Don't share my food
15 февруари 2010
15.489
15.506
Шта речи коју поруку послати...Во петокот фатив ненормална утакмица за само 450 денари каде Бруклин не дадоа кош 2 цели минути и натпреварот остана 108 коша што значи цела среќа си ја потрошив...Во саботата Бетис на дупла шанса успеа да изгуби од Алмериа која се бранеше 90 минути и даде гол од одбиена топка преку 30 метри:facepalm:..а Бетис 30 шанси имаа и топката не сакаше да влези се да му ебам..голманот на Алмериа како пајак , скоро невозможно беше да прими гол..

Вчера наместо Фиорентина 2-јка ја пишам Т2 2+ на сингл и нормално 0-1 ми заврши...да му ебам се на голманот на Саусоло овај бетер од Алмериа...3000 чисти шанси има Виолетовите но само еден гол дадоа како за инает се да му ебам...

На друго ливче глупаците Гил Висенте кои изгубија од умрените Арука дома 0-3:tapp:..тие Арука кога да ги играм да победат уште прво полувреме губат со два разлика..два пати ги изиграв да изгубат и нормално тогаш почнуваат како БАрселона да играат и на Бенфика му извадија нерешено а ова ги победија убедливо:facepalm:

Не знам што се случува..кладилниците си имаат направено такви шеми што се ова изгледа како некои демони да не гонат

L

Löwe

Оклахома имаа 12 од 12 дома сезонава. Нормално требаше јас да ги пишам за да го доживеат сефте поразот. :facepalm:

15.489
15.506
Houston what a suckers..in the first half they had a lead by 7 points and after the break Dalas made 15-0 and suddenly my mind explode ..it was last match in my ticket for Houston to win by 6 points or more...damn i hate this game NBA and everything is possible

23 август 2010
38.453
109.394
Андерлехт 2+ цела... Два чисти гола му поништи на Митрович, милијарда шанси утнаа еден на еден со голманот али како да ми гледаа у ливче, се да им ебам неспособно. Абе кога нејќе нејќе

15 март 2010
5.865
6.375
Евертон ми украде 1600 .. поправен тикет .. чекам Сити-Ливерпул ГГ4+ .. не дочекав :oops: .. ќе останеше уште Хјустон вечер за 1 бон.. Сабота пак се враќам на лотото посериозно .. спортската само за 20денари уплата...

MajMyH

EngineereD Fr0m DarknesS proTected by Divini✞Y ☤
11 септември 2011
2.630
2.256
толку сум глуп што ја пикнав аберден дава гол со 1.2, фаќам 2.55, 1.75,1.8, 1,32, 1,4, 1.6 и овие умрените не можеа да дадат гол еден, а се отепаа од напаѓање.
Без оваа имам 34.4 коеф погоден над колку коеф следеше ваучее во Копачка?