Playstation 3

  • Креатор на темата A__
  • Време на започнување

ice_cube

The SexX.
Член од
16 јули 2008
Мислења
2.240
Поени од реакции
308
Конзолаши, едно прашање за кое очекувам искрен одговор: Дали се исплати конзолата ? Дали забавата која ја добиваш вреди за парите што ги даваш? Наравно у прашање се и купување оригинали за да можеш да играш онлајн енд ол дет шит... така да пак прашањето: дали се исплати?
 
Член од
15 ноември 2011
Мислења
1.427
Поени од реакции
751
Конзолаши, едно прашање за кое очекувам искрен одговор: Дали се исплати конзолата ? Дали забавата која ја добиваш вреди за парите што ги даваш? Наравно у прашање се и купување оригинали за да можеш да играш онлајн енд ол дет шит... така да пак прашањето: дали се исплати?
Мислам дека се исплати, и да купиш понов модел кој може да се хакира со 50-60евра е подобро отколку да купуваш делови за пц секоја година.
Јас за пц не сум купил понов хардвер одамна и ги цепам сите нови на минимум, но на тројката имаш игри кои воопшто ги немаш на пц, + графика фул до крај без да се замараш дали ќе сецка или не, така да, се исплати. Вака со конзолата еднаш купиш и ги тераш со години сите игри. Штета што не сум при пари би си земал пс3 за себе, оваа што ја користам е на братучедот.:D
 

Syn

https://www.youtube.com/watch?v=zBkuNpgACH0
Член од
23 декември 2007
Мислења
29.622
Поени од реакции
43.469
Iskoci Beyond Two Souls za sony, eksluziva e samo za Sony t.e. taka da samo nie ke ja iame privilegijata da ja igrame, ja ima na zamunda. Istite sto ja napravija Heavy Rain se kreatori i na ovaa igra.
Vo glavni ulogi se Ellen Page i Williem Defo, sto dovolno govori za serioznosta na proektot, Ellen izjavi deka scenarioto bilo ispisano na 2000 strani.
Ocekuvam premnogu od igrava, so ogled na toa kakva bese Heavy Rain, normalno e ocekuvanjata da se visoki i za ovaa igra od Quantic Dream.

Za prikaznata

The game, which features psychological, spiritual, and thriller elements, is centered around questions about what happens after death. The game lets the player take Jodie Holmes through 15 years of her life (ages 8 through 23) on a journey to discover the true meaning of the entity Aiden, who has been alongside her throughout her life. The game's producer noted that players might be able to find out "what lies beyond" after playing it.
 
Член од
23 ноември 2010
Мислења
1.837
Поени од реакции
2.104
Продавам пс3 со еден џуистик, компонент кабел и три оргинал игри pes 2013, pes 2011 и kilzone 2 . Мислам дека не може да се хакне. HDMI излезот не работи може да се игра со компонент кабел, други проблеми немал. Донесен од Америка малку игран.
Цена 6500 ден
 
Член од
15 ноември 2011
Мислења
1.427
Поени од реакции
751
Продавам пс3 со еден џуистик, компонент кабел и три оргинал игри pes 2013, pes 2011 и kilzone 2 . Мислам дека не може да се хакне. HDMI излезот не работи може да се игра со компонент кабел, други проблеми немал. Донесен од Америка малку игран.
Цена 6500 ден
Чисто информативно кој софтвер има, 3,6 или понов?
 
Член од
29 август 2009
Мислења
50
Поени од реакции
9
Веќе подолго време сакам да купам PS3 е сега сакам да прашам кој модел на PS3 да го земам кој може да се хакира ,колку чини хакирањето и ако може некој телефонски број на некој што го прави тоа на ПП. :)
 
Член од
15 ноември 2011
Мислења
1.427
Поени од реакции
751
Веќе подолго време сакам да купам PS3 е сега сакам да прашам кој модел на PS3 да го земам кој може да се хакира ,колку чини хакирањето и ако може некој телефонски број на некој што го прави тоа на ПП. :)
http://wololo.net/2012/10/31/downgradable-ps3-models/ Ќе си ги запишеш/испринташ и ќе гледаш кога купуваш, за снижување на софтверот ќе ти даде некој друг информации. Мислам дека оди до кај 50евра.
 
Член од
28 октомври 2012
Мислења
8
Поени од реакции
0
Продавам пс3 слим 160 гб ,со еден џојстик ,сите кабли и 2 оригинални игри Red Dead Redemption и Mortal Kombat Komplete Edition.Сеуште неможе да се хакне ,но правевме муабет со чоек што го врши тоа и кажа дека во скоро време ќе излезе и за оваа верзија . Работи перфектно до сега никакви проблеми немало .
Цена = 240 евра.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom