Обложување на нет

Член од
19 март 2011
Мислења
18.984
Поени од реакции
40.195
Pinnacle Sports,Paddy Power & Bet365 se najdobri online kladilnici
Bet365 и Paddy Power се многу далеку од најдобри он лајн кладилници. Имаат лоши коефициенти и ниски лимити. Плус, многу бргу ги лимитираат добитните акаунти. Pinnacle Sports, Betfair, кој е ексчејнџ сервис а не класична кладилница, и азиските кладилници се најдобрите места за кладење.
 
Член од
18 ноември 2013
Мислења
7
Поени од реакции
0
Sakam da go Igram Cristano Ronaldo da osvoi Balon D Or- najdobar igrac za 2013 godina. Koeficientot se dvizi od 2.00 do 2.75. Dosega nikogas se nemam kladeno vaka online. Ke mozeli nekoj da mi kaze vo koja online oblozuvalnica da se prijavam ili nesto poveke vo vrska so ova
Blagodaram odnapred
 

asml

Mugiwara 4 life
Член од
20 април 2010
Мислења
132
Поени од реакции
68
Sakam da go Igram Cristano Ronaldo da osvoi Balon D Or- najdobar igrac za 2013 godina. Koeficientot se dvizi od 2.00 do 2.75. Dosega nikogas se nemam kladeno vaka online. Ke mozeli nekoj da mi kaze vo koja online oblozuvalnica da se prijavam ili nesto poveke vo vrska so ova
Blagodaram odnapred
Sto kje se zamaras so online, idi do betcity kaj nas staj si ja ako si tolku siguren, momentalno e 2.50 koeficient Ronaldo da zeme
 
Член од
18 ноември 2013
Мислења
7
Поени од реакции
0
a osven vo betcity,(posto ne znam kako da ja najdam) vo nekoja druga kladilnica imali za toa ( Balon D Or) da se kladam?
 
Член од
1 февруари 2009
Мислења
681
Поени од реакции
188
До тие шо се искусни со обложување на нет: Влегов у убав плус и сеа се мислам дали сите да ги вадам или на делови? Да не ми праат проблем у банка. Се работи за 700тина евра шо сакам да ги повлечам. Некое искуство со вадење слична сума?
 
Член од
18 јули 2008
Мислења
479
Поени од реакции
140
До тие шо се искусни со обложување на нет: Влегов у убав плус и сеа се мислам дали сите да ги вадам или на делови? Да не ми праат проблем у банка. Се работи за 700тина евра шо сакам да ги повлечам. Некое искуство со вадење слична сума?
Би ти препорачал да ги вадиш на повеке пати , јас максимум до сега имам вадено 200$ на едно вадење и немало никогаш проблем....700$ не се малку сепак може да приметат и да направат некој проблем..сепак почекај мислење од некој поискусен можеби има некој што вадел толкава сума на пари.
 
Член од
14 април 2012
Мислења
31.411
Поени од реакции
62.010
До тие шо се искусни со обложување на нет: Влегов у убав плус и сеа се мислам дали сите да ги вадам или на делови? Да не ми праат проблем у банка. Се работи за 700тина евра шо сакам да ги повлечам. Некое искуство со вадење слична сума?

Aко имаш манибукерс, префрли ги таму, па вади слободно колку сакаш.
Ако немаш манибукерс, вади ги на два пати, по 350. Не би требало да имаш проблеми.
 
Член од
5 јануари 2012
Мислења
9.288
Поени од реакции
4.960
Некој во скоро време да има проблеми со ставање пари на манибукерс ? Не можам да ставам некој ерор ми дава и 1 евро кога ќе ставам од картичката што ја имам ставено на манибукерс.
 
Член од
17 март 2007
Мислења
800
Поени од реакции
508
Друже на www.oblozuvanje.com имаат корисничка подршка така да таму можеш да поставиш прашање во врска со онлине кладење и се што те интересира или за некој проблем
 
Член од
8 септември 2011
Мислења
3.668
Поени од реакции
2.619
Дали е можно да се смени user name на бет365 и ако е можно како ?
--- надополнето: 27 ноември 2013 во 13:21 ---
 

Kajgana Shop

На врв Bottom