Фан Клуб: Интер

Статус
Затворена за нови мислења.

Io Sono Interista

The original, one and only IoSono.
Член од
21 декември 2007
Мислења
28.504
Поени од реакции
58.902
Да ни мене не ми се свиѓа сликата, 2 пати има УЕФА на истата . . . . на Милан ме потсеќа . :(
:pos:

Гледам нешто со позадини се занимавате нешто, еве една од мене, случајно налетав на оваа позадина. Претпоставувам ќе ви се допадне... :)
П.С. Некако е бледа, ваљда знаете како да ја затемните :)
На официјалниот сајт има можеби преку 1000 позадини ама нешто во последно време не можат да се залепат на форумов незнам зошто...
 
А

Адриано

Гостин
Одлично за десктоп. А има ли некоја позадина за мечот со Манчестер, додека сме во исчекување да ставиме на десктоп? Нешто слично на ова:

Прегледај го приврзокот 10047

Само да е подобро, некако не ме бендиса оваа слика...
Може да се додадат слики од К.Роналдо и Ибрахимович од страните на местото на дресовите!
 

meazza

lo §ono in†eri§†a
Член од
30 јануари 2007
Мислења
7.031
Поени од реакции
1.143
Може да се додадат слики од К.Роналдо и Ибрахимович од страните на местото на дресовите!
Или Мурињо и Фергусон :)

НЕкако се чудни во фаците.. А не се гледа раката на Адри :)
 
Член од
22 јануари 2009
Мислења
382
Поени од реакции
25
Вторник ќе дознаеме кој од овие двајца фудбалери Адриано или К.Роналдо е подобар пошто однапред ништо не се знае,И интер е добар клуб и адриано е добар играч но и манчестер е добар иначе немаше да биде сампион пздрав до сите фанови на интер и манчестер.Натпреварот ќе биде за уживање па подобриот нека победи:helou:
 
M

Mario Gómez

Гостин
Вторник ќе дознаеме кој од овие двајца фудбалери Адриано или К.Роналдо е подобар пошто однапред ништо не се знае,И интер е добар клуб и адриано е добар играч но и манчестер е добар иначе немаше да биде сампион пздрав до сите фанови на интер и манчестер.Натпреварот ќе биде за уживање па подобриот нека победи:helou:
Па и јас викам нека победи подобриот ама за мене подобро да победи Интер, ќе те умрам од заебавање.Инаку во одлично време покажавте добра игра, но и уиграност помеѓу играчите.Верувам дека нема никаква тензија во клубот и не постојат несогласувања:
Адриано е одличен и корисен играч кој многу работи на теренот но и брзо се заморува.Мислам беше одлично што му се даде него шанса иако не беше ефикасен против Милан.
 
А

Адриано

Гостин
Вторник ќе дознаеме кој од овие двајца фудбалери Адриано или К.Роналдо е подобар пошто однапред ништо не се знае,И интер е добар клуб и адриано е добар играч но и манчестер е добар иначе немаше да биде сампион пздрав до сите фанови на интер и манчестер.Натпреварот ќе биде за уживање па подобриот нека победи:helou:
верувај ми ни кристијано роналдо ке одлучи ни адриано ни мурињо ни никој!
во вакви средби може да одлучи некој или нешто!
може се да се случи можно е судијата да заебе се а може и да не!
може матераци да почне тепачка може не!
може кристијано да се преправа дека е фаулиран може не!
нијанси ке го одлучуваат победникот а верувај ми се повеќе сумљам дека ке се одлучува на пенали!
 

Слепо Црево

Оџачар Грла
Член од
26 мај 2007
Мислења
1.196
Поени од реакции
223
Па и јас викам нека победи подобриот ама за мене подобро да победи Интер, ќе те умрам од заебавање.Инаку во одлично време покажавте добра игра, но и уиграност помеѓу играчите.Верувам дека нема никаква тензија во клубот и не постојат несогласувања:
Адриано е одличен и корисен играч кој многу работи на теренот но и брзо се заморува.Мислам беше одлично што му се даде него шанса иако не беше ефикасен против Милан.
Не е лесно да играш и фудбал и ракомет у исто време :)
 

Слепо Црево

Оџачар Грла
Член од
26 мај 2007
Мислења
1.196
Поени од реакции
223
Зависи, ако си врвен спортист, седмобоец, како Адриано, ќе се снајдеш некако. :vozbud:
Да да и тоа што викаш уште сеа почнува да ме интересира со што ке им даде гол или голови на Манчестер:vozbud::pos2:
 
Член од
26 јануари 2009
Мислења
7.556
Поени од реакции
6.245
Бурдисо и Занети ќе им направат скара во вторник. Десетка со кромид :pos2:

Прегледај го приврзокот 10048


нема потреба од скара бидејки напшите ке дојдат најадени,подобро ке ви биде да сплетете по цврсти мрежи бидејки многу пати цезар ке ја вади топката од мрежата:vozbud:

Да да и тоа што викаш уште сеа почнува да ме интересира со што ке им даде гол или голови на Манчестер:vozbud::pos2:

абе како не ви е срам да кажете дека адријано дава голови со рака?
со манчестер ке ви го нема 12 играч на теренот судијата росети:helou:
 

Слепо Црево

Оџачар Грла
Член од
26 мај 2007
Мислења
1.196
Поени од реакции
223
нема потреба од скара бидејки напшите ке дојдат најадени,подобро ке ви биде да сплетете по цврсти мрежи бидејки многу пати цезар ке ја вади топката од мрежата:vozbud:
Браво дечко многу си креативен , ти гарант смислуваш вицови за развигорче и наш свет.
 

Io Sono Interista

The original, one and only IoSono.
Член од
21 декември 2007
Мислења
28.504
Поени од реакции
58.902
нема потреба од скара бидејки напшите ке дојдат најадени,подобро ке ви биде да сплетете по цврсти мрежи бидејки многу пати цезар ке ја вади топката од мрежата:vozbud:
Вицот помина вчера :pos2:




абе како не ви е срам да кажете дека адријано дава голови со рака?
со манчестер ке ви го нема 12 играч на теренот судијата росети:helou:
Росети никогаш не бил 12-ти играч на Интер ама оној линискиот стварно ќе ни фали :pos2:
 
Член од
30 октомври 2008
Мислења
1.046
Поени од реакции
35
лел верувајте ми со душа чекам да се пресметаме со манЧестер оти мн се прават непобедливи.само после првиот натпревар нема што да се радуваат ако заврши нерешено оти ако треба ние и на олд трафорд ќе победиме ама нема да испадниме во 1/8 финале!!!а за тоа дека ке го цицнат од нас сум 100% сигурен
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom