Секс школо

Dzish

unlike any other...
Член од
15 февруари 2007
Мислења
13.994
Поени од реакции
2.689
sega ima eden decko so mi e prezgoden i mn me privlekva...kako da odam so nego?? kako da mu kazam?
kako mozi nekako a da ne znae :(((
Кажи му де каква е работата... шо е толку страшно? Јас би ценел искреност. Ако сака да биди со тебе, ќе биди и вака и така.




Ако се срамиш, слушај го советот на Леандра.
 
Член од
12 мај 2009
Мислења
5.823
Поени од реакции
2.914
znaci imam strasen problem koj nemozam da go spodelam so poznati,apsolutno,za toa sto se sramam.imam 30 godini i se uste ne sum imala sex so nikogo....duri ne e za vervanje,ama taka e-nazalost.znaci znam deka ova naiduva na mn prasanja(zosto i kako)i jas sama neznam zosto,koa bev pomlada imav decko,tri god bev zaedno,ama ne go napravivme toa,ne ni bevme togas naredni tolku i na 20 21 god mislev deka nemora da se brzam za toa.posle nekako se zatvoriv vo sebe,ne izleguvav i tn...ednostavno ne se sluc :(((
kako sto vrvese vemto jas so nikogo ne se zbliziv zato sto mi e sram da kazam deka sum nevina...sega toa e veke seriozne problem,so koj i da sum nemozam da se opustam,so ke si misli toj za mene??
a od strana so me gledaat,mn mislat deka sum nekoja iskusna i jaka devjka...realna sum,navstina izgledam dobro,sexy sum,toa e nesto sto mozi i poveke mi sozdava problem,sekogas komplimette deka sum sexy i provokatvna i mislam deka ocekuvaat cuda od mene v krevet.
sega ima eden decko so mi e prezgoden i mn me privlekva...kako da odam so nego?? kako da mu kazam?
kako mozi nekako a da ne znae :(((
Лесно е да се реши проблемот, според тоа што имаш 30 години и сигурно си научила да разликуваш какви дечковци односно дали е искрен и сериозен или багабонт и несериозен како да ги наречам,значи според тоа пријди дечкото кажи им што те мачи само немој да биде нагласено како да е сериозен проблем како да е крај на светот туку смирено сталожено со убава насмевка и најпрвин запознај го манири на дечкото и потоа премини на друго ниво со знаци и дечкото ако познава знаци ќе преземе акција,а ако пак не познава знаци сигурно и тој е невин затоа ти самата ќе преземеш иницијатива .
 

Шеј Лонг

Koristam kirilica.
Член од
16 јуни 2010
Мислења
1.987
Поени од реакции
1.610
Дај слика од тој јунакот што те шетал 3 години (со надрвен к*р) да му напраиме еден споменик, да го прогласиме за феномен и бог на воздржаноста, барем и тој да види некоја добивка од сето тоа.
 

~DaRko

Поштен лопов
Член од
29 март 2009
Мислења
5.888
Поени од реакции
2.481
и јас би ти препорачал да го послушаш советот на Леандра (y)
ако вистина имаш 30 години тогаш би било глупаво да слушаш други совети од 20годишни напалени дечишта.

инаку викаш дека не можеш да споделиш со познати, а што е со твојот матичен гинеколог? сигурно тој/таа знае за тоа.

како и да е, еднаш се живее....опушти се и уживај ;)
 

Pinkie Pie

and Deedee
Член од
25 ноември 2009
Мислења
2.011
Поени од реакции
3.246
Хм, друго прашање , дали досега сте скинале некоја и какво е чуството , не секој би се нафатил да му биди на некому прв , тој е тој шо и да не сака , таја че го памти како прв, цел живот.
 
Член од
20 октомври 2012
Мислења
3.612
Поени од реакции
6.240
Хм, друго прашање , дали досега сте скинале некоја и какво е чуството , не секој би се нафатил да му биди на некому прв , тој е тој шо и да не сака , таја че го памти како прв, цел живот.
Не е баш пријатно, болка за девојката а малтретирање за дечкото....тек после кога ќе влезат и двајцата во форма доаѓа убавото, колку повеќе искуство некој има толку подобро, треба доста вежбање. Без вежбање од прва тешко да се погоди некоја што ја бива.
 
N

Nessa Alcarin

Гостин
Не е баш пријатно, болка за девојката а малтретирање за дечкото....тек после кога ќе влезат и двајцата во форма доаѓа убавото, колку повеќе искуство некој има толку подобро, треба доста вежбање. Без вежбање од прва тешко да се погоди некоја што ја бива.
Имаш грешка во родови: Без вежбање од прва тешко да се погоди некоЈ што ГО бива ;)
 

MajMyH

EngineereD Fr0m DarknesS proTected by Divini✞Y ☤
Член од
11 септември 2011
Мислења
2.630
Поени од реакции
2.256
znaci imam strasen problem koj nemozam da go spodelam so poznati,apsolutno,za toa sto se sramam.imam 30 godini i se uste ne sum imala sex so nikogo....duri ne e za vervanje,ama taka e-nazalost.znaci znam deka ova naiduva na mn prasanja(zosto i kako)i jas sama neznam zosto,koa bev pomlada imav decko,tri god bev zaedno,ama ne go napravivme toa,ne ni bevme togas naredni tolku i na 20 21 god mislev deka nemora da se brzam za toa.posle nekako se zatvoriv vo sebe,ne izleguvav i tn...ednostavno ne se sluc :(((
kako sto vrvese vemto jas so nikogo ne se zbliziv zato sto mi e sram da kazam deka sum nevina...sega toa e veke seriozne problem,so koj i da sum nemozam da se opustam,so ke si misli toj za mene??
a od strana so me gledaat,mn mislat deka sum nekoja iskusna i jaka devjka...realna sum,navstina izgledam dobro,sexy sum,toa e nesto sto mozi i poveke mi sozdava problem,sekogas komplimette deka sum sexy i provokatvna i mislam deka ocekuvaat cuda od mene v krevet.
sega ima eden decko so mi e prezgoden i mn me privlekva...kako da odam so nego?? kako da mu kazam?
kako mozi nekako a da ne znae :(((
Абе ова за мака ти било, давај адреса ќе ја наредиме работата. Абе чупе ти и богата можи да станиш оди еден порнич рокни таму невина на 30 години на бразерс има да те има пари да се прат на тебе :vozbud:, па и ќе ти се исплати што си чекала до сега.
Шала смеа настрана али тој некој тежок експерт е што 3 години бил во врска и не го брцнал, туку сега му заблазнувам на брато ако си начека 30 годишна да биди прв таму, оти јас не сум сретнал уште на моја возраст од 22 да е невина а камоли постара, и помала сум фатил и дури и таму стасал некој да ме превари.
 
Член од
20 октомври 2012
Мислења
3.612
Поени од реакции
6.240
Имаш грешка во родови: Без вежбање од прва тешко да се погоди некоЈ што ГО бива ;)
Пишав некоЈА пошо најчесто девојките се тие кои се поповлечени, срамежливи, исплашени, "се треба да им биде совршено" а најбитно за да имаш добар секс е да бидеш опуштен и природен, во случајов машките се препуштаат на животинскиот инстинкт побрзо и полесно :D
 
F

FARANG

Гостин
Имаш грешка во родови: Без вежбање од прва тешко да се погоди некоЈ што ГО бива ;)

Нема грешка во родови. Мразам невини зашто се углавно лош, многу лош секс и се е драма со нив. Уште од почеток се познава и немора де е дечкото бог знае колку искусен за да види дека ова не е ко со другите. Не си правете филмови. За двата пола не е лесно и ако не му каже а типот е напален ова многу лесно може да се претвори во лошо и болно искуство и уште повеќе да се затвори или да неќе секс воопшто.
 
N

Nicky Santoro

Гостин
Хм, друго прашање , дали досега сте скинале некоја и какво е чуството , не секој би се нафатил да му биди на некому прв , тој е тој шо и да не сака , таја че го памти како прв, цел живот.
За никаде е , ти лежи како магарица а ти напинаш да се случи чудово...+ тоа што ќе е боли и ќе ти писка,првите 5-10 пати ебење ипол паѓа :(
 

Pinkie Pie

and Deedee
Член од
25 ноември 2009
Мислења
2.011
Поени од реакции
3.246
Нема грешка во родови. Мразам невини зашто се углавно лош, многу лош секс и се е драма со нив. Уште од почеток се познава и немора де е дечкото бог знае колку искусен за да види дека ова не е ко со другите. Не си правете филмови. За двата пола не е лесно и ако не му каже а типот е напален ова многу лесно може да се претвори во лошо и болно искуство и уште повеќе да се затвори или да неќе секс воопшто.
тое како ко че си прајш дупки на ушите за обетки , шо помала то поубо , толку побрзо че се спасиш , и нема толку психички да се мачиш ,не како дотичната погоре до 30 години да чекаш скоро една третина од живото да ти помини....магарица рече...:pos: ти рикаше како магарица :pos: ти да не беше тој:pos:
--- надополнето: 29 мај 2013 во 03:53 ---
За никаде е , ти лежи како магарица а ти напинаш да се случи чудово...+ тоа што ќе е боли и ќе ти писка,првите 5-10 пати ебење ипол паѓа :(
 
F

FARANG

Гостин
тое како ко че си прајш дупки на ушите за обетки , шо помала то поубо , толку побрзо че се спасиш , и нема толку психички да се мачиш ,не како дотичната погоре до 30 години да чекаш скоро една третина од живото да ти помини....магарица рече...:pos: ти рикаше како магарица :pos: ти да не беше тој:pos:
--- надополнето: 29 мај 2013 во 03:53 ---

Плус на млади години машките се помалку пребирливи и пострпливи. На 30г сосема друг е филмот.
 

blue ladybug

Фанг ловер
Член од
5 февруари 2013
Мислења
5.210
Поени од реакции
11.803
Плус на млади години машките се помалку пребирливи и пострпливи. На 30г сосема друг е филмот.
Нека си најде некој млад и зелен кој ќе сака да ја скине. Ептен стрплив ќе биде. :icon_lol:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom