Секс школо

smihajlo

Superposition, Relentless
Член од
11 август 2010
Мислења
3.682
Поени од реакции
4.421
16 години?
кај отиде светов брејјјј :tapp: не си мала да имаш дечко да речеме, ама секс бе :facepalm: има време не се брзај, после ќе се каеш.
Што да не се брза модерни времиња се сега до 16 години требала веќе два три дечковци да помине. :pos::pos::pos:
 

Rale

Crno Beli Svet
Член од
14 април 2012
Мислења
809
Поени од реакции
723
Ovde sve strucnjaci,bas si nasla kaj da baras solucija.
 
Член од
21 јануари 2009
Мислења
8.113
Поени од реакции
8.222
И ти ме врати на почетокот од деведесеттите аххх those were the days my friend :(
Once upon a time there was a tavern...
кај најдов сега да те читам да му се невиди.
--- надополнето: 1 мај 2013 во 06:04 ---
Ovde sve strucnjaci,bas si nasla kaj da baras solucija.
Обрни внимание на речникот. Користи термини соодветни за нејзината возраст.


Марија, душо, господинот Рале само сакаше да каже оти на форум не се бара решение за првиот твој секс.
 

~DaRko

Поштен лопов
Член од
29 март 2009
Мислења
5.888
Поени од реакции
2.481
:pos: не ме јеби бре
Земи штиркај јеботе сигурно си домачица. Марија Иванова Lol :pos: дај стави матичен у потпис молим те. Мрднат народ не ми се веруе.


Педер, не е срамота ако си ебел првпат на 20че. Машко и поштен муабет не идат у дует, од дамнина.
ај не туку ми се сељачи овде. ја кога сум ебел ти уште си бил кај татко ти у муда....ебате сељакот.....ти ли најде да ми кажуваш дали да праам поштен муабет или сељачки ко тебе? ај слободен си
 

Бавча

идол на младите
Член од
25 декември 2007
Мислења
11.682
Поени од реакции
11.056
ај не туку ми се сељачи овде. ја кога сум ебел ти уште си бил кај татко ти у муда....ебате сељакот.....ти ли најде да ми кажуваш дали да праам поштен муабет или сељачки ко тебе? ај слободен си
Сонце тоа се напна и се препозна :* ако прави си поштен муабет, барем знаеш дека ќе те ебат во здрав памет :icon_mrgr:
 
Член од
25 мај 2013
Мислења
2
Поени од реакции
1
znaci imam strasen problem koj nemozam da go spodelam so poznati,apsolutno,za toa sto se sramam.imam 30 godini i se uste ne sum imala sex so nikogo....duri ne e za vervanje,ama taka e-nazalost.znaci znam deka ova naiduva na mn prasanja(zosto i kako)i jas sama neznam zosto,koa bev pomlada imav decko,tri god bev zaedno,ama ne go napravivme toa,ne ni bevme togas naredni tolku i na 20 21 god mislev deka nemora da se brzam za toa.posle nekako se zatvoriv vo sebe,ne izleguvav i tn...ednostavno ne se sluc :(((
kako sto vrvese vemto jas so nikogo ne se zbliziv zato sto mi e sram da kazam deka sum nevina...sega toa e veke seriozne problem,so koj i da sum nemozam da se opustam,so ke si misli toj za mene??
a od strana so me gledaat,mn mislat deka sum nekoja iskusna i jaka devjka...realna sum,navstina izgledam dobro,sexy sum,toa e nesto sto mozi i poveke mi sozdava problem,sekogas komplimette deka sum sexy i provokatvna i mislam deka ocekuvaat cuda od mene v krevet.
sega ima eden decko so mi e prezgoden i mn me privlekva...kako da odam so nego?? kako da mu kazam?
kako mozi nekako a da ne znae :(((
 

M.O.P.

Niggaz were born to kill
Член од
27 јануари 2012
Мислења
1.435
Поени од реакции
1.304
znaci imam strasen problem koj nemozam da go spodelam so poznati,apsolutno,za toa sto se sramam.imam 30 godini i se uste ne sum imala sex so nikogo....duri ne e za vervanje,ama taka e-nazalost.znaci znam deka ova naiduva na mn prasanja(zosto i kako)i jas sama neznam zosto,koa bev pomlada imav decko,tri god bev zaedno,ama ne go napravivme toa,ne ni bevme togas naredni tolku i na 20 21 god mislev deka nemora da se brzam za toa.posle nekako se zatvoriv vo sebe,ne izleguvav i tn...ednostavno ne se sluc :(((
kako sto vrvese vemto jas so nikogo ne se zbliziv zato sto mi e sram da kazam deka sum nevina...sega toa e veke seriozne problem,so koj i da sum nemozam da se opustam,so ke si misli toj za mene??
a od strana so me gledaat,mn mislat deka sum nekoja iskusna i jaka devjka...realna sum,navstina izgledam dobro,sexy sum,toa e nesto sto mozi i poveke mi sozdava problem,sekogas komplimette deka sum sexy i provokatvna i mislam deka ocekuvaat cuda od mene v krevet.
sega ima eden decko so mi e prezgoden i mn me privlekva...kako da odam so nego?? kako da mu kazam?
kako mozi nekako a da ne znae :(((
ке му кажеш не е крај на светот,па некои момци сакаат невини девојки
 

GoD.HateUSaLL

Фар акрос д диштанс
Член од
30 март 2008
Мислења
8.339
Поени од реакции
8.238
znaci imam strasen problem koj nemozam da go spodelam so poznati,apsolutno,za toa sto se sramam.imam 30 godini i se uste ne sum imala sex so nikogo....duri ne e za vervanje,ama taka e-nazalost.znaci znam deka ova naiduva na mn prasanja(zosto i kako)i jas sama neznam zosto,koa bev pomlada imav decko,tri god bev zaedno,ama ne go napravivme toa,ne ni bevme togas naredni tolku i na 20 21 god mislev deka nemora da se brzam za toa.posle nekako se zatvoriv vo sebe,ne izleguvav i tn...ednostavno ne se sluc :(((
kako sto vrvese vemto jas so nikogo ne se zbliziv zato sto mi e sram da kazam deka sum nevina...sega toa e veke seriozne problem,so koj i da sum nemozam da se opustam,so ke si misli toj za mene??
a od strana so me gledaat,mn mislat deka sum nekoja iskusna i jaka devjka...realna sum,navstina izgledam dobro,sexy sum,toa e nesto sto mozi i poveke mi sozdava problem,sekogas komplimette deka sum sexy i provokatvna i mislam deka ocekuvaat cuda od mene v krevet.
sega ima eden decko so mi e prezgoden i mn me privlekva...kako da odam so nego?? kako da mu kazam?
kako mozi nekako a da ne znae :(((

Искрено драго ми е :)
Можам да замислам само колку си глумела пичка и hard to get коа си била 20+ и коа им течеле лиги по тебе.
Сеа нека те боли.
Нека ти помогне Крузер.
 
Член од
25 мај 2013
Мислења
2
Поени од реакции
1
Искрено драго ми е :)
Можам да замислам само колку си глумела пичка и hard to get коа си била 20+ и коа им течеле лиги по тебе.
Сеа нека те боли.
Нека ти помогне Крузер.
ne,ne na 20 21 imav decko,ama ne go napraviv toa oti mislev ima vreme i ne e toj toj,nikogas ne glumev hard to get....sekogas se plasev od toa deka ne sum dovolno dobra...a nadvoresno sosema poinaku sum deluvala---nazalost....iii posle znaci se povlekov,bev kako vo depresija,iskreno nikogas ne sum glumela jaka picka,a tebe pak moze da ti e drago za mojot problem :)
 

Pinkie Pie

and Deedee
Член од
25 ноември 2009
Мислења
2.011
Поени од реакции
3.246
ne,ne na 20 21 imav decko,ama ne go napraviv toa oti mislev ima vreme i ne e toj toj,nikogas ne glumev hard to get....sekogas se plasev od toa deka ne sum dovolno dobra...a nadvoresno sosema poinaku sum deluvala---nazalost....iii posle znaci se povlekov,bev kako vo depresija,iskreno nikogas ne sum glumela jaka picka,a tebe pak moze da ti e drago za mojot problem :)
никој досега не ти клал ни прст в натре? а да пробаш со дезодоранс или вилушка ? Немој да му ја пружаш таја чест на некому да почуствува кое е чуството некоја да кини....Или пој со некој шо не ти е гајле да ти ја заврши таја работа шо никош појче нема да го видиш....Озбилно си била со некој три години и така те шетал само за раче ?
 
S

StormRage

Гостин
никој досега не ти клал ни прст в натре? а да пробаш со дезодоранс или вилушка ? Немој да му ја пружаш таја чест на некому да почуствува кое е чуството некоја да кини....Или пој со некој шо не ти е гајле да ти ја заврши таја работа шо никош појче нема да го видиш....Озбилно си била со некој три години и така те шетал само за раче ?
ќути добро е што ја шетал само тој... знам што едни ги шетаат за рака а другите им прават многу лоши работи :D во исто време
 

Pinkie Pie

and Deedee
Член од
25 ноември 2009
Мислења
2.011
Поени од реакции
3.246
ќути добро е што ја шетал само тој... знам што едни ги шетаат за рака а другите им прават многу лоши работи :D во исто време
ко не можа да си најда 2 во 1 че си бара по 1 во 2 , има секакви машки , од секс абер да се немало
 
Член од
24 февруари 2012
Мислења
1.012
Поени од реакции
2.154
:facepalm:
Океј де,немала секс...Не знам зошто автоматски испага дека е заостаната...Некои девици умираат па што :) Зошто ве чуди што немала тогаш секс?Може не се чувствувала спремна.
Чудни сте...
Пола од форумов се праваат јаки е*ачишта а цицка немаат видено и сега?
Дајте и совет на девојчето а не ремет.
 

leandra

Модератор
Член од
25 јануари 2007
Мислења
23.641
Поени од реакции
38.562
znaci imam strasen problem koj nemozam da go spodelam so poznati,apsolutno,za toa sto se sramam.imam 30 godini i se uste ne sum imala sex so nikogo....duri ne e za vervanje,ama taka e-nazalost.znaci znam deka ova naiduva na mn prasanja(zosto i kako)i jas sama neznam zosto,koa bev pomlada imav decko,tri god bev zaedno,ama ne go napravivme toa,ne ni bevme togas naredni tolku i na 20 21 god mislev deka nemora da se brzam za toa.posle nekako se zatvoriv vo sebe,ne izleguvav i tn...ednostavno ne se sluc :(((
kako sto vrvese vemto jas so nikogo ne se zbliziv zato sto mi e sram da kazam deka sum nevina...sega toa e veke seriozne problem,so koj i da sum nemozam da se opustam,so ke si misli toj za mene??
a od strana so me gledaat,mn mislat deka sum nekoja iskusna i jaka devjka...realna sum,navstina izgledam dobro,sexy sum,toa e nesto sto mozi i poveke mi sozdava problem,sekogas komplimette deka sum sexy i provokatvna i mislam deka ocekuvaat cuda od mene v krevet.
sega ima eden decko so mi e prezgoden i mn me privlekva...kako da odam so nego?? kako da mu kazam?
kako mozi nekako a da ne znae :(((
Немораш да зборуваш со него за тоа и онака нема да ти верува. Така да не се замарај, опушти се и легни си. Ако е искусен ќе сети, ако не е искусен нема никад да сфати. Ако имаш болки стисни заби, ако те праша ќе му кажеш дека оддамна си немала секс. Наброј некоја врска пред 3 години демек последно со тоа дете.
Најлесна тема за лажење на мажите ти е секс :))) (ајде сега напад со вили и секири)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom