Каде може да најдам? (Општи прашања)

Sungerot Bob

Живеј го животот
Член од
7 август 2012
Мислења
32.391
Поени од реакции
36.507
Вакво нешто каде може да се купи ?, или па како да се направи од светилки новогодишни да може вака како на видеово да ги ставиш.
Во Македонија мислам дека нема од тие траките кои се лепат по облека и светат во темница без да користат струја.
А како може да се направи..... мислам дека ги знаш оние тенки гумени црева исполнети со една течност која во темница свети..... такви има, но навистина незнам точно во која продавница :)
 
Член од
15 јули 2007
Мислења
15.467
Поени од реакции
7.935
Во Македонија мислам дека нема од тие траките кои се лепат по облека и светат во темница без да користат струја.
А како може да се направи..... мислам дека ги знаш оние тенки гумени црева исполнети со една течност која во темница свети..... такви има, но навистина незнам точно во која продавница :)
Најдов вакви на интернет http://ledmarket.mk/index.php?route=product/product&path=18&product_id=181 ама не знам дали се на струја и колку е цената
 
Член од
1 април 2012
Мислења
152
Поени од реакции
41
Каде има голем избор на оквири (очила) во Скопјево ?
 

#LakersMK

iChangeWorlds
Член од
31 јули 2008
Мислења
1.326
Поени од реакции
250
Сервис за аудио опрема (звучници поточно) ?
 
Член од
27 декември 2008
Мислења
1.598
Поени од реакции
749
кај се наоѓа поштата у Чаир? :)
На улица Џон Кенеди е поштата во Чаир,од Бит Пазар кон Чаир кога одиш првиот семафор лево ќе завртиш на ул Џон Кенеди на 100 метри имаш следен семафор на самиот семафор е поштата во Чаир
 
Член од
24 јуни 2012
Мислења
3
Поени од реакции
6
Ми треба Барска опрема со ценовник, најдов на DLK.com.mk Али ми треба нешто повеќе од тоа, ако знае некој....

Фала
 

ob1

Член од
7 март 2010
Мислења
9.040
Поени од реакции
25.006
Каде може да најдам некои скапи пенкала, со футрола, за поклон ми треба. Во Swarovski или такви некои продавници има?
 

la-loca

Immortal...
Член од
24 јули 2009
Мислења
2.545
Поени од реакции
1.252
Од каде можам да купам перики итно ми треба.
 
Член од
12 декември 2010
Мислења
10.334
Поени од реакции
11.179
Ф

Флеш

Гостин
Каде може да најдам ефтин ORBITREK за вежбање во Скопје ?! Видов на Телешоп но изгор скапи се ,13 000 денари се .... дали има некаде до 5 000 денари да се најдат ?! :)
 

Sungerot Bob

Живеј го животот
Член од
7 август 2012
Мислења
32.391
Поени од реакции
36.507
Каде може да најдам ефтин ORBITREK за вежбање во Скопје ?! Видов на Телешоп но изгор скапи се ,13 000 денари се .... дали има некаде до 5 000 денари да се најдат ?! :)
До 5.000 денари можеби би нашол половен, а ако бараш нов посети ги продавниците на Техномаркет ( Парк)..... би требало да има нешто поефтино:)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom