме ко додатно поклонче и му цркна по 2 недели откако му дадовме. Шо знам, тебе може ќе ти потрае, поише ксмет ќе имаш :)
 
Член од
17 јануари 2009
Мислења
2.814
Поени од реакции
4.666
Каде е новата локација на Brandshop?


На нивиот сајт пишува ГТЦ 1 кат, ама бев таму и во локалите од околу ми кажаа дека се преместиле ама не знаеја каде.


И јас го барам Brandshop. Знае ли некој каде се наоѓаат сега? Дали воопшто работат?
 

Setsuko

Модератор
Член од
29 јануари 2006
Мислења
6.400
Поени од реакции
5.953
И јас го барам Brandshop. Знае ли некој каде се наоѓаат сега? Дали воопшто работат?
Локацијата не ја дознав сè уште, но можеш да порачаш што и да е преку сајтот, ти се јавуваат и ти ја носат порачката до дома.
 
Член од
4 декември 2013
Мислења
60
Поени од реакции
6
Kade e hrvatska ambasada vo Skopje? Ja baram na google maps Bukureška 91 1000 Skopje MACEDONIA izleguva nekade vo kozle , no ja ima i nekade blizu do eden kruzen tek, tuka ima i AMSM . E sega ne znam kade e ...
I kako da stignam do nea , jas treba da stignam vo Sk. na avtobuska stanica , tuka vrva gradski avtobusi?
 

blue ladybug

Фанг ловер
Член од
5 февруари 2013
Мислења
5.210
Поени од реакции
11.803
Kade e hrvatska ambasada vo Skopje? Ja baram na google maps Bukureška 91 1000 Skopje MACEDONIA izleguva nekade vo kozle , no ja ima i nekade blizu do eden kruzen tek, tuka ima i AMSM . E sega ne znam kade e ...
I kako da stignam do nea , jas treba da stignam vo Sk. na avtobuska stanica , tuka vrva gradski avtobusi?
Ќе си чекаш 5 под железничка, ќе се слегниш една станица после рекорд. И само право, од левата страна на улицата се наоѓа хрватска амбасада, пред кружниот тек. И тоа не е Козле, Центар е. Освен ако не ја преместиле.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom