Кладилница (Генерална дискусија)

Член од
26 септември 2012
Мислења
8.155
Поени од реакции
6.814
Кажете некоја сигурна, некоја местена за вечер да бапнам, имам солидна паричка па сакам да ги вложам :icon_lol:
сан антонио - индијана ВИШЕ поени цела,188.5 поена е границата

наполи 1 & Т1
 

Red Man

we do what we want!
Член од
6 јуни 2007
Мислења
2.057
Поени од реакции
1.947
Мене Дортмунд ми смрди, незнам вас? Овие не играат фудбал се влечат, чекаат да помини мечов. Каде е Дортмунд што даваше по 3-4 гола? ц цц ц да им ебам швабите
 

Кико Д.

ULTRAS - way of life
Член од
26 јануари 2010
Мислења
11.435
Поени од реакции
9.676
Мене Дортмунд ми смрди, незнам вас? Овие не играат фудбал се влечат, чекаат да помини мечов. Каде е Дортмунд што даваше по 3-4 гола? ц цц ц да им ебам швабите
Среда ја имат можи најбитната утакмица во полусезоната, во Германија немат шанси со Баерн, а и третото место оди директно во ЛШ в година.
Мислам и дека нема потреба да се замарат.
 

Red Man

we do what we want!
Член од
6 јуни 2007
Мислења
2.057
Поени од реакции
1.947
Среда ја имат можи најбитната утакмица во полусезоната, во Германија немат шанси со Баерн, а и третото место оди директно во ЛШ в година.
Мислам и дека нема потреба да се замарат.
А шо утакимца имаат во среда толку битна?
 

Сладоледџија

Ванила & Чоколадо
Член од
8 декември 2009
Мислења
14.458
Поени од реакции
11.916
аа незнаев мислев дека наредната недела се ЛШ утакмиците.Тогаш зато вака играат. Јас па денеска најдов да ги пишам(n)
И манчестер се чуваат, затоа изгубија :P Затоа не ги пишав :ROFLMAO:
 
Член од
5 октомври 2012
Мислења
1.952
Поени од реакции
1.170
zurich 1
penarol 1
fenerbahce 2
domzale 1
kopenhagen 1
kortrijk 1
porto 1

90 den uplata : 2258 dobivka u faza na cekanje na list :cuc:
 
Член од
1 февруари 2009
Мислења
681
Поени од реакции
188
Среда ја имат можи најбитната утакмица во полусезоната, во Германија немат шанси со Баерн, а и третото место оди директно во ЛШ в година.
Мислам и дека нема потреба да се замарат.
Леверкузен имаат исто така битна утакмица во Лига Ш. шо им одлучува дали идат понатака. Не е на место аргументов затоа што и тие не би требало да се замараат.
--- надополнето: 7 декември 2013 во 20:46 ---
Луѓе......Базел е тука ;)
Немој да сте се летале. Базел има многу побитна утакмица од оваа. Ако остане непоразен кај Шалке у вторник/среда, иде даље. А бодови у домашно ќе надоместат иако сеа губат у корист на најголемиот ривал за титула.
 
А

Атомската мравка

Гостин
Наполи - Удинезе ;
Порто - Брага ;
Хуелва - Леванте ;

GG @ 5.7
 

Геврек

O ALQUMISTA
Член од
6 ноември 2008
Мислења
770
Поени од реакции
483
Зошто се ситите на Мафо оти изгубил пари.Овде е заедничка борба против кладилниците.

:cuc:

Сите шо му се ситите на мафо ке ве фати невиден малер и многу повеке пари ке изгубите од него, карма ис а биќ... да си знаете.
 

Кико Д.

ULTRAS - way of life
Член од
26 јануари 2010
Мислења
11.435
Поени од реакции
9.676
Леверкузен имаат исто така битна утакмица во Лига Ш. шо им одлучува дали идат понатака. Не е на место аргументов затоа што и тие не би требало да се замараат.
То зависи од екипата.
Леверкузен и со победа можи да испадни, а кај Дортмунд е поинаква работа. Ако победат сигурни 1/8 финалисти се.
Не реков дека сигурно не се замараја зошто не ја гледав утакмицата, само наведов една причина да не форсират и да ризикват некоја повреда оти и така се осакатени посебно во одбраната.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom