Секс школо

Srcee

Unforgettable
Член од
29 април 2008
Мислења
5.275
Поени од реакции
3.496
никој досега не ти клал ни прст в натре? а да пробаш со дезодоранс или вилушка ? Немој да му ја пружаш таја чест на некому да почуствува кое е чуството некоја да кини....Или пој со некој шо не ти е гајле да ти ја заврши таја работа шо никош појче нема да го видиш....Озбилно си била со некој три години и така те шетал само за раче ?
Глупости. Не ми се верува дека си сериозна. Зошто да не му пружи таа чест на некому да почувствува какво е чувството да кини?
 

Pinkie Pie

and Deedee
Член од
25 ноември 2009
Мислења
2.011
Поени од реакции
3.246
Глупости. Не ми се верува дека си сериозна. Зошто да не му пружи таа чест на некому да почувствува какво е чувството да кини?
Оти како да му велиш , енџој мај пеин .....
 

Srcee

Unforgettable
Член од
29 април 2008
Мислења
5.275
Поени од реакции
3.496
znaci imam strasen problem koj nemozam da go spodelam so poznati,apsolutno,za toa sto se sramam.imam 30 godini i se uste ne sum imala sex so nikogo....duri ne e za vervanje,ama taka e-nazalost.znaci znam deka ova naiduva na mn prasanja(zosto i kako)i jas sama neznam zosto,koa bev pomlada imav decko,tri god bev zaedno,ama ne go napravivme toa,ne ni bevme togas naredni tolku i na 20 21 god mislev deka nemora da se brzam za toa.posle nekako se zatvoriv vo sebe,ne izleguvav i tn...ednostavno ne se sluc :(((
kako sto vrvese vemto jas so nikogo ne se zbliziv zato sto mi e sram da kazam deka sum nevina...sega toa e veke seriozne problem,so koj i da sum nemozam da se opustam,so ke si misli toj za mene??
a od strana so me gledaat,mn mislat deka sum nekoja iskusna i jaka devjka...realna sum,navstina izgledam dobro,sexy sum,toa e nesto sto mozi i poveke mi sozdava problem,sekogas komplimette deka sum sexy i provokatvna i mislam deka ocekuvaat cuda od mene v krevet.
sega ima eden decko so mi e prezgoden i mn me privlekva...kako da odam so nego?? kako da mu kazam?
kako mozi nekako a da ne znae :(((
Не сфаќам зошто другиве те тролаат и те советуваат да криеш од дечкото.
Кажи му со убаво, абе вака и вака, девица сум, сигурно нема да ти се изнасмее у фаца.
--- надополнето: 1 јуни 2013 во 20:27 ---
Оти како да му велиш , енџој мај пеин .....

Ама зошто да ужива во нејзината болка бре? Од каде сега дека дечкото е садист? На крај краева, може нема ни да ја боли.
Баш поубаво е да му каже на дечкото, овој појше ќе пази.
 
Член од
20 октомври 2012
Мислења
3.612
Поени од реакции
6.240
Не сфаќам зошто другиве те тролаат и те советуваат да криеш од дечкото.
Кажи му со убаво, абе вака и вака, девица сум, сигурно нема да ти се изнасмее у фаца.
Ќе мисли дека си игра мајтап со него.
 

Srcee

Unforgettable
Член од
29 април 2008
Мислења
5.275
Поени од реакции
3.496
Ќе мисли дека си игра мајтап со него.

Нема да мисли дека си игра мајтап со него. Де бре, се осеќа ваљда дека и е прв пат, уплашена ќе биде, здрвена. Каков мајтап какви бакрачи.
--- надополнето: 1 јуни 2013 во 20:29 ---
Дај слика од тој јунакот што те шетал 3 години (со надрвен к*р) да му напраиме еден споменик, да го прогласиме за феномен и бог на воздржаноста, барем и тој да види некоја добивка од сето тоа.
Ај стави слика од тебе, да видиме кое ебачиште си па и ти да видиш некоја добивка од тоа.
 

wot

њ
Член од
20 мај 2008
Мислења
19.532
Поени од реакции
33.734
Нема да мисли дека си игра мајтап со него. Де бре, се осеќа ваљда дека и е прв пат, уплашена ќе биде, здрвена. Каков мајтап какви бакрачи.

Забораваш дека не збориме за 17 годишно девојче. :)

Уплашена и здрвена. :')

Од што, да не ја дознаат од дома? :D
 

Сталкерот

Резидентен космонаут
Член од
5 јуни 2012
Мислења
5.759
Поени од реакции
7.586
Забораваш дека не збориме за 17 годишно девојче. :)

Уплашена и здрвена. :')

Од што, да не ја дознаат од дома? :D
Пеер ти не беше исплашена и здрвена првиот пат?
 

Srcee

Unforgettable
Член од
29 април 2008
Мислења
5.275
Поени од реакции
3.496
Забораваш дека не збориме за 17 годишно девојче. :)

Уплашена и здрвена. :')

Од што, да не ја дознаат од дома? :D

Не, туку од тоа да не боли + првпат доживува нешто што на сите луѓе во целиот свет им е wow, а неа најверојатно нема да и се допаѓа пошто и е првпат.
 
Член од
24 февруари 2012
Мислења
1.012
Поени од реакции
2.154
Забораваш дека не збориме за 17 годишно девојче. :)

Уплашена и здрвена. :')

Од што, да не ја дознаат од дома? :D


Кај сите не е исто првото сексуално искуство...Може да дојдат до несакани последици.нешто да тргне наопаку...
А пред да има сексуални односи треба да се обрати и кај мајка и освен кај гинеколог.За овие прашања треба да има воспоставено блискост со своите родители...Без разлика дали е 17 години или 27.
 

wot

њ
Член од
20 мај 2008
Мислења
19.532
Поени од реакции
33.734
Пеер ти не беше исплашена и здрвена првиот пат?

Како може да бидеш здрвена од болка, па ако боли ќе претеш цело време. :)))

Не, туку од тоа да не боли + првпат доживува нешто што на сите луѓе во целиот свет им е wow, а неа најверојатно нема да и се допаѓа пошто и е првпат.
Повеќето стравови и сите тие ствари се поради периодот.
Јас ако немам возено точак без помошни, на 30 години нема да го имам стравот да се качам на точак без помошни. Ама на 8 ќе го имам.

Може само разочарана да остане, а и нема од болката сигурно да се... плаши.


Кај сите не е исто првото сексуално искуство...Може да дојдат до несакани последици.нешто да тргне наопаку...
Ова само кај 17 годишни се дешава.
Углавно дека биле премногу кревки уште, и можеле да се расипат. :)))))
 

Srcee

Unforgettable
Член од
29 април 2008
Мислења
5.275
Поени од реакции
3.496
Кај сите не е исто првото сексуално искуство...Може да дојдат до несакани последици.нешто да тргне наопаку...
А пред да има сексуални односи треба да се обрати и кај мајка и освен кај гинеколог.За овие прашања треба да има воспоставено блискост со своите родители...Без разлика дали е 17 години или 27.
Што ќе и прават мајка и и татко и?
--- надополнето: 1 јуни 2013 во 20:45 ---
Како може да бидеш здрвена од болка, па ако боли ќе претеш цело време. :)))



Повеќето стравови и сите тие ствари се поради периодот.
Јас ако немам возено точак без помошни, на 30 години нема да го имам стравот да се качам на точак без помошни. Ама на 8 ќе го имам.

Може само разочарана да остане, а и нема од болката сигурно да се... плаши.
Не се согласувам. Баш повеќе ќе и биде страв бидејќи ете подоцна го прави тоа.
Ти ако паднеш од точак без помошни, исто ќе те боли и на 30, и на 13 години.
 
Член од
24 февруари 2012
Мислења
1.012
Поени од реакции
2.154
Што ќе и прават мајка и и татко и?

Mногупати се имам со мајка ми консултирано за нешто што ме интересира и ми има кажано дека се што ме интересира да ја прашам за да не погрешам.
И во право е...Не сакам јас никогаш да погрешам за да не има на крај оф леле мори мајко.
Што може да направат родителите?да ја посоветуваат пред да се одлучи на сексуален чин.Ако не татка си мајка и...
Бидејки многу девојки кои јас еве лично ги познавам се срамаат да отидат на гинеколог.Мора да се распрашаат за некои работи кои не им е јасно...
Дали сум во грешка?
 
Член од
26 октомври 2012
Мислења
2.535
Поени од реакции
3.362
ке му кажеш не е крај на светот,па некои момци сакаат невини девојки
Ја такви обожавам неодпакувани
--- надополнето: 1 јуни 2013 во 20:50 ---
Немораш да зборуваш со него за тоа и онака нема да ти верува. Така да не се замарај, опушти се и легни си. Ако е искусен ќе сети, ако не е искусен нема никад да сфати. Ако имаш болки стисни заби, ако те праша ќе му кажеш дека оддамна си немала секс. Наброј некоја врска пред 3 години демек последно со тоа дете.
Најлесна тема за лажење на мажите ти е секс :))) (ајде сега напад со вили и секири)
Еј кои финти ги праите вие жените ова е страшно .
 

Kajgana Shop

На врв Bottom