Фан Клуб: Интер

Статус
Затворена за нови мислења.
А

Адриано

Гостин
Тешко на Интер!!!!







Овие педериве ке ни ги ебат играчите!!!:kesa:
 
Член од
5 август 2007
Мислења
3.582
Поени од реакции
2.589
Групава е екстра,јас мислам дека мирно можи да се посветиме првава полусезона на Сеариа А,да напрајме едно 10 15 разлика со вторите,и после да се стегниме од 1/8 финале натаму....иначе ЕпТен ми се напрај ќеиф шо ни паднаја 2 педерски екипи,има да го папа со се ташлаци:vozbud::vozbud::vozbud::vozbud:
 

lamja25

Grande FIORENTINA !!!
Член од
5 декември 2007
Мислења
2.339
Поени од реакции
66
gzlarcinja ste aj
merak ke mi bide koga ke gi gazite tie grcistata panatinaikos i anortozis(znam deka se od kipar, ama pola igraci im se grci) sve zivo da im ebam
 

Nikolic

Џентлмен
Член од
8 април 2008
Мислења
1.576
Поени од реакции
68
Релативно лесна група имате...ви посакувам многу срека!
 
F

fantomX

Гостин
Вердер можи во Германија да ве изненади. Другово е сето мизерија.
 
Член од
24 јуни 2007
Мислења
8
Поени од реакции
0
само ова PAZZA INTER AMALLA ! ! ! ! ! (кога го гледам интер на тв изгледам вака :tv: ) FORZA INTER нека се запраша сите кој е крал на фудбалот во Италија ( ИБРАХИМОВИЧ)
 

TheOther1

Interista Per Sempre!
Член од
25 ноември 2007
Мислења
1.346
Поени од реакции
484
Лелеееее што ќе јадат грчиштавааааааа...ќе примаат голови колку што имаат влакна на косата :pos2::pos2::pos2:
 

foxy roxy

~!@#$%^&*()_+
Член од
22 јуни 2006
Мислења
471
Поени од реакции
7
Да не се радуваме пред време оти Интер и се е можно особено во ЛШ (од порано ова го кажувам не мора да значи дека ке биди и сега исто).
 

Чекич

Мајкл Оливер судиски боготац
Член од
16 октомври 2007
Мислења
3.998
Поени од реакции
6.305
тешко нив ако им влезат балотели и мунтари под туш :pos:
 

Syn

https://www.youtube.com/watch?v=zBkuNpgACH0
Член од
23 декември 2007
Мислења
29.700
Поени од реакции
43.786
само ова PAZZA INTER AMALLA ! ! ! ! ! (кога го гледам интер на тв изгледам вака :tv: ) FORZA INTER нека се запраша сите кој е крал на фудбалот во Италија ( ИБРАХИМОВИЧ)
Фотеља , стол , кревет , не постои такво нешто кога ги гледам Интер , јака им душа на комшииве , иако ме научија и се помирија со тоа .

тешко нив ако им влезат балотели и мунтари под туш :pos:
Нема они да им влезат , они ке седат у свои соблекувални , а анакондите ке ги пуштат сами да одат по плен .
 

Чекич

Мајкл Оливер судиски боготац
Член од
16 октомври 2007
Мислења
3.998
Поени од реакции
6.305
интераши мора да се собереме заеднички да гледаме некое дерби , мислам дека ке биде специјална сезона ваква еуфорија не сум осетил од времето на купер без разлика на исходот таа ми е беше една од поомилените сезони на интер.
 

Syn

https://www.youtube.com/watch?v=zBkuNpgACH0
Член од
23 декември 2007
Мислења
29.700
Поени од реакции
43.786
интераши мора да се собереме заеднички да гледаме некое дерби , мислам дека ке биде специјална сезона ваква еуфорија не сум осетил од времето на купер без разлика на исходот таа ми е беше една од поомилените сезони на интер.

Same here , баш со еден другар истото го констатиравме во периодот кога Мурињо потпиша за Интер , чувството е буквално исто како и летото 2001 , т.е. овој период , пред стартот на Серија А и мечот со Перуџа на домашен .
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom